Gebeliğe Hazırlık Artık bende bu duyguyu tatmak istiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Slakra

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
644
345
26
Bende herkes gibi anne olmak istiyorum. Hayatımda en merak ettiğim duygu bu. 8 aylık evliyim bir kere kimyasal gebelik yaşadım 3ay önce hala daha bekliyorum. Çok merak ediyorum o duyguyu tatmak istiyorum dün gece rüyamda gördüm hamileydim rüyalarım genelde çıkar veya çok bilinç altımdan dolayı gördüm. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🤲

Amin kuzum insallah. İnstagramda bir gebenin günlüğünden ovulasyon testi öneririm. İlk denemesinde hamile kalanlar var

Bende herkes gibi anne olmak istiyorum. Hayatımda en merak ettiğim duygu bu. 8 aylık evliyim bir kere kimyasal gebelik yaşadım 3ay önce hala daha bekliyorum. Çok merak ediyorum o duyguyu tatmak istiyorum dün gece rüyamda gördüm hamileydim rüyalarım genelde çıkar veya çok bilinç altımdan dolayı gördüm. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🤲
Bende 😞

Ne kadar çok kafaya takarsanız o kadar kötü etkiler. Çok zordur eminim ama zamanı geldiğinde olacak. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Yıpratmayın kendinizi ve herşeyin hayırlısını isteyin.

Gerçekten miiiiii
Ayyy çok sevindim canım sağlıkla kucağına al insallah
Test yaptım silik çizgiyle pozitif cıktı daha kan vermedim ama iki kere yaptım erken gebelik de Bi gün arayla daha çok koyulaştı Bi hafta felan vardı suan 3 gün kaldı adetim geçince kan vereceğim. Teşekkür ederim canım benimmmm aşırı belirtilerim vardı yaptım hala daha öyle rüyamda görmüştüm amaa bennnn yazmıştım buraya inanıyordummmm🤲🤲🤲🤲🤲

Eklentiler

• IMG_20210725_225119.jpg
    IMG_20210725_225119.jpg
    189,8 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20210725_225116.jpg
    IMG_20210725_225116.jpg
    169,9 KB · Görüntüleme: 17
Test yaptım silik çizgiyle pozitif cıktı daha kan vermedim ama iki kere yaptım erken gebelik de Bi gün arayla daha çok koyulaştı Bi hafta felan vardı suan 3 gün kaldı adetim geçince kan vereceğim. Teşekkür ederim canım benimmmm aşırı belirtilerim vardı yaptım hala daha öyle rüyamda görmüştüm amaa bennnn yazmıştım buraya inanıyordummmm🤲🤲🤲🤲🤲
Ayy canımm evet yazmıssın gördüm ☺️ çok şükür insallah bende sevinirim dualarından esirgeme benide lütfen 🤲

X