arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Tilki - kürkçü dükkanı denklemi kıyamete kadar sürecek, bu konu da kıyamete kadar hort edecek. 😗
Yıl 2589:

Mesaj; merak ettim ne yaptınız, döndü mü sevgiliniz?

Cevap; niye 580 yıllık konuyu hortlatıyorsunuz arkadaşım, konu sahibinin kemikleri bile kalmamıştır.

İnsan psikolojisi bu yöndedir. Eğer terkedilen kişi yoluna bakarsa terkeden kişi kaybetme korkusunu ilk kez yaşar. Yani terkederken bile genelde terk eden kişi de ne de olsa beni seviyor istersem dönerim düşüncesi vardır. Ama zaman geçip eski sevgilisini gerçekten kaybettiğini anlarsa döner. Birbirini sevmeyen çiftlerden bahsetmiyorum. Aldatma gibi yüz kızartıcı suçlardan da bahsetmiyorum. Anlık soğuma, sıkılma gibi duygularla ayrılan insanlar zamanla kıymetini anlayabiliyorlar sevgililerinin. Ama gördüğüm bütün örneklerde terkedilen kişi gerçekten yoluna bakmıştı. Öbür türlü kişi zaten kaybetme duygusunu yaşayamaz ki...

😁😁

Dönüp, evlenme teklifi eden var 😂
Sonuç; 1 buçuk yıldır evliyiz, bir de her şey tersine döndü sanki, o bana daha düşkün 😁

İnanırım valla. Benim arkadaşa böyle oldu. Çocuk iki sene önce uzak mesafeden sıkıldım yapamıyorum dedi ayrıldı. Türkiye’ye dönünce yüzükle karşısına çıktı.

Slm kizlar, hiç umadiginiz anda beni sil, istemiyorum seni diye eski erkek arkadasi olan geri dönüs yapmak istedi mi ?
Muhim olan geri donmesi degil dondugunde oldugu gibi bulmasi..
Donse kabul edecekmisin "beni sil,seni istemiyorum"diyen adami.
Dondu dersek bizden cesaret bulup firsat mi vereceksin bu vatandasa ?
Ben senin yerinde olsam bunu dusunmek soyle dursun adini bile anmam.

2014 yılında 6 yıllık ex sevgilim benden ayrılmak istedi . 2 ay sonra dönmek istedi sonra yine gitti gel gitlerle benm psikolojim bozuldu . Aradan 1yıl geçti benm hayatıma biri girdi sonra onunla aramı bozdu . Neyse o evlendi benden önce 1 kızı 1 oğlu var . Bende evlendim yeni . Çok değil 3 ay önce bana yazmaya başladı eski günleri unutamıyormuş vs eşi görse onu boşarmış korkuyormuş ama keşke görseymiş belki boşar rahatlarmış eski günleri çok özlüyormuş benm neler yaptığımı merak ediyormuş . Geçen karısı ile bizim eski mekanlara gitmiş anıları canlanmış . Bastım küfürü her yerden engelledim vs vs .

2014 yılında 6 yıllık ex sevgilim benden ayrılmak istedi . 2 ay sonra dönmek istedi sonra yine gitti gel gitlerle benm psikolojim bozuldu . Aradan 1yıl geçti benm hayatıma biri girdi sonra onunla aramı bozdu . Neyse o evlendi benden önce 1 kızı 1 oğlu var . Bende evlendim yeni . Çok değil 3 ay önce bana yazmaya başladı eski günleri unutamıyormuş vs eşi görse onu boşarmış korkuyormuş ama keşke görseymiş belki boşar rahatlarmış eski günleri çok özlüyormuş benm neler yaptığımı merak ediyormuş . Geçen karısı ile bizim eski mekanlara gitmiş anıları canlanmış . Bastım küfürü her yerden engelledim vs vs .
Bastım küfürü her yerden engelledim demenizi bekledim okurken sonunda söyledinizz :) Valla çok iyi yapmışsınız muhattap bile olunmaz öyle karaktersiz insanlarla

Bastım küfürü her yerden engelledim demenizi bekledim okurken sonunda söyledinizz :) Valla çok iyi yapmışsınız muhattap bile olunmaz öyle karaktersiz insanlarla
Yok yok yaptım bütün o yazdıklarını tek bir mesajla yazdı da ben konu sahibi anlasın diye ayrıntılı yazdım yoksa büyük keyif aldım küfür edip engellerken 😂

X