Arkadaşlar eşim beni cok kırıyor ve bunun farkinda da degil ne yapabilirim?

Caresizzzz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
250
-40
28
Arkadaşlar eşimle yıl dönümüm olacak restoranlar kapalı yemeğe götürecektim ama vs dedi bende güldüm artık kendi ellerinle hazırlarsın bir şeyler dedim hiç yapamam kusura bakma işten gelicem yorgun argın onunla mi uğraşıcam dedi neden bu şekilde söylüyorsun ki dedim ya ben sana ne hazirlicam ya diye bağırdı boktan yere kavga cikartiyosun dedi restoran kapalı olur ama bir şeyler yaparım yani dedi bana akıl verme kendi fikrin sende kalsin 15 i değil de 20si olur 30 u olur gibi sert çıkıştı sen hiç bir şey haketmiyorsun tamam mi kütük gibi evlilik geciricez o kadar. Dedi bende konuyu nerelere kadar getirdin ben hiç bir şey istemiyorum senden dedim. Ağladım çünkü inanın çok kırıldım. Ağlama bana ya menopoza girmissin yine belli gibi konuştu hiç bir şeyi hak etmiyorum öyle mi dedim sen ne dediğini bilmiyorsun özür bekliyorum senden dedim tamam özür diliyorum hadi benim isim gücüm var seni çok seviyorum öptüm deyip kapattı. Ve telefonu kapattık bana mesaj atmış ben fabrikaya girdim aşkım haberin olsun diye (fabrikada tel çekmediği için haber veriyor )nisanliyken de senin her dediğin her istediğin yapılmış belli ama ben odun adamım falan derdi arkadaşlar 3 gunde bir kavga ediyoruz ben napicam

Arkadaşlar eşimle yıl dönümüm olacak restoranlar kapalı yemeğe götürecektim ama vs dedi bende güldüm artık kendi ellerinle hazırlarsın bir şeyler dedim hiç yapamam kusura bakma işten gelicem yorgun argın onunla mi uğraşıcam dedi neden bu şekilde söylüyorsun ki dedim ya ben sana ne hazirlicam ya diye bağırdı boktan yere kavga cikartiyosun dedi restoran kapalı olur ama bir şeyler yaparım yani dedi bana akıl verme kendi fikrin sende kalsin 15 i değil de 20si olur 30 u olur gibi sert çıkıştı sen hiç bir şey haketmiyorsun tamam mi kütük gibi evlilik geciricez o kadar. Dedi bende konuyu nerelere kadar getirdin ben hiç bir şey istemiyorum senden dedim. Ağladım çünkü inanın çok kırıldım. Ağlama bana ya menopoza girmissin yine belli gibi konuştu hiç bir şeyi hak etmiyorum öyle mi dedim sen ne dediğini bilmiyorsun özür bekliyorum senden dedim tamam özür diliyorum hadi benim isim gücüm var seni çok seviyorum öptüm deyip kapattı. Ve telefonu kapattık bana mesaj atmış ben fabrikaya girdim aşkım haberin olsun diye (fabrikada tel çekmediği için haber veriyor )nisanliyken de senin her dediğin her istediğin yapılmış belli ama ben odun adamım falan derdi arkadaşlar 3 gunde bir kavga ediyoruz ben napicam
Kavga etmeyin.

İnsanlar kavga eder, aynı evin içinde yaşamak zaten zor birşry 2 farklı insan fakat kavga etmenin bir adabı var . Bu erkeklerin kahvehaneden arkadaşı ile kavga eder gibi kavga etmeleri hiç güzel değil.
Ne diyeceğimi bilemedim:/ eşinize bu rahatlığı siz mi verdiniz acaba ?
Gerçi burda tek taraflı bir olaya bağlı yorum yapmak çok doğru değil, belki eşinizin aklında size bişeyler yapmak var ama çok sorup bunaltıyorsunuz ya da bişeyden memnun olmuyorsunuz gibi gibi .. hani neden öyle tepki verdi ? Gerçi her ne olursa olsun ‘Sen hiç bir şeyi haketmiyorsun’ filan çok onur kırıcı laflar.

Sakinken konuşmayı deneyin.
Yıldönümü yemeğinden önce 3 günde bir neden kavga ediyorsunuz bunu bir halledin.
Umarım herşey düzelir ☘️

Oo cok yeniymis..Aslinda yazdiklarinizdan esinizin sert cıkısı pek yok dogal davranmis evli erkek modeli on yani :confused:

Ve hani demis ya? Akıl verme fikrin sende kalsin diye..E haklı.Kaparkende aslinda güzel kapamis teli ve yine mesajla da güzel bir dönüs yapmıs fabrikaya girerken..
Erkekler bu konulardan darlanirlar uzamasinida istemezler aslinda cozumu gonul almalari cok basittir ama beyinleri protez gibi davranırlar buna henuz tıpta care yok🤷‍♀️

Sonucta ikinizinde yıl donumu siz hediye aldiniz mi? Sürpriz yapın? O akıl edemedi diyelim düşünemedi zaman icerisinde sizin yonlendirmelerinizle sekillenir.
Sizi anlamasi icin tarzinizi degistirin👍

Ciddi ve sağlıklı yorum yapayım. Ellerinle hazırla demişsin o cevabı dedikten sonra ne biçim konuşuyorsun sen ya diyip kapatman gerekiyordu suratına. Laf anlatamazsın erkeklere. Sonra açmazdın telefonu mesajını akşama bak hazırlıyor mu hazırlamıyor mu. İi işten geçmiş daha ne yapıcan. Özür dile demiceksin benimle düzgün konuşucaksın ben senin karınım kalbimi kırarsan huzurumuz kaçar diceksin. tamam haketmiyormuyum de kapat yüz verme.

