Arkadaşımın tepkisi nedir sizce? Tokat attı bana:(

Bademli_Magnum

Güzel haberler geliyor🥳
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
3.595
3.270
merhabalar, aklıma takılan birşey var, sizlerin de fikirlerinizi almak istedim. üniversitede birisiyle tanıştım. o kişinin sanırım bana ilgisi var. her neyse geçen gün okuldan arkadaşlarla buluştuk. kalabalıktık baya. okuldan emre diye bi arkadasım var. o da ordaydı. emre önceden de bana o çocuğun ilgisi olduğunu anlamıştı, bakışlarından çok belli diyordu. o gün ona o çocukla buluştuğumuzu söyledim, çok tepki gösterdi, onunla görüşmemi istemiyor. bana yakışmadığını söylüyor devamlı. emre o kişiyi çok fazla tanımıyor birde, sadece merabalaşma var o kadar. bende ona şakayla karışık sanane karışma bana dedim. o da benim yüzüme vurdu, tokat attı yani. suratıda cok sinirliydi. neye uğradığımı şaşırdım. dün mesela okul çıkışında çocuğun yanıma yaklaşmasına izin vermedi resmen, engel oldu. ayrıca benim emreyle de öyle çok fazla bir samimiyetim yok. bu kadar tepki göstermesi sizce neyin nesi?? benden mi hoşlanıyor yoksa anlayamadım:/

merhabalar, aklıma takılan birşey var, sizlerin de fikirlerinizi almak istedim. üniversitede birisiyle tanıştım. o kişinin sanırım bana ilgisi var. her neyse geçen gün okuldan arkadaşlarla buluştuk. kalabalıktık baya. okuldan emre diye bi arkadasım var. o da ordaydı. emre önceden de bana o çocuğun ilgisi olduğunu anlamıştı, bakışlarından çok belli diyordu. o gün ona o çocukla buluştuğumuzu söyledim, çok tepki gösterdi, onunla görüşmemi istemiyor. bana yakışmadığını söylüyor devamlı. emre o kişiyi çok fazla tanımıyor birde, sadece merabalaşma var o kadar. bende ona şakayla karışık sanane karışma bana dedim. o da benim yüzüme vurdu, tokat attı yani. suratıda cok sinirliydi. neye uğradığımı şaşırdım. dün mesela okul çıkışında çocuğun yanıma yaklaşmasına izin vermedi resmen, engel oldu. ayrıca benim emreyle de öyle çok fazla bir samimiyetim yok. bu kadar tepki göstermesi sizce neyin nesi?? benden mi hoşlanıyor yoksa anlayamadım:/
Sana tokat atan arkadaşınla ilişkini kes.
Hatta darp raporu alıp şikayet et.
Hadsizliğinin cezasını çekmeli.

Acaba cocugun tuhaf bir durumunu mu ogrendi de size engel oluyor ki.ya da dediginiz gibi hoslanti mi acaba. O kadar ters tepki gostermesi cok alakasiz ve tokat atmis. Sizi seven neden sizi incitsin ki? Bilemedim

Sebep ne olursa olsun bu çocuktan uzak durmanızı tavsiye ederim. Tokat atmak ne demek ya :KK53:...

Tokat attı
sen de onla arkadaşlığa devam ediyorsun
hem de bir şey demedin
öyle herifin ağzını yüzünü dağıtırdım :KK53:

Acaba cocugun tuhaf bir durumunu mu ogrendi de size engel oluyor ki.ya da dediginiz gibi hoslanti mi acaba. O kadar ters tepki gostermesi cok alakasiz ve tokat atmis. Sizi seven neden sizi incitsin ki? Bilemedim

hayır çocukla ilgili birşey bildiği yok. bana yakıştırmadığını söylüyor sadece.

Bence o arkadasinizla bir daha asla gorusmeyin. Keske agzinin payini verseydiniz. Gerci sok olmussunuzdur birden ama.

Sen yedigin tokadin degil de onun senden hoslanip hoslanmadiginin mi derdine dustun?!!
Evet hoslaniyor, pembe panjurlu evinizde agzini gozunu kirar artik...
Mutluluklar...

cnm benim onla bi samimiyetim yok. okul dışında görüşmüyoruz. bu kadar tepki göstermesi niye onu merak ediyorum. ondan hiç beklemediğim birşeydi çünkü normalde cok kibar bi çocuktur tuhaf geldi bu yaptıkları:/

Ne kadar sakinsiniz ya? Tokat yemissiniz ister hoslansin ister sinirlensin ister dellensin sanane ne halt ederse etsin.. Birde çocuğun hislerini dert etmissin iyice bir paylamadin mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bana tokat atacak yada farketmez tutacak kolummdan sertçe.ayyy benden hoslaniomuki acaba yeeaaa diye gerine gerine bi konu açmaz muhtemelen bagris cagris kavga ediyor birşeyler firlatio olurdum yada en kotu ihtimal korkar kacar evde de aglardm. Yemisim hoslanmasini o kim oluyo

Son düzenleme:
Hoşlanıp hoşlanmadığını anlasan ne anlamasan ne...Acilen arkadaşlığını bitir.:KK50:

ohaa tokat atmışşş hadsize bak.... senin baban sana kıyamaz tokat atamazken elin oglu dış kapının dış mandalı gelip tokat atıyoo... çüşşş...psikopatmıdır nedir... kendi kendine gelin güvey olmuşşş ... uzak tutun mesafeyiii... görüşmeyin bir daha... o dedi deyede o çocukla görüşmeyi kesmeyin o ki oluyo..:KK51:

napıcamı bilemedim ki o anda kaldım öyle. insanlar duysun istemedim yanlış anlarlar diye sustum. onunla konuşmuyorum zaten o günden beri ama esas beni tedirgin eden şey çocuğun bana yaklaşmasına izin vermemesi. dün görseniz elinden geleni yaptı yanımdan uzak tutmak için:/

Aa deli mi ne,ya gerçekten hayret ettim gerçek mi bu konu? Arkadaşsa arkadaşlığını bilsin psikopat.

X