Arkadaşlar acil yardım deliricem kimseden etkilenememe hastalığına tutuldum

Mryna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
102
23
27
Arkadaşlar kimseden etkilenemiyorum deliricem gerçekten... güzel bi kızım evet ama dünya güzeli değilim kendimi öyle bulunmaz hint kuması adriana lima havalarında sanmayın bazen diyorum ben dünya güzeli değilim neden birine içim ısınmıyo ama olmuyo yok deliricem... allaha dua ediyorum allahım içim birine ısınsın yeter ki diye ama yok 27 yaşıma gircem ya beğenemitorım korkuyorum hiç sevgilim olmıcak kimseyi beğenemicem diye gerçekten delircem

cisemmcnsss

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2022
231
245
Bende aynı şekilde bahsettiğiniz dönemden geçtim daha sonrasında nişanlım karşıma çıktı 3 senedir beraberiz :KK70:

Delirella

2 meleğim de cennette...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
5.303
7.348
Şıp sevdi olmaktan iyidir. Sizin hoslandiginiz Kriterlere sahip bir beyefendi ile tanismamissiniz henüz o kadar. Hep aynı çevrede iseniz farklı bir çevre edinmeniz gerekebilir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-08-2022

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 17 gün kaldı.

Rahminizdeki alan sıkıntısı nedeniyle bebeğinizin hareketleri oldukça sınırlıdır. Braxton-Hicks, ya da yanlış doğum kasılmalarında, ağrı karnınızın alt kısmında başlar. Gerçek doğum kasılmaları ise belinizde başlayacak ve ağrı karnınızın alt kısmına yayılacaktır. Artan sırt ağrıları ve adet tipi kramplar doğumun erken belirtileri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın