Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Arkadaşlar bebek odası için istanbul da halı arıyorum yardımmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!

dscopur

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
11.023
3
rkadşım için bebek odasına hediy halı alıcam ama istdiğim gibi bişey bulamıyorum. güzel kızımız için aciln halı bulmam lzım istanbul da halıları nerden aldınız yardım edin.

Ben kızıma kids diye bir markanın halısını almışdım pembe renkde üzerinde bir evin odalarının eşyalarının kabartma şeklinde resmi var yani bir evin içini gösteriyor bahçesinde havuzu bile var ilerde bebeklerini oynatabilir üstünde bakayım internette bulursam adresi kopyalayayım bakarsın resmine beğenirsen internetten bile sipariş edebilirsin

tşk ederim arkadaşlar ya odada çok küçük bi alanda boşluk kalıyo zaten çiçek şeklinde şık bi halı buldum ama fiyatlarda uçuyo ıvı halıya baktım özel üretim ve çok pahalı

kızımın odasına royal halıdan aldım antibakteriyel halı çocuk halısı diye geçmiyo ama ben çok begendim resimde belli olmuyo simli iplikden yapılmış bazı yerleri çok hoş.
halv.jpg

fiyatıda çok uykun 100*200 ebatını 140 tl ye aldım daha küçükleri daha uygun

Son düzenleme:
kızımın odasına royal halıdan aldım antibakteriyel halı çocuk halısı diye geçmiyo ama ben çok begendim resimde belli olmuyo simli iplikden yapılmış bazı yerleri çok hoş.
halv.jpg

fiyatıda çok uykun 100*200 ebatını 140 tl ye aldım daha küçükleri daha uygun

merhaba canım bu halının aynısı arkadas kızının odasına aldı çok güzel bence

bebek ve çocuk odasında halı pek önermiyor doktorlar, toz ve alerji açısından. ben de zemin iyice boş olmasın diye ikea dan ufak renkli bir kilim aldım, sık sık makinaya atıp yıkıyorum. tavsiye ederim.

ben kızımın odası için bunu sipariş vericem pembesini
ama odayı 1ay sonra hazırlıcam yeni eve geçince

tuana_155.jpg

üzerinede ismini yazdırıcam 20günde yapıyorlar

odaya girişte minik bir paspaslık alan var orayada bunu alıcam
tuana_089_4.jpg

gelişimhalı

Son düzenleme:
bebek ve çocuk odasında halı pek önermiyor doktorlar, toz ve alerji açısından. ben de zemin iyice boş olmasın diye ikea dan ufak renkli bir kilim aldım, sık sık makinaya atıp yıkıyorum. tavsiye ederim.

peki tatlım kaymıyormu klim ikea da bende baktım çok güzeller ama kayar diye tereddütte kaldım.

ben kızımın odası için bunu sipariş vericem pembesini
ama odayı 1ay sonra hazırlıcam yeni eve geçince

tuana_155.jpg

üzerinede ismini yazdırıcam 20günde yapıyorlar

odaya girişte minik bir paspaslık alan var orayada bunu alıcam
tuana_089_4.jpg

gelişimhalı

bunlarda bizimde aklımız kaldı ama tatlım fiyatlar çoook yüksek metre karesi 450 tl yazıyo internet sitelerinde. bu beni aşaaaarrr

X