arkadaşlar biliyorsanız lütfen cevap verin

hediyemmelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
89
1
gebelik için kan testi yaptırdım sonuç 2011.80 yani bu durumda bebeğim ne kadarlıktır yani kaç hafta bilen varsa söylesin ne oluır

yanılmıyosam 5 haftalık falan herhalde bu dğere göre ama son adetten daha kolay olur hesaplamk cnm öle yap

hediyemmelek arkadaşım bende ki test sonucuna göre 5 haftanız yeni bitmiş 6. haftaya girmişsiniz. Bende sizin gibiyim. Yarın 5 haftam bitiyor pazartesi 6. haftaya başlamış oluyorum.Benim son adet tarihim 15 Ocak.Ben henüz doktora gitmedim daha küçük görünmez diye 7. haftaya girdiğimde gideceğim kalp atışları 7-8 haftalıkken duyuluyormuş.

hediyemmelek arkadaşım bende ki test sonucuna göre 5 haftanız yeni bitmiş 6. haftaya girmişsiniz. Bende sizin gibiyim. Yarın 5 haftam bitiyor pazartesi 6. haftaya başlamış oluyorum.Benim son adet tarihim 15 Ocak.Ben henüz doktora gitmedim daha küçük görünmez diye 7. haftaya girdiğimde gideceğim kalp atışları 7-8 haftalıkken duyuluyormuş.

canım benımde son adet tafihim 15 ocak o zaman seninle birlikteyiz :) bende çarşamba doktora gidicem inşallah

X