Arkadaşlar çeyiz yapıyorum yardım lazım

Huriye Onat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2015
1
0
37
Arkadaşlar tupperware ürünlerini araştırıyorum çeyiz yapmak için. Tavsiye eder misiniz? Ürünleri toplu olarak alableceğim neresi var? Yardımcı eder misiniz?

Hiç o kadar para verme bence. En sağlıklısi camdir. Arkadasimin annesi yapıyordu birkaç tane aldı ceyizine ama memnun kalmamış.

canım ben 8 yıldır kullanıyorum çokta memnunum.bende görenler istediği için satışına başladım belirli ürünlerini tavsiye ederim.özellikle süper şef,miks 4.5 .buzluk için antartika serisi favorim.satan kişiye dikkat et,uygun yada bedava ürünleri pahalıya kakalamasın sana

merhaba canim bende cok memnumun annem daha dogrusu
cok memnun annem
bana birsuru aldi ceyizime bizim yakinimiz hep siparis veriyor yardim edebilirim gerci ben avrupa da yasiyorum

Ben satışını yapıyorum yardımcı olabilirim uygun fiyatlarda

Saklama kaplarini almistim pahali seyler cok gerekli degil aslinda .bitek yogurt mayalamak icin kullaniyorum eksimiyor yogurt icinde hava almadigi icin .bide piknige falan giderken iyi oluyor akitmiyor sivi seyleri kullaniyorum ama olmasada olur tabi. Tek begendigim kucuk dograyicisi acelem varsa sogani domatesi icinde dogruyorum pratik oluyor. ablam her urununu almis nerdeyse cok memnunmus gecen su kaplarindan almis cocuklarima sagolsun ama ben o kadar para vermem sahsen. Geregi yok binbir cesit urun var carsida avm de hem de uygun fiyata

Arkadaşlar tupperware ürünlerini araştırıyorum çeyiz yapmak için. Tavsiye eder misiniz? Ürünleri toplu olarak alableceğim neresi var? Yardımcı eder misiniz?
Herkesin fikri farklı bu tupper ile ilgili olarak. Ben de ne kadar kaliteli olursa olsun plastige o kadar para veremem. Cam ve porselen benim için en güzeli. Hem saglıklı ve daha şık bir görüntü sağlıyor. Yine karaf senin tabi.

Merhaba ; Tupperware ürünleri ile alakalı aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz ,
hangi ürün ne için kullanılır ?
her gıda için ayrı ürün mü almalıyım ?....

Herkesin fikri farklı bu tupper ile ilgili olarak. Ben de ne kadar kaliteli olursa olsun plastige o kadar para veremem. Cam ve porselen benim için en güzeli. Hem saglıklı ve daha şık bir görüntü sağlıyor. Yine karaf senin tabi.

Tupperware ürünleri sunumdan ziyade saklama amacına yönelik olmalı , sofrada plastik görünümlü ürünler görmeyi kimse istemez :KK66: , fakat takdir edersiniz ki peyniri Tupperware kadar uzun saklayan bir ürüne rastlamadım , veya yemeği o kadar uzun süre taze tutan bir kaba :)

Saygılar...

Hiç o kadar para verme bence. En sağlıklısi camdir. Arkadasimin annesi yapıyordu birkaç tane aldı ceyizine ama memnun kalmamış.

Merhaba , Yeşillik saklamak için kullanılan sera serisinde kurabiye saklanırsa veya derin dondurucu kabında yoğurt mayalanırsa memnuniyet söz konusu olmaz , komşularımdan birine saalça saklamak için açıkgöz tek parmak kap satmış bir danışman arkadaşımız ! Konserve salça kendi kabındada gayet rahat muhafaza edilebilir üzerine 1/2 yemek kaşığı yağ gezdirim buzdolabında saklamak yeterli , salça kabından memnun kalmadım dediklerinde şaşırmıştım , salça kabımı var Tupperwarede dedim :)

Merhaba ; Tupperware ürünleri ile alakalı aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz ,
hangi ürün ne için kullanılır ?
her gıda için ayrı ürün mü almalıyım ?

X