Çocuk Hastalıkları Arkadaslar merhaba Lütfen yardım edin kızım 7. Aya girdi hala başını kaldıramıyor. bu normal mi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Dr kontrolüne gidiyormusunuz aylık rakiplerine
Evet.yani emar istendi ilk başta onu yaptırdık temiz çıktı.sonra metabolizmaya yönlendirdiler kan idrar testi yaptırdik sonuçlar 45 gün sonra çıkacak.birde nöroloji ye yönlendirdi bugün doktor ona randevu alicaz.yani bana göre biseyi yok kızımın ama herkes bişey diyor normal değil diye tutması lazım başını diyor.kimiside normal 8-9 ayda tuttu benim kızım diyor.o yüzden kafam çok karışık.bana göre tembel benim kızım.iki haftadır yüz üstü bırakınca kafasını kaldırmaya başladı.ama sırt üstü kaldırımda geriye düşüyor başı.

Dr kontrolüne gidiyormusunuz aylık rakiplerine
Birde tepkileri normal bana göre bizleri tanıyor gülüyor hatta bazen kahkaha atıyor.yabancida tanıyor ağlıyor tanımadığı biri alınca.birde tutması yok eline bişey verince bırakıyor hemen dönmesi de yok.ama hareketleri var yani eli ayağı durmuyor çok olmasada

Birde tepkileri normal bana göre bizleri tanıyor gülüyor hatta bazen kahkaha atıyor.yabancida tanıyor ağlıyor tanımadığı biri alınca.birde tutması yok eline bişey verince bırakıyor hemen dönmesi de yok.ama hareketleri var yani eli ayağı durmuyor çok olmasada
İnşallah bişeyi yoktur yüz üstü tutun kaldırmasını sağlayın
Hiç bi dr bişi demedi mi evet yürümüyor tutuyor diye oturuyor mu peki

Bı doktor baktı ayağına koluna tepkilerine biseyi yok dedi emara bile gerek yok dedi.ama içiniz rahat edecekse çekin dedi.baska bir doktor ise normal dedi

Benim oğlum da geç tuttu geç oturdu ama elbette uzmana göstermek lazım oğlum 8. Ayda kafasını rahat tutmaya başladı ama desteksiz oturamiyordu. Doktor kontrollerinin hepsi normal çıkmıştı. Mutlaka uzmanlara gösterin sonrasını zamana bırakın
İnşallah canım yaa bizimde sonuçlar temiz çıkar.sizin gibi çok duydum ama ne bilim içim rahatken biseyi yok diyorken içime kurt düşürüyorlar

X