Özel gunlerde birinin sofra hazirlamasi saçma zaten. Yani ozel olarak sofra hazirlamaktan keyif alinmiyorsa eziyet birsey.
Burada hep onerilerde goruyorum yildonumu, dogum gunu disarda degilse evde sofra kur gibi seyler.
Hayatta bilmem kac cesit yemegiydi tatlisiydi ugrasamam ben de acikcasi disardan yaptirdim hepsini, yedik bir guzel.

Ama tartiscak birsey de yokmuş bunu niye bagirmadan konuşamadiniz ki...yorgun argin onunla mi ugrasicam diyince istemsiz ses tonunuzla yükselmiş olabilir misiniz????

14 subat evlilik yil donumleri vs bu erkekler sirf hediyeden uzak kalmak icin yapmadiklari kalmiyo 😂

Kutuk gibi evlilik gecircez derken senden iyi kutuk bulamayiz evliligimizde derdim sert cikisirdim her ota boka sinirlencekse baslarim onun sinirine ben iliskilerde biraz dominatimdir resti cekerim biraz oyle olmakta fayda var sizde kirildim ozur dile demek yerine onun farkina varip gelip ozur dilemesini saglayin siz dedikten sonra dilenen ozurden bi anlam olmaz.

Daha 1. Senenizde bunu diyosa harbi kutuk okuzun teki sizin dediginizde bisey yok bu tarz alakasiz cikislarinda sizde cikisin bunca laf ustune dicegim yaparsan bisey adam degilsin insanin kursaginda birakacaksan herseyi sen hicbisey yapma Allah askina daha 1. Senemizde su dediklerine bak! der kendimde hicbisey yapmazdim o gunun gidisatina gore yada geri adim atmasina gore.

Okuduğuma göre adam dengesiz. Tam olarak o anı bilemeyiz çünkü. Eğer devam etmek istiyorsanız alın karşınıza konuşun, anlamazsa terapi.

İnsanlar kavga eder, aynı evin içinde yaşamak zaten zor birşry 2 farklı insan fakat kavga etmenin bir adabı var . Bu erkeklerin kahvehaneden arkadaşı ile kavga eder gibi kavga etmeleri hiç güzel değil.
Ne diyeceğimi bilemedim:/ eşinize bu rahatlığı siz mi verdiniz acaba ?
Gerçi burda tek taraflı bir olaya bağlı yorum yapmak çok doğru değil, belki eşinizin aklında size bişeyler yapmak var ama çok sorup bunaltıyorsunuz ya da bişeyden memnun olmuyorsunuz gibi gibi .. hani neden öyle tepki verdi ? Gerçi her ne olursa olsun ‘Sen hiç bir şeyi haketmiyorsun’ filan çok onur kırıcı laflar.

Sakinken konuşmayı deneyin.
Yıldönümü yemeğinden önce 3 günde bir neden kavga ediyorsunuz bunu bir halledin.
Umarım herşey düzelir ☘️
Teşekkür ederim yorum için bir ara jandarma komutluguna gidicem asker olucam ne düşünüyorsun dedi biz sensiz nasil yapıcaz dedim yani allah gsotermesin sana bir sey olsa bana ve çocuğumuza kim bakacak biraz da bizi düşünerek hareket et canım biliyorum bu vatan bayrak bizim ama dedim. Insan biraz da kendi kaderini kendi çizermiş dedim. Ben sizi düşünmüyor muyum falan dedi bağırdı çağırdı çok tuhaf bir karakteri var çözemedim.

Oo cok yeniymis..Aslinda yazdiklarinizdan esinizin sert cıkısı pek yok dogal davranmis evli erkek modeli on yani :confused:

Ve hani demis ya? Akıl verme fikrin sende kalsin diye..E haklı.Kaparkende aslinda güzel kapamis teli ve yine mesajla da güzel bir dönüs yapmıs fabrikaya girerken..
Erkekler bu konulardan darlanirlar uzamasinida istemezler aslinda cozumu gonul almalari cok basittir ama beyinleri protez gibi davranırlar buna henuz tıpta care yok🤷‍♀️

Sonucta ikinizinde yıl donumu siz hediye aldiniz mi? Sürpriz yapın? O akıl edemedi diyelim düşünemedi zaman icerisinde sizin yonlendirmelerinizle sekillenir.
Sizi anlamasi icin tarzinizi degistirin👍
Biz nisanliyken çok hediye alırdım ona polatlar ayakkabılar saatler ama ondan bir çiçek görememiştim. Evlendik güzel masa hazırlarım bazen mum eşliğinde değişiklik olsun maksat ama ne yazık ki o değişmiyor çok kirici

Teşekkür ederim yorum için bir ara jandarma komutluguna gidicem asker olucam ne düşünüyorsun dedi biz sensiz nasil yapıcaz dedim yani allah gsotermesin sana bir sey olsa bana ve çocuğumuza kim bakacak biraz da bizi düşünerek hareket et canım biliyorum bu vatan bayrak bizim ama dedim. Insan biraz da kendi kaderini kendi çizermiş dedim. Ben sizi düşünmüyor muyum falan dedi bağırdı çağırdı çok tuhaf bir karakteri var çözemedim.
Sizin çözemediğinizi biz nasıl çözelim.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Odun olduğunu nisanliyken söylemiş keske evlenmeden 1 kere daha düşünseydiniz.
Evlilik ömür boyu sürüyor sizi incitip kiriyor ve umurunda degilsiniz yazik :KK43:

X