Artık evlilik düşünmüyorum

A

acilikiz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi acilikiz
Kızlar kendimi çok bitkin , çaresiz, yıpranmış, kullanılmış, pislenmiş ve terkedilmiş gibi hissediyorum. İçimde öyle büyük bir nefret ve cevabını bulamadığım sorular var ki... Geceden beri ağlıyorum. Ama kendime düzlüğe çıkartacak bir yol bulamadım. Sevgilim olucak kişiden X kişi diye bahsedicem konuyu daha rahat anlatabilmek için. Bu X, biz barıştıktan sonra 2 ay boyunca çalıştı çabaladı para biriktirdi ankaraya gelebilmek için. Tüm bunlara rağmen annemde sürekli uyarıda bulunuyordu bana. Ankaraya gelmeyecek kulağına küpe olsun ona göre davran kızım diye. Bekleyip görücez anne derdim hep. Çünkü bu X, öyle büyük bir azimle çalışıyordu ki; yerine verdiği sözü getirmeyeceğini asla düşünmedim. Tabii tüm bunların arasnda evlilik planları yapıyor, gelecek güzel günleri hayal ediyorduk. Ama son 2 haftadır çok fazla kavga etmeye, çok fazla anlaşmazlık çıkartmaya başladık. İşler çoğu kez kopma noktasına geliyordu. Bir insan sevgilisine ben seni çaldırınca ara dediğinde, sevgilisini oyuncak yerinemi koymuş olur soruyorum size? Ben koyuyormuşum demek ki.. Bu bir suçmuş ve ben o suçu işleyeli çok olmuş.. İstanbul'a çalışmaya giden bir arkadaşı var.. Arkadaş dediğime bakmayın. Kaba tabirle p..ç diye bahsedilen bir insan. Sevgilisi olduğu halde benden defalarca kız msn si isteyen, her türlü hovardalığı yapan bir insan. Bu çocuğun İstanbul'a gittiğini öğreninince çok sevinmiş ve rahatlamıştım. Ama eyfendi İstanbul'dan bile bizimkini aradı ve biz X ile o gün tartış. O arkadaş bozuntusu X in yaşadığı şehire geri döndü ve bizim yine kavggalarımız başladı. Hava atmayı seven bir çocuk ve benimkinede parasıyla hava atmaya başladı. Bende o yüzden bu çocuktan hoşlanmıyorum. Dün iş çıkışı X ile mesajlaşırken o çocuk yanında sandım ( Bana o çocuk le samimi olmayacağına söz vermişti) knt yoktu X de ve ben sinir krizi geçirdim o çocuğu orda sanıp. Tutturdum knt al die. Halbuki anlaşmıştık. Birgün konuşacak, bir gün mesajlaşacaktık X ile. Bense emrivaaki yaparak knt amasını istemiştim. Bunu bir kere daha tekrarlamıştım. Ama beni uyarmıştı bidaha öle yapma die. Knt aldı aradı ve şunlar oldu: Aşkım bugün sana çok ihtiyacım var mesela başım ağrıyor gelip masaj yapar mısın dedim. O sinirliydi. Bana yine emrivaaki yaptın dedi. Öle öle kavga başladı. Tamam ben ilerde velenince hamiş bile olsam senden bişe istemicem hıh dedim. ( tamamen şaka) Bana ne dese beğenirsiniz? Bu gidişle evlenicemizi sanmıyorum. Ben Ankara meselesini açtım, hayır ankaraya felanda gelmicem dedi.Eve geldi, yemek yaparken hatasını anladı özür diledi fakat artık evlilikten uzak duran benmişim gibi gözüktüm. Ablasına gitti ordan beni aradı mesajlar attı aşkım bir ömür boyu senle yürümek istiyorum diye. Düşünün ya?? Aşkım akşam maç varmış abim davet etti gideyimmi diye sordu. Önce hiç düşünmeden yok dedim. Sonra msj attım. Kusura bakma cnm istiyorsan tabiki gidebilirsin die. Şaşırdı eve geldi beni aradı. Maç saatine kadar konuştuk ( Kızlar çok uzun oldu ama okuyun lütfen) Maç saatinde gitti. Maç 10.30 - 12.30 arasıydı. Bekledim aramadı. Ben seni saat 1 e doğru ararım demişti. Saat 00.45 oldu hala yok ortada ben aradım sonunda arabadaymış kapadım sonra geri aradım içime kurt düştü bi kere.. Abini ver dedim. Kızdı yüzüme kapadı. 20 dk bekledi felan. Neyse aradı en sonunda. Eve gelmiş maç 12.20 de bitmiş bilmem ne. Bu saatte abisi dışarı çıkardı ama kendisi iyi gözle bakmazdı. Şimdi kendisi yapmıştı ve şaşkındım. Konuşa konuşa konu tekrar ankara meselesine geldi. Bana birazcık acıyan ve üzgün bir ifadeyle dediki Ankaraya gelmemi çok istiyor musun? Bahane arıyosun artık önemi yok dedim. Sonrasındaysa evlilik kararının hala bana akşam üstü söylediği gibi oldunu öğrendim. Benden ayrılmak istedi. Bnede istiyordum ayrılmayı ama o ayrılalım diyince hırs yaptım yok dedim. Baksana bu ilişkinin devam edicek bi hali kalmadı felan dedi bana. Her zaman yanındayım dedi ve en son 1 hafta daha denemeye karar verdi benim ısrarımla. Tlfnları kapatıp yattık. Ve ben bu gurursuzluğu yaptıma inanamadım. Aradaım aradım açmadı. Tlfnun şarjı yoktu şarja koymuştur dedim. Msj attım sen beni oyaladın beni kandırdın vs die. Ayrıldım. Kızlar öle mutsuzum ki bana fikir vermenize çok ihtiyacım var

