Arkadaşlar dünden beridir ağlıyorum yalvarırırım lütfen cevap verir misiniz böyle birşey yaşadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gizemek01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
36
-6
33
Arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı günler, işe gireceğim yerdeki patronum bana bu şekilde şeyler dedi bekar bu arada aklınıza başka şey gelmesin beraber seni tanımam gerek yoksa işi unut dedi bende işe çok ihtiyacım var çalışmak istiyorum mecbur kaldım dün yanıma geldi ve bunlar gelişti benim hayatımda zaten bir kişi oldu bundan 4 yıl once baskasıda olmadı bu kisiyle birlikte olmak istemedim sürtünme ile çıplak bir şekilde sürtündü vajinama benimde çıplaktı benim zaten adet düzensizliğim var geçen ay şubat ayında gelmemişti adetim bu ay bilmiyorum ne zaman gelecek kısaca hamilelik durumu olmaz değil mi boşalmadım diyor ama ben dünden beridir korkuyorum ya boşalmıssa söylememişse içime girmedi ama ben korkuyorum çok fazla yalvarırım yardım edin oram çok hassas yanıyor hala.Birde boşalmoşsa hisseder miyim benim ıslaklığım var sonuçta ya çok korkuyorum napicam bilmiyorum bu au adetim ne zaman gelir bilmiyorum geçen ay gelmedi mesala ne yapmam yerek yardımcı olsanız

"Seni tanımam gerek yoksa işi unut" diyen bir patron, tanışma yeri ise yatak. Bu patron harcayacak kız arıyor olmasın? Kaç yaşındasın? Bu nasıl bir iş? Kendini kullandırtma. Gerçek erkek bir patron, tehdit eder gibi iş vermez, veremez. İnsana saygısı olmayan beş para etmeyen insan tipi bu şahıs. İş sadece onun yanında yok.

Umarım uydurmadır, geçen muhabbetlere sinirlerim bozuldu valla, feministlik damarım yine tuttu. Yeni yeni aşıyorum sanıyordum da yok. İlla tetikte gezeceğiz ortalıkta anlaşıldı.
😂😂
Yok ya aklınca dalga geçiyor. Gazozuma ilaç atıldı uyandığımda yataktaydım uyarlamasını biraz kendince özgünleştirme çalışmış arkadaş. Yok hala vajinası yanıyormuş falan tasfirlerinden de yola çıkarak (bu konuda bilgisizliği aşikar) canı sıkılan bir ergen oğlancık olduğunu tahmin ediyorum.

Arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı günler, işe gireceğim yerdeki patronum bana bu şekilde şeyler dedi bekar bu arada aklınıza başka şey gelmesin beraber seni tanımam gerek yoksa işi unut dedi bende işe çok ihtiyacım var çalışmak istiyorum mecbur kaldım dün yanıma geldi ve bunlar gelişti benim hayatımda zaten bir kişi oldu bundan 4 yıl once baskasıda olmadı bu kisiyle birlikte olmak istemedim sürtünme ile çıplak bir şekilde sürtündü vajinama benimde çıplaktı benim zaten adet düzensizliğim var geçen ay şubat ayında gelmemişti adetim bu ay bilmiyorum ne zaman gelecek kısaca hamilelik durumu olmaz değil mi boşalmadım diyor ama ben dünden beridir korkuyorum ya boşalmıssa söylememişse içime girmedi ama ben korkuyorum çok fazla yalvarırım yardım edin oram çok hassas yanıyor hala.Birde boşalmoşsa hisseder miyim benim ıslaklığım var sonuçta ya çok korkuyorum napicam bilmiyorum bu au adetim ne zaman gelir bilmiyorum geçen ay gelmedi mesala ne yapmam yerek yardımcı olsanız
Bu kafa ile daha çok geçerler be güzelim senin üzerinden ... Tabi hikaye yazmadıysan...

😂😂
Yok ya aklınca dalga geçiyor. Gazozuma ilaç atıldı uyandığımda yataktaydım uyarlamasını biraz kendince özgünleştirme çalışmış arkadaş. Yok hala vajinası yanıyormuş falan tasfirlerinden de yola çıkarak (bu konuda bilgisizliği aşikar) canı sıkılan bir ergen oğlancık olduğunu tahmin ediyorum.
Yemin ederim değilim allah rızası için yardım edin

Yemin ederim ki yasadım yemin ederim kuran üzerine
"Seni tanımam gerek yoksa işi unut" diyen bir patron, tanışma yeri ise yatak. Bu patron harcayacak kız arıyor olmasın? Kaç yaşındasın? Bu nasıl bir iş? Kendini kullandırtma. Gerçek erkek bir patron, tehdit eder gibi iş vermez, veremez. İnsana saygısı olmayan beş para etmeyen insan tipi bu şahıs. İş sadece onun yanında yok.

Hak
Yemin ederim ki yasadım yemin ederim kuran üzerine
birde görseniz yüz yüzeyken konusamıyor bile benimle yazmada ama neler yazıyor görseniz birde nana diyor ki alkol alalım alkol alınca rahat konusurum ben diyor bakın bir allah askina amaç ne burada insanların duygusuyla oynamak bu kadar kolay mı artık canıma tak etti bende çalışmak istiyorum nereye gitsem en eliti bile asılıyor bu evli adamların hepsi zaten ayrı birşey bilirsiniz hepsi uçkur derdinde pisliklerin zaten geçen sene bir tanesi beni oyaladı çok sıkışmıştım işe ihityacım vardı kiralarımı ödemem gerekirdi namusumla işe gidip gelmek iş kadını gibi olmak istiyorum çalışma arkadaşlarım olsun kafamı yorduğum bir iş olsun istiyorum.Ama şerefsiz geçen seneki bana iş ayarlama uğrına benimle yakınlaşmaya çalıştı görseniz neler yapıyordu nenim için evliydi engelledim heryerdem

Ya güzelim sen nasıl izin verirsin böyle birşeye işe ihtiyacın olabilir ama buna nasıl izin verirsin sen istemeden o sana dokunamaz bu resmen tecavüz tacizdir git şikayet et terbiyesiz pislik kaç yaşındasın sen
23 yasındayım ablacım ya inan artık napim nereye gitsem tavırlar aynı para kazanmak istiyırum napim ben

23 yasındayım ablacım ya inan artık napim nereye gitsem tavırlar aynı para kazanmak istiyırum napim ben
Onu bunun parasıyla mı geçineyim abla ya çevremde çoğu kız öyle ama ben öyle değilim yapamıyorum ailemden öyle görmedim ailem destekliyor ama beni yetmiyor bende çalısayım dedim

Umarım uydurmadır, geçen muhabbetlere sinirlerim bozuldu valla, feministlik damarım yine tuttu. Yeni yeni aşıyorum sanıyordum da yok. İlla tetikte gezeceğiz ortalıkta anlaşıldı.
Vallahi değil midem bulanıyor o kadar naif duygusalımdır ki temiz kapliyimde bence hep çok iyi niyetlisin derler nasıl nir erkek bir kıza kıyabiliyor bunların kız kardeşi yok mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X