Arkadaşlar durum çok karışık lütfen yardımcı olun bana?

Sena0006

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2015
5
0
48
Nasıl anlatacağım bilmiyorum ama şöyle başlayayım bundan 3 yıl önce bursaya düğüne gittik babamın teyzesinin torununun düğünü düğünü olan abinin de kardeşi var orda onunla tanıştık ilk defa. Ben ankaraya geldikten sonra beni eklemiş fakat kullanmadığım hesabımı eklediği için ben bunu ta geçen yıl Ekim gibi gördüm kabul ettim konuştuk felan sonra biz çıkmaya başladık. Onun sadece abisi ve ablası biliyordu ben akraba olduğu için ailesinin bilmesini istemiyordum çünkü ben daha iki yıl üniversite okuycam felan derken bu hafta sonu sevgilim ankaraya geldi çok büyük bir tesadüf ki annesi de geldi ankaraya kardeşinin yanına ve hafta sonu bize de geldi. Sevgilimin babası gidip abisini sıkıştırmış o da bizi söylemek zorunda kalmış ve babası öğrenmiş. Ve beni çok istiyor. Bende madem babası öğrendi annesi bizdeyken bende ona anlatayım dedim söyledim. Annesi de istiyor fakat ben 2 yıl bizimkilerin bilmesini istemiyorum çünkü ben evde evlilik lafı etmiyorum ve evin tek kızıyım bursaya gideceğim düşüncesi onları uzaklaştırır bu işten. Annesi sen ne zaman istersen o zaman bilirler annenler dedi. Daha çok şey var ama ben kısaca anlatıyorum. Annesi dün akşam gitti bizden bu sabah annem babama Ahmet abi senayı istiyor dedi o da nereye dedi bursaya nereye olacak dedi ne münasebet ya diye sert tepki gösterdi ama ne için öyle yaptı bilmiyorum kafam çok karışık ne yemek yiyebiliyorum ne uyku uyuyabiliyorum kendimi çok yalnız hissediyorum. Onun ailesi çok çok olumlu fakat bilmiyorum işte tedirginim

Oturup konusmani tavsiye ederim ailenle hersey konusmakla cözülür duygularini ifadeni belirte bilirsen anliycaklardir seni sonuçta evin tek kizisin senin mutlu olmani isterler her zaman babanla konusamiyorsan annenle konus..

Oturup konusmani tavsiye ederim ailenle hersey konusmakla cözülür duygularini ifadeni belirte bilirsen anliycaklardir seni sonuçta evin tek kizisin senin mutlu olmani isterler her zaman babanla konusamiyorsan annenle konus..

Sorun şu ki babam çok serttir ve onunla konuşamam gerekirse sonuna kadar görücü usulü bilsin isterim, anneme söylersem de her zaman bi baskı altında kalacağımı düşünüyorum

O zaman karsi tarafda istiyor madem arayip babani konussunlar kendin konusamiyorsan onlar gelip istesinler görücü usulu güya :)

O zaman karsi tarafda istiyor madem arayip babani konussunlar kendin konusamiyorsan onlar gelip istesinler görücü usulu güya :)

Canım ben bunun 2-3 sene sonra olmasını istiyorum bu süre içinde duyulsun istemiyorum. Karşı taraf aşırı istiyor zaten bizim birlikte olduğumuzu bilmedikleri zaman bile beni isteyip düşünüyorlarmış

Canım ben bunun 2-3 sene sonra olmasını istiyorum bu süre içinde duyulsun istemiyorum. Karşı taraf aşırı istiyor zaten bizim birlikte olduğumuzu bilmedikleri zaman bile beni isteyip düşünüyorlarmış

Evdeki hesap carsidaki hesapla bir uyusmuyor malesef canim bunlar hesaplamalarla degil nasip kismet isleri..
2 sene gizli sakli olucak diyorsan böyle devam et derim ki afedersin b.ku cikar

X