Artık boşanmak istiyorum

Parpalimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
254
66
27
Cocuk olacagi varsa olmuyor arkadasim korunmazsan oluyor kendimden biliyorum ikinci cocugu hiccccc dusunmezken korunma hatamdan dolayi oldu olacagi varmis diyemedim maalesef..
Cocuklariniza nasil bakacaksiniz bosaninca maddi gucunuz var mi?
Bosanınca ailemle kalıcam zaten çocukların ihtiyacını karsılıcak o konuda süpem yok ev zaten kira değil seralar bahceler var beslenme sorununda olmaz.eğitim konusunda karsılicagnı söyledi.bende şu haslalık dönemleri bitince okullar açılınca başvuru yapıcam sözleşmeli öğretmenlik için.Suanda planım bu yönde insallah olur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 902 gün geçti.

Ysmnzgr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
2.909
2.712
37
Bosanınca ailemle kalıcam zaten çocukların ihtiyacını karsılıcak o konuda süpem yok ev zaten kira değil seralar bahceler var beslenme sorununda olmaz.eğitim konusunda karsılicagnı söyledi.bende şu haslalık dönemleri bitince okullar açılınca başvuru yapıcam sözleşmeli öğretmenlik için.Suanda planım bu yönde insallah olur
Insallah canım her sey istedgin gibi olur.
Onemli olan mutlu olmaniz bir kere geliyoruz dunyaya.

Parpalimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
254
66
27
Cocuk olacagi varsa olmuyor arkadasim korunmazsan oluyor kendimden biliyorum ikinci cocugu hiccccc dusunmezken korunma hatamdan dolayi oldu olacagi varmis diyemedim maalesef..
Cocuklariniza nasil bakacaksiniz bosaninca maddi gucunuz var mi?
Bosanınca ailemle kalıcam zaten çocukların ihtiyacını karsılıcak o konuda süpem yok ev zaten kira değil seralar bahceler var beslenme sorununda olmaz.eğitim konusunda karsılicagnı söyledi.bende şu haslalık dönemleri bitince okullar açılınca başvuru yapıcam sözleşmeli öğretmenlik için.Suanda planım bu yönde insallah
Bence düzgün bir avukat tutun dava açma, dava masraflari, avukat ucreti fln max 10 bin olsa bütün haklarınızı alarak kurtulursunuz.
Arastirmalarinizi ondan habersiz yapin takiniz vs varsa ailenizin adina bir kasa tutup oraya koyun, sinsi sinsi cat diye açın davanizi çünkü düzelmez.
Bugün konuştuk kabul etti mecburen.anlasmalı olarak bosanırız dedim tamam dedi.Tabi bi ara Dr gidelim düzelmeye calısim olmazsa sesin dediğin olsun dedi ama bi kez soğudum bunun önceside var ailesiyle anlaşamadık benden hoşlanmıyolar kendiside arkamda olmadı beni cok ağlattılar. Bi tarafı düzeltsek öbür taraf sıkıntı oluyo.

Parpalimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
254
66
27
Insallah canım her sey istedgin gibi olur.
Onemli olan mutlu olmaniz bir kere geliyoruz dunyaya.
Bende öyle düşünüyorum. Bazen çocuklar babadan ayrı kalıcak diye düşünüp üzülüyorum ama gercekten evli kalmak istemiyorum artık. Bide bana bugün konuştuğumuzda bi bitarafına bişe ettirme merakına boşanıyosun dedi şey meraklısıymışım ben deli etti beni azıma geleni saydım. Madem şey meraklısıydım kendisi sabah 5te gidiyo gece geliyo yapcagmı yapamazmıydım nereden haberi olacaktı ? Bunları söylince bişe diyemiyo ama. Ona göre s*k sevdasına düşmüşüm tövbe tövbe

