Arkadaşlar klomen+çatlatma iğnesi kullananlar!r

Merhabalar hanımlar bende femara kullandım ilk kez kullandım yarın kontrolüm var 14 gün yarın 10 günde tek 11 mm bir yumurta var demişti catlstma iğnesi de verecek iğnenin etkisi 10 gün biter sonra kan verirsin demişti merak ettiğim iğneden sonra neler oluyor kasik ağrısı vs gibi
Bir kızım var 4 yaşında İnan unutmuşum hatırlayamıyorum tek hatırladığım kasık ağrısı birde kahve leke gelmişti .kızıma kardeş düşünüyorum bu 5. Deneyisim diğerlerinde hiç ağrım olmadı dün itibariyle kasıklarımda batma başladı bakalım inşallah yerlesiyordur🙏

Bir kızım var 4 yaşında İnan unutmuşum hatırlayamıyorum tek hatırladığım kasık ağrısı birde kahve leke gelmişti .kızıma kardeş düşünüyorum bu 5. Deneyisim diğerlerinde hiç ağrım olmadı dün itibariyle kasıklarımda batma başladı bakalım inşallah yerlesiyordur🙏
Çok heyecanlıyım gerçekten özellikle ilaç + çatlatma iğnesiyle gebe kalanlari okudukça daha da gerildim 🤭 igneden sonra akıntı ne zaman bitiyor kaç gün sürer peki

Çoğu kadında doğuma kadar devam edebiliyor .sizdeki problem neydi
Bende ve eşimde bir sorun çıkmadı 9 aydır çocuk istiyoruz bir buçuk yıl önce bir dusugum var doktorda bunların hepsini biliyor ve femarayla yumurta takibi yapıyor burda epey araştırdım çatlatma iğnesi sonrası yasanilanlari hamile kalanlarda ne gibi belirtiler oldu diye bir hamilelik geçirdiğim için neler olduğuna az uz vakifim zaten iğneyi ilk defa kullanacam ve ilk günler akıntı ve ağrı yapıyormuş akıntı ne zaman bitiyor acaba dedim sonuçta adete kadar devam edecek değildir

Bende ve eşimde bir sorun çıkmadı 9 aydır çocuk istiyoruz bir buçuk yıl önce bir dusugum var doktorda bunların hepsini biliyor ve femarayla yumurta takibi yapıyor burda epey araştırdım çatlatma iğnesi sonrası yasanilanlari hamile kalanlarda ne gibi belirtiler oldu diye bir hamilelik geçirdiğim için neler olduğuna az uz vakifim zaten iğneyi ilk defa kullanacam ve ilk günler akıntı ve ağrı yapıyormuş akıntı ne zaman bitiyor acaba dedim sonuçta adete kadar devam edecek değildir
Anladım geçmis olsun. Daha oncekileed
Kişiden kişiye değişiyor araştırıyorum doğuma kadar surende var bir kaç ay sonra bitende var.agri ilk haftalar oluyor yerlesme olana kadar . kiminde bulantı oluyor kızımda bulantım olmadı.mesela kabızlık oluyor diyorlar kızımda hiç olmadım günde 2yada 3 kere lavaboya çıkıyordum yani anliyacaginiz belirti kişiden kişiye değişiyor bunyeyle alakali

Benim karışık ama anlatayım.
1. Ay klomen
2. Ay klomen
3.ay klomen +iğne
Ara verdik tedaviye sonra
4.ay klomen +iğne
5.ay femera +iğne
Hiçbirinde hamile kalamadım.yumurta oluştu çatladı progestanlar içtim ama olmadı.Sperm testi de iyiydi.
rahim filmi çekildim 2. Ay hamile kaldım.keşke bunlardan önce film çekilseydim.klomen kullanırken benimde ağrılarım oluyordu kasıklarımda.birde sivilcelenme yapmıştı vajinada.

Benim karışık ama anlatayım.
1. Ay klomen
2. Ay klomen
3.ay klomen +iğne
Ara verdik tedaviye sonra
4.ay klomen +iğne
5.ay femera +iğne
Hiçbirinde hamile kalamadım.yumurta oluştu çatladı progestanlar içtim ama olmadı.Sperm testi de iyiydi.
rahim filmi çekildim 2. Ay hamile kaldım.keşke bunlardan önce film çekilseydim.klomen kullanırken benimde ağrılarım oluyordu kasıklarımda.birde sivilcelenme yapmıştı vajinada.
Şuan hamilemisiniz?

Sevgili arkadaşlar merhaba
Ben bu ay ilk defa klomen kullandım kontrol için gittiğimde 6 yumurtam oluşmuş çatlatma iğnesi vurdu göbekten iki tane ve tutunması için progesteron verdi bugün iğne olalı 8 gün oldu ve dünden beri kasıklarım çok ağrıyor acaba hamilelik belirtisi mi iğnenin etkisi mi 7 gün boyunca hiç ağırmadi kasıklarım bilgisi olan lütfen yazabilir mi ✋
Bende kullandim kolomen catlatma ignesi benim ki regl olana kadar kasik agrim hic bitmiyordu yumurtaliklarim patlayacak gibi agri yapiyordu

X