Artik dayanamiyorum ama bosanamiyorum da

Yaseminank

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
33
8
28
21 yasindayim 10 aylik evliyim severek ve kacarak evlendm ama artk dayanamiyorum esim herseyi buyutup kocaman sorun yapiyo artik siddette uyguluyo kizinca agzina geleni soyluyo kirilir miyim umrunda olmuyo ailemin yapisini da biliyorum bosanamam napicam artk bittim dayancak gucum kalmadi..

21 yasindayim 10 aylik evliyim severek ve kacarak evlendm ama artk dayanamiyorum esim herseyi buyutup kocaman sorun yapiyo artik siddette uyguluyo kizinca agzina geleni soyluyo kirilir miyim umrunda olmuyo ailemin yapisini da biliyorum bosanamam napicam artk bittim dayancak gucum kalmadi..
ne mezunusun ? işin gücün varmı çalışıyor musun ?

Ailen seni sokağa atacak değil sonuçta mecbur sahip çıkacaklar

21 yaşında gencecik, enerjik, güçlü bir kadınsın. Bir işe gir ve kendi hayatını kur.
Yoksa bu heriften bir de bebek yapıp bebeğim için boşanmıyorum diyeceksin. Zararın neresinden dönersen kardır. Kimseye ihtiyacın yok, tek başına her şeyin altından kalkabilirsin.

Bosaninca neler olacagini cok iyi biliyorum kactigm icin ailemle pek iyi deglz calismak istiyorm izin vermiyo baski yapiyo calisamazsn diye cok yoruldm

canım yaşın daha çok genç , boşansan ailen sanırım

her aile bir değil canım kaçtığı için kabul etmeyen arkasında durmayacak o kadar çok aile varki..

Tabiki öyle ama göz göre göre de sokakta yatırmazlar sanırım.

Düzelme umudu yoksa cesaretini topla boşan çoluk çocuk yokken. Daha çok gençsin kaçtın diye geri dönüşü olmayan bir yola girmiş değilsin. Bir süre sana destek çıkan biri olur yanında kalırsın yada kadınlar için sığınma evleri felan var onkarda kalırsın ailen istemese seni. Ve iş bulup önüne bakcaksın . Sadece cesur ol.

Iyi oldugunda cok iyi ama biseyi takti mi ondan kotusu yok az once de asiri derecede kavga ettk agir seyler soyluyo kaldiramiyorum altinda kalmamak icin bende karsilik veriyorum olay daha da buyuyo ve 5 gun once asilama yaptirdik cocuk icin

Bosaninca neler olacagini cok iyi biliyorum kactigm icin ailemle pek iyi deglz calismak istiyorm izin vermiyo baski yapiyo calisamazsn diye cok yoruldm
Ailen seni sokağa atacak hali yok herhalde alt tarafı biraz kizarlar biz sana demedikmi böyle olacağı belliydi derler onada katlanirsin artık bi öküz herifin asagilamasindan şiddetinden ailenin asagilamasina katlan ayrıl
Bide sakın çocuk yapma korun çocuk duzeltmez iyice batırır seni

Bi kac kez bosancam dedim kayinbabam hayir olamaz oyle bisey sakin kalkisma duzelcek o da dedi ayni ayni ayni

Bi kac kez bosancam dedim kayinbabam hayir olamaz oyle bisey sakin kalkisma duzelcek o da dedi ayni ayni ayni
Kendi ailen seni atacak değil,kızar söver vs ama illa ki alır eve.
Canlarısın sen onların.O kadar kötü yürekli olsalardı kaçınca daha kötüsünü yaparlardı.
Genceciksin daha,çocuklu halde hiç kabul etmezler.
Özür dile ve boşan gitsin.

Emin ol ki senin durumunda o kadar bayan var ki ... benden sana 5 yıllık evliliğimin tecrübesi olarak bir konuda akıl demeyelim de tavsiye diyelim esin ne diyorsa aksini yapma huyuna git nelerden hoşlandığını az çok tahmin edersin die umuyorum onun istediği şeyleri yap sakin konuş onunla konuşurken. Eğer seni sevdiğinden emin sen tabiki bu söylediklerim ve ben bir yuvanin dağılmasını istemem çünkü dediklerim başkaları tarafından yanlış anlaşılmasın ... O yüzden böyle söylemek istedim sadece birde bolca dua et herşeyin hayırlısı ALLAH kalbine göre versin

Öncelikle kendi evinde misin kaynana mı? Neden kaçtın? Kaçalı ne kadar oldu? Ayrıca baba evinde eziyet çekmek el evinde eziyetten iyidir.

Doğru söylemiş bak adam oğlundan emin çünkü .. daha çok az bir süredir evlisin bunlar zaman la geçer sende dersin ki nasıl geçti o günler die.. belki psikolojik sorunları vardır eşinin anlayışa karşılama lisin

X