Arkadaşlar Zühtü Demir ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.acil yardım lütfen

ela12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
136
2
arkadaşlar bu ayın sonuna ameliyat olcam.ama çok korkuyorum.doğru doktor olduğunu düşünüyorum ama yorumlarınıza çok ihtiyacım var.

şimdideeen geçmiş olsunnnn cnmm
zühtü demire ameliyat olan forumdan bi çilek rumuzlu arkadaşı biliorum bence burnu gerçekten çok güzl yapılmş ama kendisi bşka bi topicte emre beyden bşkasını tanımam fln yazmş anlamadm o kısmı :)sonç itibryle çileğin burnunun maşşallahı vr inş. snnkide öle olurrr

nefes problemim var ve bunun yanısıra birkaç sıkıntım daha var.burun ameliyatı olmam şartmış.estetik te yaptırcam.aranıza yeni katıldım ve yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler hannatos,evet o arkadaşın burnunu bende çok beğendim

bende bi 10 gün sonra randevu alıp gidip konusacam. benimde iş yerinden bi arkadasım var o zühtü beye oldu. onun saglık problemi coktu. 2 doktor girmiş ameliyata bir tane KKB uzmanı birde zühtü bey. zühtü bey sadece estetik kısmını yapmıs. suan cok memnun 6 içinde sisliklei tamamen indi. cokda güzel burnu. ama cilegin burnu daha güzel:eek: masallah:nazar:

butun dr lar hikaye bence en iyisi emre ilhan zühtü mühtü hak getire delikafadulden

:jeyyar:

cilegin burnunu gördügüm kadariyla cok basarili bi doktor, insallah seninkide öyle olur, randevu aldiginda nasil bi burun istedigini cok iyi anlatmalisin canim, sonucta mükemmel olsun, neler yasadigini sonra bizimle paylasirsan sevinirimalkisalkisalkis

şimdideeen geçmiş olsunnnn cnmm
zühtü demire ameliyat olan forumdan bi çilek rumuzlu arkadaşı biliorum bence burnu gerçekten çok güzl yapılmş ama kendisi bşka bi topicte emre beyden bşkasını tanımam fln yazmş anlamadm o kısmı :)sonç itibryle çileğin burnunun maşşallahı vr inş. snnkide öle olurrr

canım ben emre beyin yaptıgı burunları begenıyorum,şimdi kendi doktorumu tek geçerim desem kızlar üstüme saldırıyo yapmadıkları şey değil daha once böle dedim diye çooook kavgalar oldu hatırlayan bilir ! ama kendi doktorumun başarısı ortada övmeme gerek kalmadıgını dusunuyorum artık alternatif olarakta sadece ve bitek emre beyi gösterebilirim dedim kişisel fikrim ama bu demek değildir ki emre bey kusursuz burun yapıyo. zühtü beye istediğin burunu iyi tarif etmelisin hastasının isteklerine önem veren bi doktor en azından diğer doktorlar gibi bildiğini okumuyo ben doktorumdan cok memnunum 10 tane burnum olsa yine kendisine yaptırırım hatta normaldeki hali fotolardan daha güzel inanırmısınız biçok insan yolda giderken bile çok güzel olduğunu söylüyorlar bilen bilmeyen kadınlar kendi aralarında konusuyolar duyuyorum yani :)Zühtü beye burdan çok teşekkür ediyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
butun dr lar hikaye bence en iyisi emre ilhan zühtü mühtü hak getire delikafadulden

:jeyyar:

07-07-2009 22:17 kraliche : burnun super tatlım ... doktorun kim ? kaça yaptırdın acaba ?

işte o hak getiren zühtü mühtü benim doktorum canım :CüvCüv:

zühtü mühtü nedemek abi ya askerliği beraber yaptınız heralde :) eğitim şart hakkaten :)

hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar,ameliyat sonrasını mutlaka paylaşıcam sizlerle.çilekcim sanada teşekkürler,kesinlikle katılıyorum sana,eğitim şart diyorum.

hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar,ameliyat sonrasını mutlaka paylaşıcam sizlerle.çilekcim sanada teşekkürler,kesinlikle katılıyorum sana,eğitim şart diyorum.

