Artık beni tanıyorsunuz. Dün o adam bana sen çok konudan konuya atlıyorsun bir psikolog ile görüşmeyi düşündün mü dedi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten iyi değilsin , yani kırılma hakaret vs asla değil ama sanki uyusturulmus gibi halde algılama durumunuz . Biz burada sizi savunuyoruz karşıdaki adamı değil . Ama sizin amacınız da cinsellikse sizde yaşayın ama birini görüp digerine geçişte hiçbir engel tanımadan bu hale gelmekse sorgulayın ve engel vurun su cinsel dürtülerinize resmen sizi uçuruma götürüyor
Teşekkür ederim gerçekten bak sürekli adı olmayan bu ilişki yürüyor. Bak örneğin bugün regl dönemimdi geldi akşam yine sadece oturduk film izledik sonra biraz filmi böldük ben yakınlaştım o ara tekrar bırakıp kahve içtik gözlerime baktı kucağımda yattı ama hiç bi şekilde sevmiyor işte beni bende bu hareketlerine aldanıyorum

Eski konularınızı bilmiyorum, sadece bu konu ve yorumlardan okuyarak anlamaya çalıştım.

Gerçek aşkı sevişerek bulabileceğinize inanıyor musunuz? Adamla aranızda hiçbir ilişki hatta his bile yokken sevişmeniz bir anda onu size aşık kılmaz ki.

Amaç iki taraf içinde cinsel tatmin olsa hadi neyse. Karşınızdaki oduna hislerinizden bahsediyorsunuz bir de üstüne sevişip hoooop psikoloji ile manipüle ediliyorsunuz. Adam saçınızı okşarken doğru insanı bulursam evlenirim diye saçmalıyor filan.
Kendinize eziyet...
Beni sürekli izliyor bazen diyorum acaba benden mi etkileniyor ama sonra anlıyorum ki mümkün değil yorumlarınızdan da anlıyorum mümkün olma z bu adam ile Örneğiin yine kızacaksınız ama göğüslerimden aşşağı hiç öpmedi mesela . Göbeğimi felan hiç öpmedi . Bazen göğüslerimi bile aynı şekilde .. bu ince detay ama anlamak istediğim acaba bu şekilde mi davranışları yoksa sevmediği için mi böyle

Teşekkür ederim gerçekten bak sürekli adı olmayan bu ilişki yürüyor. Bak örneğin bugün regl dönemimdi geldi akşam yine sadece oturduk film izledik sonra biraz filmi böldük ben yakınlaştım o ara tekrar bırakıp kahve içtik gözlerime baktı kucağımda yattı ama hiç bi şekilde sevmiyor işte beni bende bu hareketlerine aldanıyorum
Varsin seni sevmesin.
Kimse seni sevmesin.
Sen kendini sev, deger ver. Heder etme onda bunda.

Sen adamın gözünde fuckbuddy'sin.
Erkekler sadece cinsel ihtiyaç giderdikleri kadınları önemsemezler.
Neden bu tarz ilişkiler kurduğunuz adamlardan ilgi, duygusallık ya da ince düşünce bekliyorsunuz?
Hala çözemediniz mi şu erkekleri?
Sizdeki de iyi cesaret yani iş yerindeki adamla bu tarz bir ilişkide olmak cesaret ister ve riskli bir durum bana göre.
Bu toplumda erkeğe afedersiniz bi b*k olmaz ama kadının adı bir çıktı mı işinden gücünden ederler.
Bence bu anlamsız ilişkiyi kesin.
Kendinize saygınız olsun.
Sadece cinsel amaçlı düşünseniz dert edip konu açmazdınız ona dayanarak söylüyorum. Yoksa herkesin fuckbuddy'sine kimse karışamaz.
Siz beni anlamışsınız ben hoşlandığımı da söyledim o bana ben de hoş buluyorum ama hissiyat yok deyip duruyor

Beni sürekli izliyor bazen diyorum acaba benden mi etkileniyor ama sonra anlıyorum ki mümkün değil yorumlarınızdan da anlıyorum mümkün olma z bu adam ile Örneğiin yine kızacaksınız ama göğüslerimden aşşağı hiç öpmedi mesela . Göbeğimi felan hiç öpmedi . Bazen göğüslerimi bile aynı şekilde .. bu ince detay ama anlamak istediğim acaba bu şekilde mi davranışları yoksa sevmediği için mi böyle
Siz onun sizden etkilenmesini istediğiniz, beklediğiniz için her hareketi bu doğrultuda yorumluyorsunuz. Sizi izlemesi size aşık olduğunu göstermez.

Öpme konusuna gelince, yaşadığınızın adı neyse o anda neden haz alıyorsa onu yapıyordur. Sevgiyle bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Nacizhane tavsiyem, aşık olur ümidiyle daha da kendinizi kaptırmayın.

