Arkadaşlar çam ve sakura hastanesinde hsg rahim filmi çektiren var mı?

maviii22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
10
2
31
Merhaba arkadaşlar ben kanuni sultan Süleyman hastanesinde infertilite bölümüne gidiyorum fakat orda hsg rahim filmi çekilmediği için çam ve sakura şehir hastanesinden randevu aldım ama orda tedavi olmayıp dışarıdan gelenlere çekiyorlar mı ? Daha önce çam ve sakura da hsg çektiren arkadaşlar veya tedavi olanlar dışında dışardan gelenlere hsg çekim yapan devlet hastaneleri hangisi olduğu konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :)

Merhaba arkadaşlar ben kanuni sultan Süleyman hastanesinde infertilite bölümüne gidiyorum fakat orda hsg rahim filmi çekilmediği için çam ve sakura şehir hastanesinden randevu aldım ama orda tedavi olmayıp dışarıdan gelenlere çekiyorlar mı ? Daha önce çam ve sakura da hsg çektiren arkadaşlar veya tedavi olanlar dışında dışardan gelenlere hsg çekim yapan devlet hastaneleri hangisi olduğu konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :)
Ne yaptınız acaba ogrenebildiniz mi ?

Çam sakura dışarıya sonuç vermiyor. Ben orada çektirdim özelde tüp bebek yaparsam hsg sonucunu alabilir miyim dediğimde hayır dediler
Ama rahim filmini e nabıza yüklüyorlar. Oradan filmi elde etme şansın olabilir. Raporu yazılmamış oluyor filmin. Raporu görüşmede kendi söylüyor doktor

Merhaba arkadaşlar ben kanuni sultan Süleyman hastanesinde infertilite bölümüne gidiyorum fakat orda hsg rahim filmi çekilmediği için çam ve sakura şehir hastanesinden randevu aldım ama orda tedavi olmayıp dışarıdan gelenlere çekiyorlar mı ? Daha önce çam ve sakura da hsg çektiren arkadaşlar veya tedavi olanlar dışında dışardan gelenlere hsg çekim yapan devlet hastaneleri hangisi olduğu konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :Merhaba öncelikle Kanunidekitüp bebek bölümü kapatıldı zaten kanununu infertilite hastaları ve doktorları cam sahura ya gecis yaptı.

Merhaba öncelikle Kanunidekitüp bebek bölümü kapatıldı zaten kanununu infertilite hastaları ve doktorları cam sahura ya gecis yaptı. Bu sebeple çam sahura infertilite bölümünden randevu alıp tedaviye orda devam edebilirsiniz ve rahim filminide orda cektirebilirsiniz

Merhaba öncelikle Kanunidekitüp bebek bölümü kapatıldı zaten kanununu infertilite hastaları ve doktorları cam sahura ya gecis yaptı. Bu sebeple çam sahura infertilite bölümünden randevu alıp tedaviye orda devam edebilirsiniz ve rahim filminide orda cektirebilirsiniz
Merhaba öncelikle bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim ama ben bütün tahlillerimi yaptırdım şimdi hastane değiştirince hepsini tekrardan istemezler mi çünkü Kanuni de başka hastaneden yaptırdıklarımı kabul etmedi herşeyi yeniden yaptırdım

Merhaba öncelikle bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim ama ben bütün tahlillerimi yaptırdım şimdi hastane değiştirince hepsini tekrardan istemezler mi çünkü Kanuni de başka hastaneden yaptırdıklarımı kabul etmedi herşeyi yeniden yaptırdım
Dediğim gbi kanuni ve çam sahura bir oldu şuan ayrı hastane gibi değil kanuni tüp bebekdeki danışmadan tütün Dr kadar hepsi çam sahura da. Eğer tarihler gecm ediyse istemezler ama eğer süre gectiyse istenir hormon tahlilleri in gecerlilik süresi var cnku aslında buda sizin alehinize değil lehinize doğru bı yol izlemeleri sağlanır ( sanırım 6 ay di yada 3 tam emin olmamakla birlikte testler 6 ayı gectiyse yenisi istenebilir)

Merhaba. Ben kanuniye gidiyorum infertilite bölümüne. Ama taşındı felan demediler bana. Hatta ameliyat oldum Mayıs sonunda. Eşimin değerleri düşük çıktı iki testte de. Tekrar gideceğim adetimi bekliyorum. Tüp bebek için beni cam sakuraya mi gonderecekler yani ?

Baya geçmiş ama sormak istedim çam sakura araştırma hastanesinde çektirebildiniz mi ne yaptınız nolur bana yardımcı olun

X