Gebeliğe Hazırlık Artık çok yoruldum 😔 Değerli fikirlerinize çok ihtiyacım var 😢

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı akşamlar arkadaşlarım. ben 23 yaşındayım eşim 31 yaşında 1 buçuk yıllık evliyiz evlendiğimizin başından beri çocuk istiyoruz ama Allah nasip etmedi ama umudum baki elbet Bi gün olacak bende anne olacağım sabır sabır. Kusura bakmayın içimi dökmeye ve yardımlarınıza ihtiyacım var ben Bi çok doktora gittim türlü türlü şeyler söyledi içmediğim ilaç kalmadı rahmim de yara polip kist rahim duvarı kalınlaşması neler neler olduğunu söyledi doktorlar. En son Bi başka doktara gittim bu doktor hiç bir doktorun yapmadığını yaptı rahim filmi çekti ve ilkinde tüplerim kapalı çıktı bu yüzden iğne verdi ve tekrardan çekildi ve bu sefer Rabbime şükürler olsun açıldı. Ve doktorum rahmimdehiç bir sıkıntı olmadığını sadece yumurtalarımın tembel çalıştığını söyledi 4 ay klomen kullandım bu süreden sonra eşime kaldı iş oda sperm testi verdi onda sperm sayısı 42 milyon morfoloji 1 ileri hız %5 olduğu ve varikosel olduğu çıktı ve ameliyat gerekli dedi. Ama eşim henüz olmadı ben klomen kullandıktan sonra hamile kalamadım 2 ay çatlatma iğnesi oldum yine yok yine yok 😔😔😔ve gittiğim doktorum eşimin ameliyat olmasını gerek duymadı ve bu şekilde hamile kalabilirsin dedi bize keçi boynuzu ceviz incir ve kuru üzüm yememizi söyledi eşin bal ürünleri süt ürünleri meyvesidie herşeyi yiyen bir insan yani ameliyatsız nasıl olur lütfen fikir verin nasıl atlattı uz bu evreyi bide hacamat yaptırmak istiyoruz inşallah faydası olur. Çok yalnız hissediyorum kendimi benim yalnızlığıma ortak olacak olanlar...
Kardeşim tarla ne kadar sağlam olursa olsun tohumda verimli değil ise o tarladan bişey beklenmez. Eşin muhakkak ameliyat olmalı sonrası takdir Allah’ın korkulacak bir durum değil ameliyattan sonra üç ila altı ayda spermler eski kalitesine dönüyor

Kardeşim tarla ne kadar sağlam olursa olsun tohumda verimli değil ise o tarladan bişey beklenmez. Eşin muhakkak ameliyat olmalı sonrası takdir Allah’ın korkulacak bir durum değil ameliyattan sonra üç ila altı ayda spermler eski kalitesine dönüyor
Ameliyat düşündük ama doktorumuz gerek bulmadı burada ameliyat olmadan hamile kalan da çok insan var o yüzden biraz takviye kullanmak istiyoruz bakalım Rabbim nasip eder inşallah. Allah kimseyi böyle bir şeyle imtihan etmesin

Ameliyat düşündük ama doktorumuz gerek bulmadı burada ameliyat olmadan hamile kalan da çok insan var o yüzden biraz takviye kullanmak istiyoruz bakalım Rabbim nasip eder inşallah. Allah kimseyi böyle bir şeyle imtihan etmesin
Sizin yaşadığınız aynı durumu yaşamış biri olarak söyledim tabii karar sizin. Eşime ameliyata gerek yok denmişti böylede olabilirmiş ama 6 yıl olmamıştı ben ısrarla ameliyat istedim ve oldu üç ay sonrada hamişe kalmıştım inşaallah sizde gerek kalmadan olur

Sizin yaşadığınız aynı durumu yaşamış biri olarak söyledim tabii karar sizin. Eşime ameliyata gerek yok denmişti böylede olabilirmiş ama 6 yıl olmamıştı ben ısrarla ameliyat istedim ve oldu üç ay sonrada hamişe kalmıştım inşaallah sizde gerek kalmadan olur
Ayy maşallah canım ya sizin adınıza çok sevindim bakalım üroloji doktoru ne diyecek belki de o ameliyat görecek inşallah gerek kalmaz Rabbım herkesin kucağını doldursun inşallah 😘🤲💕

Canım benim eşime de bi doktor gerek yok demişti aylarca sorun yok sandık ve sonra başka bi doktor hem de kendim için gittiğim kadın doğum doktoru teste baktı bu spermle olmaz dedi. Eşim tekrar başka bi doktora muayene oldu ameliyat olman lazım dedi ondan sonra düzeldi ve şuan hamileyim. İyi bir ürolog bulun ve muayene olsun. Test de yaptırsın. Sperm sayısı kadar morfoloji ve ileri hareketli de önemli. Sen de soğan kürü yap.

X