Olayı tekrar tekrar başından alarak başlamak istiyorum. Bu işyerinde ki adamı biliyorsunuz. Hala evime gelmeye devam ediyor yaklaşık bir aydır haftada bir kaç kez geliyor. Biraz oturuyoruz sonra biraz yakınlaşıyoruz sonra çay içiyor ve gidiyor. Aynı işyerinde de birlikte bir ortama gelince hiç bir şey olmamış gibi davranıyoruz. Dün cuma gecesi bende kaldı cumartesi yemek sipariş verdim yedik ve gitti. Sonra akşama yine çıktık dışarı öyle bir şey almadan etmeden bir bankta oturduk ve konuşmaya başladık bana konudan konuya atladığımı aklımın hep başka yerde olduğunu bunun psikolojik bir sıkıntı olduğunu söyledi. Bir psikolog ile görül dedi. Mesela seninle bir konu hakkında tartışılmaz dedi . Bir konu hakkında konuşulmaz dedi . Bu adam şimdi o kadar şey yaşanırken aramızda nasıl olur da böyle düşünür dedim . Eski sevgilimi çok arıyorum . En azından bana geldiğinde bir şeyler yaşadığımızda sarılıp uyurdu bana bu adam gece üçte yanımdan kalkıp içeri uyumaya gidiyor. Eski erkek arkadaşım gelir arkadan sarılırdı bu ise çok nadir . Eski erkek arkadaşım kapanmamı istediği için bitti.. şimdi ise oradan oraya savrulan bir insanım. Şimdi soruyorum size ben ne yapacağım ne yapmalıyım
Eskiyide boşver şimdkinide önüne bak bence

Yemin ederim kendimi anlamıyorum neden böyle oluyor belki de bu gurbet de yalnızlık beni bu kadar savuruyor. Peki neden düzgün ilişki yaşamak isterken karşıma çıkmıyor neden
Canim senin sabırlı davranman gerekir, önüne gelenle takılırsan olmaz ki. Bir tani karşındakini, normal hayatta beraber zevk aliyor musunuz ona bak, ciddi bir ilişki istedigini soyle. Zaten bunu diyince erkek kaçıyor niyeti yatağa atmaksa.

Daldan dala mı atlıyorsunuz, kafanız dalgın mı bilemem ama adama katılıyorum, bir psikologa görünmeniz lazım.

Bu adam asla size değer vermiyor, yiyeceği yemeği bile size ödetiyor, yatakta sadece kendini düşünüyor, işi bittikten sonra çekip gidiyor. İş yerinde sizi hiç takmıyor, herhangi biriymişsiniz gibi davranıyor, ne duygusal ne maddi size özel olduğunuzu hissettirecek hiç bir şey yapmıyor. Sizin bu ilişkide kazancınız ne?

Neden anlamıyorsunuz, bu adam sizi her türlü kullanıyor. Niye kendinize bu kadar kötü davranılmasına izin veriyorsunuz?

Ya bunları kabul edip hiç şikayet etmeyeceksiniz yada ayrılacaksınız, başka çözümü yok.

Ama bence kendi iyiliğiniz için öncelikle bir doktora gidin.

Bu yazıyı okurken bile az önce yanımdan ayrıldığını söylemek istiyorum. Gerçekten nefesine tahammül edemiyor demen beni kendime getirdi çok da üzgünüm bu konuda keşke olmasaydı böyle ... bak saat sekiz buçuk da geldi yanıma saat birde gitti yanımdan saatlerce baktı gözlerime öptü ama neden sevmiyor beni . Hala doğru kişi çıkarsa evlenirim diyor gerçekten ben anlamıyorum benden hoşlanma ihtimali hiç yok değil mi
Yok sıfır eksi milyon hattaaa

Erkek arkadaşından ayrılip daha beterinj bulmuşsun tebrik ediyorum seni ....şu adama ağzının payını neden vermedin ...beynim senin ki gibi yavaş islemiyor ...kelimelerim çoğu zaman beynimin hızına yetişmekte zorlanıyor ..bana göre de sen çok 🐢 sin mesela sen konuşurken bir konu anlatırken uykum geliyor vs diye sen manipüle et şu adamı iyice egonu kaldır onunkini indir sonra terket gitsin ..ardından bir psikolaga görün ama bu sebeple değil ..kendine gel kendini bul ki . İyi karakterli insanlarla sevgili ol ..birde sınırların felan olsun ...

