Bebek Beslenmesi Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

senem yolcu

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
71
18
29
Merhaba arkadaşlar bebeğim doğduğunda kilosu gayet güzeldi ama 1 yaşına girecek çok zayıfladı diş döneminden sanırım emziriyorum ek gida vermeye çalışıyorum biberon kesinlikle ağzına sürmüyor basıyor çığlığı bana ne önerirsiniz bebeğimi biberona nasıl alıştırabilirim yada nasıl kilo aldırabilirim ilk anneliğim ve bana yardım edicek kimse yok çevremde

Doktora götür kan tahlili yapsınlar sıkıntınızı anlatın iştah açıcı şrup verir muhtemelen ama zaten havalar sıcak büyük adam yiyemiyo meyve verin kendi eliyle yiyebilirsin şeyler sunun önüne kilo konusunu kafanıza takmayın kilolu çocuk sağlıklı çocuk değil beslensin yeter

biberon kesinlikle ağzına sürmüyor basıyor çığlığı bana ne önerirsiniz bebeğimi biberona nasıl alıştırabilirim
Şimdiye kadar biberon mu alıyordu? Almıyorsa bir yaştan sonra hiç başlamasın bile. Kaşıkla çatalla yedirin artık her şeyi. yoğurtlu makarna ve yoğurtlu bulgur pilavı gibi serinletici ve yumuşak yiyecekler tercih edin. Diş çıkarma döneminde iştahsızlık ve zayıflama herkesin yaşadığı normal bir durum. Dişleri çıkınca iştahı da gelir kilo da alır. Sabırla bekleyin

X