• Konu Sahibi acilikiz
İnanın okudum okudum okudum ama neden ayrıldığınızı hiç anlamadım..akannehir

• Konu Sahibi acilikiz
ona yaptığım emrivaakiler yüzündenmiş ablacım öle dedi gece

• Konu Sahibi acilikiz
bende okudum da
şimdi sen onun Ankaraya gelmekten vazgectıgını mı sanıyorsun
pekı sevgılın hangı sehırde?
bu uzaklık olayını bende yaşıyorum
şimdi sen ona emrivaki yapmışsın dıe mı ayrıldı
tamam bıraz kaprıslı davrnamıs olabılırsın ama bu dırek ayrılınmalı dıye birşey sozkonusu değil bence yanı
şimdi en sonkı attıgın msjda kendını dogru yaptım dıye hıssedıyor musun onemlı olan bu?

• Konu Sahibi acilikiz
ilişkiniz çok dengesiz bence
bitmesi hayırlı olmuş
erkek arkadaşının bi dediği bi dediğini tutmuyo

• Konu Sahibi acilikiz
ona yaptığım emrivaakiler yüzündenmiş ablacım öle dedi gece

Konuyu anlamadığım için bu mesaja göre cevap vericim..
Emrivaki olayı hoş değil tabii.
Adam haklı bence..
Hayırlı olsun..:teselli:

• Konu Sahibi acilikiz
onun bir yerleri kalkmış belli. Ayrılmamak için ısrar edersen ilerde kendini iyi hissetmezsin. Bence içinde kalmasın ona söylemek istediklerini söyle sonra hiç söyleyemezsin ve bırak gitsin. Nasıl olsa bir gün döner.

• Konu Sahibi acilikiz
Kendisi G.antep'de. Ama ben ondan ayrıldığım için böyle karalar bağlamıyorum. Beni çok daha başka zoruma giden şeyler var. Bir insan karşısındaki bir kızı, hadi bırak kızı bir insanı nasıl hiç vicdanı sızlamadan kandırabilir? Nasıl yapmıca halde yapıcakmış gibi gösterip onunda emek sarfetmesine neden olabilir? O çalıştıysa bende en az onun kadar çabaladım. Sabahları işe ben kaldırıp yolcu ettim. Ben mecbur muydum sanki sabahın 4.5 da uyanıp onu kaldırıp işe gidene kadar refakat etmeye? Hayır değildim tabi. Normal saatimde uyanır günaydın die msjımı atardım olur biterdi. Herşeyi benden bekledi. Her fırsatta kafama vurdu yanıma gelmek için para biriktirdiğini. Benimde hatalarım çok fazla. Yapı gereği insanlarla emreder gibi konuşuyorum farketmeden üstelik. Ama evet onun bir yerleri kalkmış bu çok açık. Diğer zoruma giden şeyse şu: Dün inanılmaz zor bir gün geçirdim. Manevi açıdan. Ondan önceki günde dedimki aşkım beni şu sıralar biraz idare et, nazımı çekiver nolucak yani? Ama dün yanımda olup bana destek verice yerde herşeyi daha beter yıktı. Bense her zor anında onun yanındaydım.