izmirlibjkkartal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
997
2.464
Bende öyle düşünüyorum. Bazen çocuklar babadan ayrı kalıcak diye düşünüp üzülüyorum ama gercekten evli kalmak istemiyorum artık. Bide bana bugün konuştuğumuzda bi bitarafına bişe ettirme merakına boşanıyosun dedi şey meraklısıymışım ben deli etti beni azıma geleni saydım. Madem şey meraklısıydım kendisi sabah 5te gidiyo gece geliyo yapcagmı yapamazmıydım nereden haberi olacaktı ? Bunları söylince bişe diyemiyo ama. Ona göre s*k sevdasına düşmüşüm tövbe tövbe
Düşedeblirsin erkeklerde bu cahilliğede bayılıyorum nini etekli karı görünce 10 km yol yürürler bir kadın erkek arzu edince o.. olur yok öyle dünya tabiki bzmde arzularımz isteklerimz var cinsellk yönünden tatmin edemiyosan git ötede oynayani.

Madamgazel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2016
2.469
3.729
Merhaba hanımlar. Uzun zamandır aklımda olan bosanma isteği bugün netleşti. 5 yıllık evliyim ve iki çocuğum var. Eşimle ilk gecemizde başladı problemlerimiz ve böyle devam etti. Bosanmak için şiddet yada aldatma gibi sebeplermi olmalı sadece merak ediyorum çünkü çevremde genelde bunlar olmazsa sorun yok olarak görülüyo. Benim evliliğimde bu sorunlar yok eşim evede bakıyo ama karı koca hayatımız hiç normal olmadı bu zamana kadar. Bizim sorunlarımız hep bu oldu. Utanarak yazıyorum ama içimi boşaltmaya ihtiyacım var. Eşimin cinsel yönden sıkıntıları var erken boşalma ve sertleşme sorunu. İlk gecemizde bunu anlamıştım. Sertlesememişti ve beni çok zorlamıştı birleşmeye ve onun yüzünden acı çekmiştim.en sonunda fazla tahrişten dolayı ilaçlar kullanmıştım. Yapamıyordu ve olmuyo diye bana sen çok genişsin oyuzden hissetmiyosun oluyo iste falan demişti ama olmuyordu sonra oluncada niye böyle kolay oldu böyle olmaması lazımdı demişti.okadar utanmıştım ki o uyurken sabaha kadar ağlamıştım. Ben 14 yaşındayken kızlık zarı tamamen kapalı olduğu için ameliyat olmuştum ve açılmak zorundaydı.yani bekaret kanı gelmicekti haliyle..bende acaba şüphemi duyuyoda zaten alışmış ondan kolay oldu olarak düşünüyo diye üzülmüştüm. Daha sonra bu durum böyle devam etti kendini rahatlatıp dönüp yatıyordu ön hazırlık hiç olmadı bizde 5 yıldır. Direk ihtiyacını görüp uyur hep.bi kez ön hazırlık istiyorum diye kızmıstı uyucam işe gitcem diye hemen yapmak istemişti bende izin vermince sinirlenip yatmıstı,bende öylece kalmıstım ağlaya ağlaya. Gerçekten cok gururum inciniyo artık.ben 27 yasındayım ve kendimi yaşlı hissediyorum.Hersey cinsellik değil bende meraklısı değilim ama insan ilgi istiyo. Kaç kez bu konu yüzünden kavga ettik hatırlamıyorum artık. Tedavi ol birlikte gidelim gerekli yerlere diyorum destek olmaya çalışıyorum o ise basit haplar alıyo onuda kullanmıyo. Aile danışmanına yada psikologa gidelim diyorum yine umursamıyo işini bahane ediyo oysaki kendi işi istese vakit ayırır. Evdeki gerginlik ister istemez cocuklarada yansıyo benim tarafımdan çünkü mutlu değilim. Esim 39 yasında ve 120kg bari biraz kendine dikkat etsin ben onun için kendime bakıyorum oda çabalasın bu yönden gönlümü alsın diyorum ben halimden memnunum diyo e ben memnun degilim dincede oda senin sorunun diyo. Artık iyice soğudum yaklasmasın bana istiyorum zaten yaklaşsada kendi için yaklaşıyo. En basitinden öpüşmedik bile hiç. Saat sabah 5te işe gidip geç geliyo ve ben tüm gün yanlız kalıyorum tatilide yok kendi işi. Evde oluncada yemek yiyo uyuyo başka bişe yok cocuklarada oynamıyo öyle. Kendimi çocuklarıyla yaşayan yaşlı bi kadın gibi hissediyorum ve böyle devam etmesini istemiyorum artık. Dost hayatı yaşıyoruz sanki. Bizi birkaç gün önce annemin yanına gönderdi çocuklar istiyo diye farklı şehirlerdeyiz ve sadece cocukları görmeye arıyo beni umursamıyo. Bu sehire gelmeden önce kavgalıydık zaten bu konular yüzünden ve arkadaşlarına çıplak kadın videoları paylaştığı yüzünden kavga etmiştik . Bugün iyice düşündüm artık katlanmak istemiyorum boşanmak istiyorum çünkü her türlü evli gibi hissetmiyorum kendimi. Bunlar bosanmak için sebep olurmu olmazmı bilmem ama sevgi falan yok bende buyüzden devam etmek istemiyorum ailemede söyledim ne karar alırsan arkandayız dediler. Henüz kendisine söylemedim ve ne şekilde söylicemi bilmiyorum uzak şehirlerdeyiz bide. Napmam lazım yanlışım düşünüyorum abartıyomuyum görüşe ihtiyacım var
Dönme bosanmak istiyorum de dava ac hic bekleme elinde ne koz varsa kullan kadinina deger vermeyen hic bir erkek evliliği hak etmez bir gun bile tahammul edemezdim yerinde olsam

