arkadaslar sacma gelecek ama benim icin onemli

Esıne soyle bence. Herkesın basına gelebılır. Ilk olayda magdur sun ama gızlıce para alırsan hırsız olursun

Yalan arkadan iş cevırme gıbı seyler bana oyle ters kı gordum mu tahammul edemem tek kalemde silerim
Kımseye yalan soylemeyın
Durustce esınıze dolandırıldıgınızı soyleyıp gereklı yere sıkayet etmıyorsanız ben sızde sorun bulurum
Esınızın guvenınıde kaybetmeye degmez

Canm sonuçta bi anlık bi boşlukta hataya düşmüşsün bu yüzden çok kızmasıda hoş degil ama kendin ödeyeceksende zaten dışardaydım ödedim çıkmışken falan desen onudamı laf eder

Mrb hanimlar bu gun netde dolasirken telime google de bir uyari gibi birsey geldi antivirus programi siminize zarar gelecek yaziyordu bende onayladim yani once sifre filan geldi hattim faturali msj geldi sonrasinda odemeniz alinmistir diye cok kotu oldum bilmeden yaptim bilgisi olan varmi faturam yuklu gelirmi buna ayiracak butcemde yok cok uzgunum moralim cok bozuk arkadaslar

Meraba hanimlar daha önceki konumdada yazmistim internet uzerinden dolandirildim ve bu ayki faturam a yansitmislar nerdeyse faturamin 6 kati simdi derdimse esime soyleyemedim çünkü zaten çok asabi biri ve %100 cok kızar kiyameti koparir bunu odeyecek butceside yok ki o internet bankaciligiyla yatiriyor faturalarimizi diyorumki kenarda biriktirdigim biraz param var esime belli ettirmeden kendim turk telekomdan yatirsam sorun olurmu bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacim var cok sikintidayim kafayi vyiycem resmen pskolojim bozuldu resmen anlatacak da kimsem yok sizden başka
kaymakamlıktaki tüketici heyetine başvur.
onlar gereğini yapar.
faturayı yatırmadan önce danış.

ben kendi ellerimle senet imzaladım verdim dolandırıcılara. tüketici heyeti hemen müdahale etti ve senet bir hafta sonra bana iade edildi.

Basit gibi görünüyor Evet okundugunda ama yasadiginda hiçte basit değil eşim tek basina çalışıyor ve gercekden ekstra ve tam 6 kat fatura odemeye yetmez maasi herseyi miz gidi gidina yetiyor ve bunun ustune cok zor bir işi var anlayisli biri degil ve kavga sebebi olacak bu durum
haklısın ama hepimizin başına gelebilir, son dönemde çok arttı bu tür dolandırıcılık olayları. Bence eşine anlat, sonuçta senin de isteyerek yaptığın bişey değil, kızar ama ortak bi çözüm bulursunuz sonuçta

bence saklaman çok saçma ... ve ben de tıklamıştım bi kere öyle bişeye sadece 60 tl eklendi faturama ama sonrasında hemen turkcelli arayıp mobil ödemeyi iptal ettirdim bi daha başıma gelmesin diye ... yanı 6 katı diyosunuz miktar ne kadar tam olarak ... eğer iptal ettirmesseniz her ay yansır faturanıza
Evet cnm iptal ettirdim bu Ay sadece boyle olacak en azindan

Bence söyleyin ve kenardaki paranızı eşinize verin odesin tabi genede karar sizin

Faturaları otomatik mi ödüyor yoksa kendi mi ödüyor internet bankacılığından?

Otomatikse farketmez bence sen bayiden ödeme yaptığında. Genelde fazla olunca farkedilir, az olunca farkedilmez para konusu.

gelen reklam dolandirmak icin degilmiymis?
Ayrica konu sahibi kendi dolandirildim yazmis.

sayfalardan birinde durumu açıklamış konu sahibi virüs kaptı telefonunuz antivirüs programı indirin gibi bişeydi galiba o da tıklamış altında yazıyo onların ücretli olduğu ama çoğu kişi okumadan tıklıyo

Aynen cnm normalde 30 tl faturam 200 tl olmus bizim gelirimize gore cok fazla

Sen kendin öde canım eşin sıkıntı çıkaracak tipmis madem.
Bu ay bana fatura gelneyecekmis kampanya varmış falan dersin.
Otomatik Ödemede görmeyip sorarsa.

sayfalardan birinde durumu açıklamış konu sahibi virüs kaptı telefonunuz antivirüs programı indirin gibi bişeydi galiba o da tıklamış altında yazıyo onların ücretli olduğu ama çoğu kişi okumadan tıklıyo
anladim tesekkürler

Sanıyorum eşiniz Türkiye'de sık karşılaşılan yontulmaz familyasından. Herhangi bir fatura ödeme merkezinde faturanizi odeyince otomatik talimat tarihinden önce ödendiği için karta yansımaz zaten.

Ama böyle basit bir konuyu eşe soyleyememe hali faturadan daha vahim.
Nickiniz çok hoşmuş

Dolandirilmanizdan daha uzucu olan esinizden bu kadar korkmaniz.Sorunlarinizi paylasma rahatligi vermiyo size,uzuldum.Ben olsam soylerdim.Parami verirdim eline.

Kiyameti koparacak ne var? Herkesin basina gelebilir boyle bi durum. Acik acik anlat. Mecbur odeyecek. Kizmaya kukremeye ne gerek var simdi?

Yalan söylemeyin daha çok yanlış anlaşılır.

X