Arkadaşlar Zühtü Demir ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.acil yardım lütfen

elacım bende bugün zühtü beyle görüştüm 24 marta ameliyat tarihi aldım... burundan buruna farklılık gösterir ama sana çok demişler canım pazarlık etseydin zühtü bey kendi diyo zaten arkadaş durumuza göre yardımcı olur diye...fiyatı merak eden arkadaşlar için yazayım 4200 dedi 3000 de anlaştık senye karın ameliyatı da yaptırcam kardeşimde burun oluıcak onlarında etkisi var ama bence 3500 ün üstünde vermeyin...buarada zühtü bey çok tatlı bir dr. çok güven verici tasarım yaptık ama ben daha çok onun fikrine bıraktım içimde çok güzel olucagına dair bi his var...:lepi:eek:puyorumnanaktan

Maalesef görüşemedim Antalyaya gitmeme gerekti bayram sonrası görüşmeyi düşünüyorum .Sizede yazarım ne kada dediğini :KK66:

yapmaya çalışırım ama maalesef pazarlıkta çok başarılı diilim yaa :KK43:

Arkadaşlar bilgisi olan varmı acaba? Zühtü Bey Dışkapı yıldırım Beyazıtta çalışıyomuş acaba ameliyatları orda yaptığı oluyomu belki orda olunca fiyatlar biraz düşer diye düşünüyorumda

sewillcim maalesef hala görüşemedim sürekli şehir dışına çıktığım için :S

slm kızlar bende ameliyat için doktor araştırıp ankarada bulamayan istanbul yollarını aşındırmaa çabası içinde olan birr izleyiciniz olarak:))) haberleriniiz bekliyorumm..bende çilek ve elanınn tavsiyesiyle zühtü beye en kısa zmanda görüşme planlıyorumm...umarım herşey iyi gider istanbul işinden kurtulurumm..herkese sevgiler....

bu arada.ameliyatı enrede yapıyor zühtü bey?? hastanede kaç gün kalınıyorr bilgi veren olursa çok teşekür ederimm..

teknolog ben bi türlü gidemedim yine şehir dışındayım :KK43: görüşmene ilişkin yorumlarını 4 gözle bekliyorum :)

Kızlar bende bu ay sonu inşallah ameliyat olmak istiyorum. aklımda Emre ılhan ve Zühtü Demir var. Yarın emre Bey ile görüşeceğim.Ailem Ankara'da ve Ankara'da ameliyat olmamı istiyorlar. Zühtü Beyde gayet başarılı anladığım kadarıyla.Fakat kendisine nasıl ulaşabilirim bilemiyorum. Birde ameliyat olan arkadaşlar, ameliyat sonrası döneminiz nasıl geçti ve sağlık güvencesi bi işe yarıyor mu? Benim ocakta başlıyor güvencem.Yani Onep'te SGK indirimi vs oluyor mu? Tamponlarınız kaçıncı gününde alındı? şiş, morluk durumunuz nasıldı? Birde merak ettiğim kemeri kırıyorlar mı yoksa mikro kesici ile kesiyorlar mı? Biliyorum biraz çok sordum.Dahasıda var ama yardımlarınıza ihtiyacım var ciddi ciddi. Çok yoğun çalışıyorum ve inanın akşamları netten araştırabildiğim kadar araştırabiliyorum.

canım zühtü beye mail atmıştım geri dönmüş kendi tasarımımın vardı güzel bir tasarımm yapılabilir diye yazmışş..ben şuan bebek maziriyorumm..emzirirkende yapılabilirmi diye sormuştum evet demiş..sanırım çok yoğun deil karar verirsek bir hafta 10 gün içind eyapabilirizz yazmış...görüşme içindee 3 kuzum var büyük oğluş hastaa sanırım iyileşmesini beklerimm.bakalımm..

Kızlar bende bu ay sonu inşallah ameliyat olmak istiyorum. aklımda Emre İlhan ve Zühtü Demir var. Yarın emre Bey ile görüşeceğim.Ailem Ankara'da ve Ankara'da ameliyat olmamı istiyorlar. Zühtü Beyde gayet başarılı anladığım kadarıyla.Fakat kendisine nasıl ulaşabilirim bilemiyorum. Birde ameliyat olan arkadaşlar, ameliyat sonrası döneminiz nasıl geçti ve sağlık güvencesi bi işe yarıyor mu? Benim ocakta başlıyor güvencem.Yani Onep'te SGK indirimi vs oluyor mu? Tamponlarınız kaçıncı gününde alındı? şiş, morluk durumunuz nasıldı? Birde merak ettiğim kemeri kırıyorlar mı yoksa mikro kesici ile kesiyorlar mı? Biliyorum biraz çok sordum.Dahasıda var ama yardımlarınıza ihtiyacım var ciddi ciddi. Çok yoğun çalışıyorum ve inanın akşamları netten araştırabildiğim kadar araştırabiliyorum.

lakito süpersin canımm..aklımdaki tüm sorularu sormuşsunn..
evet bende mrak ediyorumm bu kemer kırma işlemi kesilerekmii yoksa kırılarakmı yapılıyorrrr...sanırımm sigorta karşılamıyormuşş...

evet bende mrak ediyorumm bu kemer kırma işlemi kesilerekmii yoksa kırılarakmı yapılıyorrrr...sanırımm sigorta karşılamıyormuşş...
Ya ben korkmuyorum diyordum ama şu anestezi olayı beni korkutmaya başladı :) Sorularımında cevaplayan olursa devamı gelebilir :p Sigorta sadece ilaçları karşılayabiliyor olabiir canım.

burunun kirilmasini bende cok merak ediyorum ama galiba mikro cihazi sadece yakup avsar kullaniyo patentini almis diye duymustum :nazar:
ama ne derece dogru bilmiyorum kirmayanlarda vardir belki
yaaa birisi bu konuda bizi aydinlatsiiiinnn lütfeennn:S

Son düzenleme:
patentini nasıl alıyorr omu bulmuş cihazı bence her teknolojik aleti kullanmaya ehrkesin hakkı varr.böle bişeyde ben aldımm kimse kullanamaz diyeemz snaırımm..

sevılcım senı ekledımm .kabul edersen sevınırım bende zuhtu beye gıdıcem ocakta gorusmeye.. fıyat konusunda ıyı kı yazmısısn canım ya .. super bı pazarlıkcısın bu arada ...

patentini nasıl alıyorr omu bulmuş cihazı bence her teknolojik aleti kullanmaya ehrkesin hakkı varr.böle bişeyde ben aldımm kimse kullanamaz diyeemz snaırımm..

o cihazi yakup avsar icaat etmis cnm vede ilk o kullanmis dogal olarakta hemen patentini almis:)

Son düzenleme:
X