Madamgazel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2016
2.469
3.729
Bence cinsellik önemli evet ama zaten bitecek bir şey için niye huzurunu kaçırıyorsun ki ? Hem o kadar da beğenmediğin adamdan 5 yılda 2 çocuk dünyaya getirmişsin . Yani bir şeyler yapabiliyor herhalde tövbe tövbe . Vermediyse Mabud neylesin Mahmut yani:olamaz:
:kusmuk:karısına kendini degersiz hissetmesi normal yani diyorsunki herif 2 cocuk yapacak kadar performasyon saglamis daha ne istiyon diyorsun alttan alttan konu sahibinin esi gibi bir IQ sahibisiniz degil 2 5 cocukta olsa kimse boyle bir kocaya layik degil kendini tatmin edip sen genissin hissetmedin diyip karısında ne yaralar actini takmayip götunu dönup yatan bir herif icin huzurunu kacirma diyorsun yazik size demekki kendinizi nelere katlanirken buldunuzki bu konu sizde devede kulak kalmis

delifisek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
1.388
2.813
31
Ya defolsun gitsin mal değneği. Gencecik sağlıklı bir insan seks yapmak için evlenir ne için evlenir başka? Sizi kendine kanka yapmak için mi evlenmiş? Hoş kankalik da yapmamış mutsuz etmiş hep. Çok doğru karar verdiğinizi bu salak saçma konuşmalarından anlamışsınızdır. Çocuk yapma konusunda da Allah verdi oldu gibi laflar etmeyin burası cahil kayniyo zaten milleti yanlış yönlendirmeyin. Yolunuz açık olsun

Madamgazel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2016
2.469
3.729
Ya defolsun gitsin mal değneği. Gencecik sağlıklı bir insan seks yapmak için evlenir ne için evlenir başka? Sizi kendine kanka yapmak için mi evlenmiş? Hoş kankalik da yapmamış mutsuz etmiş hep. Çok doğru karar verdiğinizi bu salak saçma konuşmalarından anlamışsınızdır. Çocuk yapma konusunda da Allah verdi oldu gibi laflar etmeyin burası cahil kayniyo zaten milleti yanlış yönlendirmeyin. Yolunuz açık olsun
Nikinin hakkini veriyorsun :confused: