arkadaşlar kafam karıştı sizce böle bi İHTİMAL VARMI

laluz1984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
160
0
39
ADET ÜSTÜNE OLDUGUMU DÜŞÜNDÜM NORMALDE EKİM AYININ 6 YADA 7 SİNDE ADET OLMAM GEREKİRKEN EYLÜLÜN 28İNDE OLDUM VE 3 GÜN SÜRDÜ BENDE BUNUN ÜSTÜNE İLK DEFA BÖLE OLDUGUMDAN BİDE COK SANCI VE GÖĞÜS AGRILARIM VARDI HALADA VAR BUNU DÜŞÜNEREK DÜN AKSAM TEST YAPTIM NEGATİF CIKTI AMA BELİRTİLER VAR BENDE ARKADASIMI ARADIM BÖLE BÖLE BİŞİ YAPTIM NEGATİF DİE ODA BANA DEDİKİ:SEN NORMAL ADETİNİ OLDUGUN ZAMANI BEKLEYİP ÜSTÜNE 7 GÜNE KADAR Bİ GECİKME HSAPLAYIP ÖLE YAP OZAMAN VARSA CIKAR VE SABAH İLK İDRARINI YAP ÇÜNKÜ ERKEN ADET OLMUSUN BU ŞEKİLDE BELLİ OLMAZ DEDİ SİZCEDE BU DOĞRUMU CANLARIM:uhm:

Anlamadim Cnm Ya Sen Normalde 7 Yada 8 Ekimdemi Olman Gerkiyordu Adette 28 Eylülde Oldun?

canım normalde varsa çıkması gerekirdi benim bildiğim kadarıyla testte çıkar allah herşeyin hayırlısını versin

canım bazen bu tür durumlarla karşılaşabilirsin...bazen erkekn bazende geç..eger hadi ilk defa adet oldun diyelim bu şekilde eger adetin kahverengi yani normal adet gibi değilse...bence bir tane daha test yaptır...ben ilk hamileliğimi bu şekilde öğrenmiştim..çünki gününden önce olmuşdu ve kahverengi kanlı bir adet görmüştüm daha sonra ki ayda böyle olmuştum..sonra test yaptım ve jhamile olduğum çıktı..yani neredeyse hamile olduğumu bilmeden 2 3 ay geçirmiştim..umarım herşey gönlünce olur canım...

Teşekkürler Tatoş Bakalim Benimkide Ayne Dedigin Gibi Ve Göğüslerimin Rengi Degişiyo Büyüyolar Gecen Ay Daha Fazla Aciyodu şimdi Arada Sizliyo Ama Test Negatif Arkadasin Dediği Olabilirmi Bilmem Ben Biraz Daha Bekliyip Test Yapiyim Sabah Olmasi şartmi Testin Bilmiyorum Onu

Haklisin Galiba Olabilir Zaten Böle Bi Ihtimal Yoksada Umudu Kesicem Biraz Zaman Gecsin Bi Idrar Testi Daha Yapiyim Bakalim

Cnm Ya Sen önce Olmuşsun Ben 24 Eylül Olmam Gereken Adetimi 28 De Oldum Kisa Sürdü Yani Ekim Ayina Daha Var Normal Hesaplarima Göre 28 Ekimde Olmam Lazim Ama Netten Yumurtlama Dönemimme Bakinca 31 Ekimde Adet Olmaniz Gerekiyor Diyordu Yani 31 Bekleyecem Ve Dok.gideceğim Yarin Ağrilarim Dindi Biraz Ama Olsun Bi Baksin Hapi Biraktikdan Sonra Gitmedim Hiç Olağan Bi Hal Yoksa Yolaaaaaa Devammmm Allahim Hayirliysa En Yakin Zamanda Versin Bebişlerimizi ...aminnnnnnnnnnnn

Cnm Tabiki Bildireceğim Benim Gibi Sikintisi Olan Kişlerde Bilgilensin

Cnm Sen şimdi Erken Adet Olmuşsun Ama Yeni Adeti Bekle Cnm
Yada Kan Testi Yap

Kizlar araniza yeni uyeyim size sormak istediklerimm var lutfen bana cevap verin.22 aralik tarihinde bir iliskimiz oldu.adet gunumde ben adet oldum gic bir sekme olmadi.ama adetten bir kac gun once hep kasik agrilarim halsizliklerim oldu.adetim ayin 8inde bittiyani normal adetim gibiydi hic bir degisiklik yoktu yada bana ole geliyor.adetim bittikten sonra sol kasigimda agrilarim oldu.sonra ertesi gunlerde butun kasiklaimda sanki tekrar adet olacakmisim gibi agrilarim oluyo:KK43: ve sabahlari halsiz oluyorum sizce hamilelik olabilir mi.ha bide iki kere idrar testi yaptim.negatif cikti ne olur bana cevap verin.hamile olmak icin ne zamanm nede ben hazirim allahim isteyenlere versin :KK43: ne olur bana cevap verin

X