Arkadaşlar önemli bakarmısınız ! Gebelikle ilgili

ztrkkkk94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2021
91
31
Merhaba arkadaşlar ben daha çok yeni hamileyim beta hcg 47,01 çıktı pazartesi bugun tekrar kan veriçem değerim yükselmiş mi diye. Aşağıya pazartesi ve bugun yaptığım gebelik testlerini attım pazartesi yaptığım çok hafif belli bugunki daha belirgin acaba değerim yükselmişmidir. Ama ağrılarım çok arttı kasık batması felan acab düşük mü yapıçam anlamadım ağrım çok( dün çok ağlamıştım bide ağır bşy kaldırmıştım ondan dolayğmı anlamadım)

Eklentiler

• 2CA1D986-2052-45C0-9374-25D8FDD97F14.jpeg
    2CA1D986-2052-45C0-9374-25D8FDD97F14.jpeg
    115,3 KB · Görüntüleme: 47
yükselmiş olabilir. Kan verirseniz anlaşılacaktır. İlk zamanlar ağrı çok oluyor ama çok şiddetliyse mutlaka doktora gidin. Ağır vs. asla kaldırmayın bol bol dinlenin. Hayırlı olsun.

Ağır bi sey kaldırıp düşük mü yapıcam diye soruyo musunuz gerçekten? Neden kaldırdınız?

Merhaba arkadaşlar ben daha çok yeni hamileyim beta hcg 47,01 çıktı pazartesi bugun tekrar kan veriçem değerim yükselmiş mi diye. Aşağıya pazartesi ve bugun yaptığım gebelik testlerini attım pazartesi yaptığım çok hafif belli bugunki daha belirgin acaba değerim yükselmişmidir. Ama ağrılarım çok arttı kasık batması felan acab düşük mü yapıçam anlamadım ağrım çok( dün çok ağlamıştım bide ağır bşy kaldırmıştım ondan dolayğmı anlamadım)
Benim de ilk 48 çıktı sonradan giderek arttı. Üzülme canım. Bende artacak mı diye çok kafaya takmıştım ağlamıştım hatta tedirgin olmuştum. Dinlen bol bol. Sonra işte değerim artmış doktor iyi değerin demişti. Kan ver tekrar stres yapma hiç.

Bende ilk silik çıktı. O zaman değerim 48 di. Sonra dedim bı daha test yapayım. Yaptım senin ki gibi ilkinden daha koyu çıktı. Ve gidip direk kan verdim artmış canım. Korkma gönlünü ferah tut

Benim de ilk 48 çıktı sonradan giderek arttı. Üzülme canım. Bende artacak mı diye çok kafaya takmıştım ağlamıştım hatta tedirgin olmuştum. Dinlen bol bol. Sonra işte değerim artmış doktor iyi değerin demişti. Kan ver tekrar stres yapma hiç.
Canm çarşamba 140,7 olmuş değerim 2 gün içinde yarın tekrar vericem kan inşallah daha çok artmıştır. İllaki insan çok stres oluyo ya

Canm çarşamba 140,7 olmuş değerim 2 gün içinde yarın tekrar vericem kan inşallah daha çok artmıştır. İllaki insan çok stres oluyo ya
Canım benim ilk 48 çıktı . Sonra iki veya üç gün geçti sanırım 244 oldu. Sonra üç gün sonra 1839 oldu canım. Bende stres olmustum İnan ki. Ama dua et bebeğin seninle dir canım

X