arkadaşlar biliyorsanız lütfen cevap verin

hediyemmelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
89
1
gebelik için kan testi yaptırdım sonuç 2011.80 yani bu durumda bebeğim ne kadarlıktır yani kaç hafta bilen varsa söylesin ne oluır

aysem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
833
38
canim son adet tarihini biliyorsan kolay, o günden itibaren hesaplayabilirsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1862 gün geçti.

esila_askin

ömrüm YaĞmUr ELa'M
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2011
2.616
0
30
yanılmıyosam 5 haftalık falan herhalde bu dğere göre ama son adetten daha kolay olur hesaplamk cnm öle yap

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3140 gün geçti.

Selvi Giray Korkmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
51
3
hediyemmelek arkadaşım bende ki test sonucuna göre 5 haftanız yeni bitmiş 6. haftaya girmişsiniz. Bende sizin gibiyim. Yarın 5 haftam bitiyor pazartesi 6. haftaya başlamış oluyorum.Benim son adet tarihim 15 Ocak.Ben henüz doktora gitmedim daha küçük görünmez diye 7. haftaya girdiğimde gideceğim kalp atışları 7-8 haftalıkken duyuluyormuş.

hediyemmelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
89
1
hediyemmelek arkadaşım bende ki test sonucuna göre 5 haftanız yeni bitmiş 6. haftaya girmişsiniz. Bende sizin gibiyim. Yarın 5 haftam bitiyor pazartesi 6. haftaya başlamış oluyorum.Benim son adet tarihim 15 Ocak.Ben henüz doktora gitmedim daha küçük görünmez diye 7. haftaya girdiğimde gideceğim kalp atışları 7-8 haftalıkken duyuluyormuş.

canım benımde son adet tafihim 15 ocak o zaman seninle birlikteyiz :) bende çarşamba doktora gidicem inşallah