Arkadaşlarım birkaç iş fikride benden umarım faydası olur

Bende 3 yıl öncesine kadar iyi bir işte çalışçıyordum. Evlendikten sonra malesef ayrılmak zorunda kaldım. Sonrasındada eşimin işi dolayısı ile bi süre çalışma imkanı olmadı. Sonrasındada bebek falan derken oturduk kaldık. Evde oturmak istemiyorum ama kızımıda kimsenin ellerine bırakmak istemiyorum bende başka bir çözüm yolu buldum. Kendi ihtiyaçlarımı almak için bir kozmetik firmasının distribütörlüğünü yapıyordum. Bunun yanında şimdide ev hanımlarının yardımcısı temizlik malzemelerini satmaya başladım. Ürünler yüzde yüz karantili Amway desem herkes bilir herhalde.
Henüz daha yeni başladım o yüzden kazancım şu diyemem. Ama bi yerlerden başlamak lazım diyorum. Destekleriniz bekliyorum.

Bende 3 yıl öncesine kadar iyi bir işte çalışçıyordum. Evlendikten sonra malesef ayrılmak zorunda kaldım. Sonrasındada eşimin işi dolayısı ile bi süre çalışma imkanı olmadı. Sonrasındada bebek falan derken oturduk kaldık. Evde oturmak istemiyorum ama kızımıda kimsenin ellerine bırakmak istemiyorum bende başka bir çözüm yolu buldum. Kendi ihtiyaçlarımı almak için bir kozmetik firmasının distribütörlüğünü yapıyordum. Bunun yanında şimdide ev hanımlarının yardımcısı temizlik malzemelerini satmaya başladım. Ürünler yüzde yüz:teytey:Amway desem herkes bilir herhalde.
Henüz daha yeni başladım o yüzden kazancım şu diyemem. Ama bi yerlerden başlamak lazım diyorum. Destekleriniz bekliyorum.

Yazım hatalarından dolayı özür diliyorummm

nekadar sermaye gerekıyo ve sartları nedır acaba bende böyle bi iş yapmak istiyorumda yardımcı olursanız sevınırım

başlangıç seti alıyosun.10ytl+65 ytl yalnız olurda vazgecersen 6 ay içerisinde 65 ytl geri ödeniyor yani risk sadece 10 ytl eğer düşünürsen yardımcı olurum

yurtdisinda bu gibi imkanlar olsa ne guzel.................Allah utandirmasin iyisallah bu yolda ilerlemek isteyenleri...

evde kurabiye ve pasta yapıp kantinlere verme fikri aklıma yattı.daha önceden buşekilde birşey düşünmüştüm zaten ama yapmamıştım.şimdi tekrar araştırmaya başladım inşaallah cesarete gelir kantinlerle görüşmeye giderim.zaten evde biobellinda adında bir Türk firmasının ürünlerini satıyorum ve hem ürünlerden hemde satıştan memnunum.kantin işide olursa yakında köşeyim :)

tesekkürler aslışahcım ne zamandır iş kurmayı düşünüyordum o mu bumu diye tereddütlerım vardı cesaret edemıyordum sonunda senın sayende karar verdım evlere ütü servisi yapcam ama dedığın gibi evde değıl dükkan açıcam galıba bir ilki gerçeklestiricem umarım tutar hanı şu halı yıkama yerlerı varya onlar gibi bir yer kartvizit bastırıp dağıtayım dıyorum sonra açayım dükkanı şöyle küçük biryer kirası ucuz,evlerden alıp eve teslim hızmet olsun dedığın gibi parça basına 1 ytl falan perde nevresım tarzı şeylerıde metresı 50kurusa sonra lavantalar almayı düsünüyorum ve güzel jelatin üzerınde reklamımı yapan posetler ütülenen kıyafetlerı arasında lavantayla eve teslim ilk prensibim titizliki sonra kız çeyizleri falanda işte herşey yanı ya rahatladım bılıyomusun olmasada sonuçta bır karar verdım işi kurmanın yüzde 50sı karar vermekmıs meğer eşimin yanında bırkereye mahsus kredım var bakalım bu işi denıycem olmasada canım sağolsun yapcak bısey yok allah mahçup etmesin dua edın bana canım:Saruboceq:

inşllah olur cnım,fikir çok güzel ama kurutemizlemecilerde ynı hizmeti veriyo ordaki fiyatları bi araştır derim vtandaş kurutemizlemeciyi değildenedenseniterch etsin mesela bunun cevabını hazırlayacağın reklem broşürünede yaz

tesekkürler aslışahcım ne zamandır iş kurmayı düşünüyordum o mu bumu diye tereddütlerım vardı cesaret edemıyordum sonunda senın sayende karar verdım evlere ütü servisi yapcam ama dedığın gibi evde değıl dükkan açıcam galıba bir ilki gerçeklestiricem umarım tutar hanı şu halı yıkama yerlerı varya onlar gibi bir yer kartvizit bastırıp dağıtayım dıyorum sonra açayım dükkanı şöyle küçük biryer kirası ucuz,evlerden alıp eve teslim hızmet olsun dedığın gibi parça basına 1 ytl falan perde nevresım tarzı şeylerıde metresı 50kurusa sonra lavantalar almayı düsünüyorum ve güzel jelatin üzerınde reklamımı yapan posetler ütülenen kıyafetlerı arasında lavantayla eve teslim ilk prensibim titizliki sonra kız çeyizleri falanda işte herşey yanı ya rahatladım bılıyomusun olmasada sonuçta bır karar verdım işi kurmanın yüzde 50sı karar vermekmıs meğer eşimin yanında bırkereye mahsus kredım var bakalım bu işi denıycem olmasada canım sağolsun yapcak bısey yok allah mahçup etmesin dua edın bana canım:Saruboceq:

gönülcüm inşallah başarılı olursun allah yardımcın olsun bizi gelişmelerden haberdar edersen sevinirim canım:1hug:

bende evde parfum satıyorum belkı kose felan olmuyorum ama tanesınde 10tl kar oldugu ıcın ayda on onbeste satsam el harclıgımı karsılıyor cok sukur en azından kımseye el acmıyorum

X