Rica ederim cnm merak ettiğin bişi olursa yine yardımcı olmaya çalışırım,başarılı operasyonlar diliyorum inşallah istediğin buruna kavuşursun
a.s.

ela12
2 fotomu daha ekledim albüme bakabilirsin fikir olur yerimseniben

çilekcim baktım fotolara,tüm samimiyetimle söylüyorum ki,şu ana kadar gördüğüm,estetikli en güzel burun.benim kardeşimde geçen yıl ameliyat oldu.istanbulda fethi orak yaptı.ama sonuçtan fazla memnun değil.o kadar çok araştırıp,o kadar çok foto baktım ki,artık biran evvel ameliyat olup sonuçlanmasını istiyorum.umarım seninki kadar başarılı olur.

çilekcim baktım fotolara,tüm samimiyetimle söylüyorum ki,şu ana kadar gördüğüm,estetikli en güzel burun.benim kardeşimde geçen yıl ameliyat oldu.istanbulda fethi orak yaptı.ama sonuçtan fazla memnun değil.o kadar çok araştırıp,o kadar çok foto baktım ki,artık biran evvel ameliyat olup sonuçlanmasını istiyorum.umarım seninki kadar başarılı olur.

inşallah istediğin gibi olur bunu tüm samimiyetimle söylüyorum canıma.s.

sağol çilekcim teşekkür ederim.bişey daha sorcam baymazsam eğer,ameliyatını sabah mı oldun?neden soruyorum,bana haftaiçi 4 ten sonra dediler.sabah olmam için haftasonu olmam gerekiyormuş.benim durum birazcık karışık,eşim futbolcu ve haftasonu bana kesinlikle uymuyor.sende de böle bi sıkıntı yaşandı mı?bi de düşünsene 4 e kadar hem aç kalıp,hemde strese gircem.birazcık bu olay gerdi de beni.

sağol çilekcim teşekkür ederim.bişey daha sorcam baymazsam eğer,ameliyatını sabah mı oldun?neden soruyorum,bana haftaiçi 4 ten sonra dediler.sabah olmam için haftasonu olmam gerekiyormuş.benim durum birazcık karışık,eşim futbolcu ve haftasonu bana kesinlikle uymuyor.sende de böle bi sıkıntı yaşandı mı?bi de düşünsene 4 e kadar hem aç kalıp,hemde strese gircem.birazcık bu olay gerdi de beni.

canım baymak nedemek olurmu öyle şey.zühtü bey baya yoğun başka ameliyatları vardır sanırım o yüzden öyle demiştir ben 1 mayıs cuma günü oldum ameliyatımı,ogün tatildi işyerim sorun olmadı o yüzden öyle yapmıstık sabah 11 gibi oldum akşam 6 gibiydi kendime tamamen gelmiştim çıkardılar otele gittim.sen kendisiyle bi görüş bakalım eşinin durumunu söyle evet haklısın aksam 4 e kadar aç durcaksın filan bence çok bitkin olursun hem:nazar:

Konu paylaşıma yeniden açılmıştır..

Devam edebilirsiniz..a.s

sevgili hannatos,sezosss,senem81,sewill ve yardımlarını hiç esirgemeyen sevgili cilek.35 e çok teşekkür ediyorum.mutlaka sonuçlarını paylaşıcam sizlerle.

sevgili hannatos,sezosss,senem81,sewill ve yardımlarını hiç esirgemeyen sevgili cilek.35 e çok teşekkür ediyorum.mutlaka sonuçlarını paylaşıcam sizlerle.

ben heyecanla beklicem canim seni, cilekinki cok güzel umarim seninkide onunki kadar güzel olur tatlim a.s

X