• Konu Sahibi acilikiz
sinir oldugu şeyleri çokca tekrarlamışsınız ve sinirli halde iken konuşmaya çalışmışsınız sanrım.. :kahve:

"Ondan önceki günde dedimki aşkım beni şu sıralar biraz idare et, nazımı çekiver nolucak yani? Ama dün yanımda olup bana destek verice yerde herşeyi daha beter yıktı. Bense her zor anında onun yanındaydım." belki onun da bir takım sıkıntıarı vardı. size tam olarak odaklanamamıştı... :a015:

boş yere bitirmiş gibisiniz ya hayırlı olsun

evliliği şu an düşünmesen, o fikir çok uzak da gelse ilerde yine düşünürsün

evliliği düşünmeyen artık oymuş. Evlilik planlarımız vardı. Ben kntde ısrar edince dedimki ilerde hamiş olursam senden genede bidaha bişe istemem dedim. O da zaten bu gidişle evlenebilicemizi pek sanmıyorum dedi. 2 saat sonra tekrar yapıcı konuşmaya başladı ama gece güvensizlik yapınca işler tekrar bu kontaya geldi

güzel arkadaşım,bay X,biraz dengesiz biri galiba.

emriwaki tabikide hoş bişi değil ama ilişkilerde de olan bişey.

sadece emriwaki yapman değildir eminim ayrılma sebebi.bahane arıyordu we buldu da.

senin için hayırlısı olmuş bence...

cnm senin için ayrı kalmak en hayırlısı gibi geldi
zaten çocuk kaprisli ayrılmak istediini söylemiş
keşke uzatmasaydın
ama aşk bazen gurur tanımıyor:umursamaz:
hem baksana ewliliği düşünmüorum demiş
zamanını harcamaya degmez

işte benimde anlayamadım şey bu. yani 2 hafta öncesine kadar çevresine bas bas yayın yapıyodu şimdi nolduda birden böle oldu. Gel gitleri çok ama bi süre sonra geçiyo bu sefer öyle olur mu bilmiyorum

işte benimde anlayamadım şey bu. yani 2 hafta öncesine kadar çevresine bas bas yayın yapıyodu şimdi nolduda birden böle oldu. Gel gitleri çok ama bi süre sonra geçiyo bu sefer öyle olur mu bilmiyorum

olan şey "çok üstüne gitmişsin":eek:lmaz:

beri döner gibi:bbo:

cnm boşver ya naparsam geri döner fln diye hiç düşünme bence...döneceği varsa zaten döner ama barışırsanız da sen de anlayışlı ol emrivaki yapmamaya çalış yerimseniben ama bi yandan da onun burnunu sürt tmm mısengözlerimebaksanab hiç kendini yorma ama döndürmek için değmiyo ya inan çok doluyum bu konuda hepsi aynı bu erkeklerin havalanıyolar triplere girip değişiyolar :eek:lmaz::tomato:

valla napcamı bilmiyorum cnm yaa çok moralim bozuk.

sanırım seninkide benimki gibiydi; sinirlenince üstüne gitmiyceksin..sınırlı olduklarında mantıklı dusunemiyolar..keske sen de gitmeseymissin..hem üstüne gidip hem de emrivaki yapman onu çileden çıkarmış yanlış anlamadıysam..
bir de yazında bir şey dikkatimi çekti, abisiyle maca gitmek için senden izin istemesi..sanırım biraz kıskançlık ve kısıtlama da vardı,yanlış anlamadıysam tabii..yani çok burnumu sokmak istemem ama abisiyle maca giderken izin alması garip geldi..tabii bilmiyorum yani dediğim gibimiydi iliskiniz yalnis bı şey demek istemem..
neyse belli ki kızmış çok sınırı geçince o da mantıklı düşünecektir..

sanırım seninkide benimki gibiydi; sinirlenince üstüne gitmiyceksin..sınırlı olduklarında mantıklı dusunemiyolar..keske sen de gitmeseymissin..hem üstüne gidip hem de emrivaki yapman onu çileden çıkarmış yanlış anlamadıysam..
bir de yazında bir şey dikkatimi çekti, abisiyle maca gitmek için senden izin istemesi..sanırım biraz kıskançlık ve kısıtlama da vardı,yanlış anlamadıysam tabii..yani çok burnumu sokmak istemem ama abisiyle maca giderken izin alması garip geldi..tabii bilmiyorum yani dediğim gibimiydi iliskiniz yalnis bı şey demek istemem..
neyse belli ki kızmış çok sınırı geçince o da mantıklı düşünecektir..

canım ortada ayrılık için bir neden yokmus gibi birazda varsmı gibi geldi cok karısık .S:S
bişi bu yaa kafam karıstı ama sen ayrılıgın dogru karar oldugunu düşünüyorsan yolunda devam et cunku mesafeler pek ilişkiye iyi gelmiyorr zorluyorr hemde cok zorluyorr

X