Olayı tekrar tekrar başından alarak başlamak istiyorum. Bu işyerinde ki adamı biliyorsunuz. Hala evime gelmeye devam ediyor yaklaşık bir aydır haftada bir kaç kez geliyor. Biraz oturuyoruz sonra biraz yakınlaşıyoruz sonra çay içiyor ve gidiyor. Aynı işyerinde de birlikte bir ortama gelince hiç bir şey olmamış gibi davranıyoruz. Dün cuma gecesi bende kaldı cumartesi yemek sipariş verdim yedik ve gitti. Sonra akşama yine çıktık dışarı öyle bir şey almadan etmeden bir bankta oturduk ve konuşmaya başladık bana konudan konuya atladığımı aklımın hep başka yerde olduğunu bunun psikolojik bir sıkıntı olduğunu söyledi. Bir psikolog ile görül dedi. Mesela seninle bir konu hakkında tartışılmaz dedi . Bir konu hakkında konuşulmaz dedi . Bu adam şimdi o kadar şey yaşanırken aramızda nasıl olur da böyle düşünür dedim . Eski sevgilimi çok arıyorum . En azından bana geldiğinde bir şeyler yaşadığımızda sarılıp uyurdu bana bu adam gece üçte yanımdan kalkıp içeri uyumaya gidiyor. Eski erkek arkadaşım gelir arkadan sarılırdı bu ise çok nadir . Eski erkek arkadaşım kapanmamı istediği için bitti.. şimdi ise oradan oraya savrulan bir insanım. Şimdi soruyorum size ben ne yapacağım ne yapmalıyım
Kendinize merhamet edin.. Akıllı mantıklı olun, bu adam vakit geçiriyor sadece.. Hayatınıza evinize yatağınıza o kadar rahat ulaşıyor ki, bu tavırları normal.. Yakın zamanda çok daha fazla incitecek sizi.. Gencecik güzelim kızlar, erkeklerin ( sizi incitmek istemiyorum, hakkınızı helal edin) eğlencesi olmamalı.. Bilinciniz çok kapalı, algı yok, idrak yok.. O size bir şey yapmıyor, siz kendinize zulmediyorsunuz.. İnsan izin vermezse, kimse kimseye bir şey yapamaz..

Yemin ederim kendimi anlamıyorum neden böyle oluyor belki de bu gurbet de yalnızlık beni bu kadar savuruyor. Peki neden düzgün ilişki yaşamak isterken karşıma çıkmıyor neden
Düzgün bir ilişki yaşamak isteyen düzgün hal ve hareket içerisinde olur. Eve gelirken 1 lt kola almaya tenezzül etmeyen, sana hissiyatım yok diyen bir adamla yatarsan nasıl, hangi arada düzgün ilişki bulacaksın? İraden yok.
Adama katılıyorum. Bir psikologa gitmen lazım. Seks yapmayı çok seviyorsan git bunu meslek olarak edin en azından geçimini bunla sağlıyor deriz. Sen zevk için bedenini, ruhunu kirletiyorsun. Sonra hayat sana nasıl iyi, güzel şeyler sunsun? Aklını başına toplamazsan çırpınıp durursun.

Düzgün bir ilişki yaşamak isteyen düzgün hal ve hareket içerisinde olur. Eve gelirken 1 lt kola almaya tenezzül etmeyen, sana hissiyatım yok diyen bir adamla yatarsan nasıl, hangi arada düzgün ilişki bulacaksın? İraden yok.
Adama katılıyorum. Bir psikologa gitmen lazım. Seks yapmayı çok seviyorsan git bunu meslek olarak edin en azından geçimini bunla sağlıyor deriz. Sen zevk için bedenini, ruhunu kirletiyorsun. Sonra hayat sana nasıl iyi, güzel şeyler sunsun? Aklını başına toplamazsan çırpınıp durursun.
Altına imzamı atarım bu yorumun

Acaba siz ağır ve derin bir depresyon geçiriyor olabilir misiniz? Bu süreçte de bu kişi içinde bulunduğunuz durumdan faydalabıyor olabilir mi? Sadece konunuzu okuyunca aklıma gelenler. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Kendinize merhamet edin.. Akıllı mantıklı olun, bu adam vakit geçiriyor sadece.. Hayatınıza evinize yatağınıza o kadar rahat ulaşıyor ki, bu tavırları normal.. Yakın zamanda çok daha fazla incitecek sizi.. Gencecik güzelim kızlar, erkeklerin ( sizi incitmek istemiyorum, hakkınızı helal edin) eğlencesi olmamalı.. Bilinciniz çok kapalı, algı yok, idrak yok.. O size bir şey yapmıyor, siz kendinize zulmediyorsunuz.. İnsan izin vermezse, kimse kimseye bir şey yapamaz..
Ah şu yazılanlar bir tokat gibi çarpıyor gözüme

En güzel cevap bu oldu bana gerçekten ben hiç iyi bir insan değilim bu bataklıktan çıkmaya çalıştıkça daha çok çırpınıyorum

Silkelen ve kendine gel .
Kendine dışarıdan bir gözle bak ve kendini eleştirerek düzeltme yoluna git.
Ozelestiri yapabilme yeteneği insana verilmiş bir nimettir bilene

Acaba siz ağır ve derin bir depresyon geçiriyor olabilir misiniz? Bu süreçte de bu kişi içinde bulunduğunuz durumdan faydalabıyor olabilir mi? Sadece konunuzu okuyunca aklıma gelenler. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Ben bunu düşünüyorum. Adam konu sahibesinin psikolojisinin normal olmadığının farkında, durumda faydalanıyor şerefsiz

Son düzenleme:
Ben bunu düşünüyorum. Adam konu sahibesinin psikolojisinin normal olmadığının farkı da, durumda faydalanıyor şerefsiz
işyerinde de tanımamazlıktan gelecek neredeyse .ayy konu sahibi kendini bu durumara neden düşürüyorsun?illa sex istiyorsan biri olsun istiyorsan maddi olarak tip olarak iyisini bul bari .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X