Çocuk Hastalıkları Arkadaşlar bugun farkettim kizimin vajinasi yapişik sanki kizim iki yasini doldurdu resim atsam bakarmisiniz lutfen

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Mervem simay

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
4
1
Arkadaşlar bugun farkettim kizimin vajinasi yapişik sanki kizim iki yasini doldurdu
resim atsam bakarmisiniz lutfen

NAsıl paylasiyosunuz boyle bi resmi ya allah aşkina. Doktora goturun cocugu burasi gorse ne faydasi olacak cocugunuza

Eklentiler

• Screenshot_20221214-234433_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20221214-234433_Samsung Internet.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 57
Resmi hemen kaldırın nasıl koydunuz bunu.
Kısa bir ataştırma yapsanız anlardınız endişelencek bişey olmadığını

Arkadaşlar bugun farkettim kizimin vajinasi yapişik sanki kizim iki yasini doldurdu
resim atsam bakarmisiniz lutfen.

resim atsam bakarmisiniz lutfen
Öncelikle silmenizi rica ediyorum lütfen . Fotoğraf i bir an açmış bulundum evet yapışıklık var gibi normalde yeni doğan kizlar böyle olur ama iki yaşına kadar farkedemediniz mi onu anlayamadim ? Doktorlarda illaki kontrol etmiştir doğduğunda felan. Ama aklınıza yakıldı madem buraya atacaginiza lütfen bayan bir doktora götürün. Burda sapığı var kötü niyetlisi var ne olacağı belli olmaz

Ortalık sapıktan, pedofiliden, çocuk istismarcılarından geçilmiyor hanımefendi lütfen çocuğunuzu hiçbir platformda paylaşmayın. Konuyla ilgili de burada yanıt aramak yerine doktora götürmeniz daha sağlıklı olacaktır.

X