arkadaşlar antalyada önerebileceğiniz iyi bi kadın doğum uzmanı var mıı

bn meydan tıp merkezine gtmiştim hiiiiçç ama hiç memnun kalmadımm. sonradan arastrdım dr.aslı vural(sesver) tawsiye ettiler..bn gitmedim ama ii bi uzmanmış bi görüş istersen

hayır canım onu hiç duymadım..hem erkek galiba bn erkek jinekologa gidemem kiii :kedi::kedi::eek:

merek etme canım evlendikten sonra derdinden utanmayı falan düşünemiyosun bende bekarken sen gibiydim hatta bekarken jinekoloğa hiç gitmedim ama bi evlendim elimi verdim kolumu kaptırdım geziyorum doktor doktor

Canım ben antalyadaki bütün doktorlara gittim..Bimiyorum nekadar güvenirsin ama çoğu piskolojimi bozup tedavi şekillerini uzatıp maddi yönden de çok yıprattılar..
Sonra tavsiye üzerine şuanda gittiğim ve hayran olduğum,namı dillere destan bir doktor var..emin ol hem çok cuzi bir fiyata bakıyo hemde doğru tehşis koyuyor..
DR.ALı FUAT ŞENGÖR..kesinlikle pişman olmazsın,inşallah yardımcı olmuşumdur..sağlıcakla kal

dr.gürkan zorlu...medical parkta dilek erdoğru tavsiye ediyorlar.ben aslı vural sesverle tanıştım.çok canayakın hacettepe mezunu uzman...hamile kalmaktan vazgeçince bir daha görüşmedim.aslı hanım tel yanılmıyorsam3127270...sağlıkla kalın...

ya bende öyle hangi doktora gidersem gideyim benimde psikoljim bozuluyo sürekli ağlıyorum inan var ya olacağını bilsem gözüm para falan görmüyo

X