arkadaşlar aranızda özel sağlık sigortası (annelik teminatı dahil)olan varmı

Rosca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
726
5
arkadaşlar benim özel sağlık sigortam var annelik teminatından nasıl yaralanıyoruz poliçem martta yenilenecek ve yararlanmaya bu tarihten itibaren başlayacağım sormak istediğim kontroller testler bu teminata dahil mi yoksa sadece doğum masraflarımı bilen varsa lüften beni aydınlatabilir mi
şimdiden teşekkürlera.s.

arkadaşlar benim özel sağlık sigortam var annelik teminatından nasıl yaralanıyoruz poliçem martta yenilenecek ve yararlanmaya bu tarihten itibaren başlayacağım sormak istediğim kontroller testler bu teminata dahil mi yoksa sadece doğum masraflarımı bilen varsa lüften beni aydınlatabilir mi
şimdiden teşekkürlera.s.

bu sigortana göre değişir ama benimki %100 karşıladı mıuayene ve testleri ilk kontrolümdü zaten ..970 ytl tuttu benim muayene ve testlerin ücreti ama hiç para vermedik.

şimdiden teşekkürlera.s.

ben hamileliğimin 6. ayında özel sağlık sigortası yaptırdım ve testlerimi tahlillerimi rutin kontrollerimi ve doğum sigortam %100 olarak karşıladı burda yazan prim rakamları bana çok fazla geldi ben 2000 tl civarında bir prim ile sigortamı yaptırdım ve prensesim dünyaya geldi belki faydası olur diye linki paylaşıyorum
[url=http:/

Son düzenleyen: Moderatör:
X