Arkadaslar bhcg degerim düsmeye gecmis, yardimci olabilirmisiniz?

hayalim87

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2022
25
4
36
Iyi günler arkadaslar, son adet tarihi. 20.03 bhcg degerim pazartesi günü 190 cikmisti, carsamba günü 96 ya gerilemis,
Simdi yine kan verdim,
Ilk defa basima
Böyle birsey geliyor ,kanamam felan
Hic birsey yok 😢beni nasil bir durum
Bekliyor, bilgili arkadaslar yazarsa cok sevinirim

Iyi günler arkadaslar, son adet tarihi. 20.03 bhcg degerim pazartesi günü 190 cikmisti, carsamba günü 96 ya gerilemis,
Simdi yine kan verdim,
Ilk defa basima
Kimyasal gebelik geçiriyorsunuz büyük ihtimalle vücut regl olup atacak çok geçmiş olsun 💐

arkadaslar aslinda daha hamileligin cok basi olmasina ragmen, kalbim cok aciyor,cevremdeki hic kimseylede paylasamiyorum, su an tüm belirtiler kayboldu bende, acaba Bugün alinan kan sonucunda yükselis görünürmü yeniden?

arkadaslar aslinda daha hamileligin cok basi olmasina ragmen, kalbim cok aciyor,cevremdeki hic kimseylede paylasamiyorum, su an tüm belirtiler kayboldu bende, acaba Bugün alinan kan sonucunda yükselis görünürmü yeniden?
Bu düşüşten sonra yükselme görülceğini sanmıyorum benimde böyle düşerek kanamayla atılmıştı ama hemen bir ay sonra tekrar kaldım bu oluşmuş bi hamilelik bile değil kadınların çoğunun adetim gecikti zannedip anlamadığı ama yaşadığı bi olay önerim adetiniz iyice gecikmeden kan vermeyin test yapmayın

Bu düşüşten sonra yükselme görülceğini sanmıyorum benimde böyle düşerek kanamayla atılmıştı ama hemen bir ay sonra tekrar kaldım bu oluşmuş bi hamilelik bile değil kadınların çoğunun adetim gecikti zannedip anlamadığı ama yaşadığı bi olay önerim adetiniz iyice gecikmeden kan vermeyin test yapmayın
Su an bende kanamamin gelmesini bekliyorum ama hic bir belirti yok, sizin ne zaman kanamaniz gelmisti,yazdiklarinizin hepsi o kadar dogruki , bende ayni karardayim kesinlikle erken test yapmak ve doktora gitmeyi uygun bulmuyorum
Ama benim adetim 10 gün gecikmisti

Düşen değerin yükselecegini sanmiyorum canm kimyasal geçiriyosun malesef hiç üzülme bu gebeliğe engel değil en kısa zamanda yeniden denersin inşallah🙏

Simdi yine kan verdim,
Ilk defa basima
Kimyasal gebelik geçiriyorsunuz muhtemelen bende geçirdim. Ilk degerim 140 gibiydi bir hafta sonra kanama oluştu acile gittim değerim 11 e düşmüştü..4 gün falan devam etti 4 gun sonra muayane oldum değerin sifirlanmisti rahimde temizdi..herkesin başına gelebiliyor bu üzülmeyin..en azından gebe kalabiliyorsunuz.. tekrar sağlıkla yeni olur insallah

Kimyasal gebelik geçiriyorsunuz muhtemelen bende geçirdim. Ilk degerim 140 gibiydi bir hafta sonra kanama oluştu acile gittim değerim 11 e düşmüştü..4 gün falan devam etti 4 gun sonra muayane oldum değerin sifirlanmisti rahimde temizdi..herkesin başına gelebiliyor bu üzülmeyin..en azından gebe kalabiliyorsunuz.. tekrar sağlıkla yeni

Cuma günü doktor yine kan almisti benden, pazartesi günü sonucu ögrenecegim, su an hic bir sekilde hic bir belirti yok, degerimin düsmesi carsamba gününde baslamisti

Cevabiniz
Icin cok tesekkür ederim
Ama, hic bir belirtim yok, acaba kanama ne zaman baslar
Bende gecikmenin 9. Gününde başlamıştı. En son baktirdigimfa HCG degerim 24 tü. 2 gün sonrada kanamam başlamıştı. Sonrada hiç baktirmadim. Ama herkeste bir olmaz bu kimisinde HCG sifirlaninca kanama basliyo kimisinde de kanama basliyo öyle HCG sifirlaniyo. Başlar yani kanamanizda yakın zaman da HCG düşüşe geçmiş çünkü

Su an bende kanamamin gelmesini bekliyorum ama hic bir belirti yok, sizin ne zaman kanamaniz gelmisti,yazdiklarinizin hepsi o kadar dogruki , bende ayni karardayim kesinlikle erken test yapmak ve doktora gitmeyi uygun bulmuyorum
Ama benim adetim 10 gün gecikmisti
10 12 gün sonra adet oldum yanlış hatırlamıyosam daha geç ve ya daha erken olanları da duymuştum, aynen burda çoğu kişiye yazdım hayal kırıklığı stres olmaması için geç öğrenmek geç gitmek en iyisi en azından adet gecikmesini beklemek

Arkadaslar, daha hala kanamamin gelmemesi normalmi, yarin degeri yüksek söylerse doktor , cok karisik durumdayim

Arkadaslar, cuma günüki socumu aldim, degerim 60a düsmüs, acaba kanamam
Kendiliginden ne zaman gelir? Degerim
Sifirlandikdan sonrami?

X