Doğuma Hazırlık arkadaşlar deney yapıyorum cinsiyet bilmek isteyenler buraya gelsin

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
çok ilginç bi hesaplama. buna göre ben ve kız kardeşim erkek çıkıyoruz, erkek kardeşimde kız çıkıyo :KK70: annem de babamda 1968 doğumlu. bende suan 7 haftalık hamileyim bu hesaba göre kızım olacak

Kusura bakmayin ben tarihi yanlis yazmisim esimin 26.05 .1986 bende 16.05.1995 subatta hamile kaldim

şimdi kızlar burda hücrelerle ilgili bir test buldum.bunu denedim denediğim herkeste doğru sonuç verdi ..benim bir oğlum olucak inşallah sağlıkla gelsin ama birde kız istiyorum eğer bu test doğruysa 2018 e kadar hamile kalırsam çocuğum kız olur ..Allah bilir tabikide ama test kimsede yanılmadı ...çocuğunun cinsiyetini bilenlerde yazsınlar...hem doğruluğunu tespit etmiş oluruz...şimdi kendi doğum tarihiniz ay yıl gün olarak ve eşinizin doğum tarihini yazın hamileyseniz hamile kaldığınız ayı yılıda yazın ...beraber bakalım ...:)
20.07.1988 benim
15.09.1988 eşimin nisan 2015 ayında hamile kaldım hesaplar misiniz

ben: 06.10.1979
eşim: 21.09.1969
hamile kalışım: ağustos 2011 (33 yaşında anne oldum :KK43: )
bebeğim: erkek

ben de bu akıma katılayım :)

Ben : 02.06.1984
Eşim : 05.01.1982
Şubat 2015 de hamile kaldım :)
bakalım cinsiyet tutacak mı ? Çok merak ettim ki ben :emir_bebek::emir_bebek:

şimdi kızlar burda hücrelerle ilgili bir test buldum.bunu denedim denediğim herkeste doğru sonuç verdi ..benim bir oğlum olucak inşallah sağlıkla gelsin ama birde kız istiyorum eğer bu test doğruysa 2018 e kadar hamile kalırsam çocuğum kız olur ..Allah bilir tabikide ama test kimsede yanılmadı ...çocuğunun cinsiyetini bilenlerde yazsınlar...hem doğruluğunu tespit etmiş oluruz...şimdi kendi doğum tarihiniz ay yıl gün olarak ve eşinizin doğum tarihini yazın hamileyseniz hamile kaldığınız ayı yılıda yazın ...beraber bakalım ...:)
14/11/1983 ben ,22/10/1978 eşim.kasım/2014 :) ben biliyorum bakalım ne çıkıcak.kan testi ile alakalı dimi bu test

merhaba, pek inanamadım bu tespite ama cevap verirsen sevinirim:)
benim dogum tarihim: 30.06.1980 / eşimin: 10.07.1983 / hamile kaldığım ay Mart 2015
teşekkürler

18.04.1989 benim 21.01.1990 esimin subatta hamile kaldim bu arada cinsiyeti kiz

bende merak ettim yaa
benim doğum tarihim 09.05.1990
eşimin doğum tarihi 09.04.1983
son adet tarihim 29.06.2015 çok merak ettim yaa =):KK9::rolleyes:

X