Artık nefes alamıyorum.

Bir derdim var bolumundekı gercekten dert sayılabılecek konularda yorumlarla insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.
Üzülme boşver vs yazanlardan değilim.
Bağımlı kişilik özellikleri(Bağımlı kişilik bozukluğu olarak gecer psikolojide.) ; mutsuz olan insanların mutsuzluklarını bastırmaları için bir nedene yada kişiye ve yahut bir maddeye bağlanmalarıdır. Hissettiğiniz duygular sadece bir bağlılık. Bu bir aşk gibi değil bir insanın sinirli anında sigaraya koşması gibi birşey. Terapilerinizi aksatmayın. Yeni arkadaşlar edinmeye veya yeni olan herhangi birşeye başlayın.Sizin için ''yeni'' olan bir şey olsun dikkatinizi ona verin. Beyninizi uzun zamanlı mesgul ettıgınızde gunden gune aklınıza ne kadar az geldıgını ve ıyı hıssettıgınızı goreceksınız.
Emin olun çok uzun zamandır güzel bir şey hissetmedim, onunlayken mutlu değil daha ziyade gergin ve yanlış yapmaktan korkan biri haline geliyorum buna rağmen neden olmazsa olmaz diye direttiğimi hiç anlayamadım. Dediğiniz gibi bir bağımlılık galiba bir çeşit

Bugün düş yakamdan diyen evlilikte sktir git peşimden sen koştun bırakmadın ki diyecek.

Sen değerlisin
Dünyaya onunla gelmedin.
Öyle bir at ki hayatından şok olsun kalsın.
Demişti daha önce ama inanır mısınız insan kaç defa duysa bile alışamıyor. Daha bugün S***** G** (Defol) o zaman sana adam mı yok diye üzerime geldi. Ona sorsanız ben delirttim onu ve her şeyin suçlusu benim başkalarına bakarak kendimi iyi hissetmemmiş, tabiiki bir erkek olarak kabul edemezmiş. Beni bu halimle kimse kabul etmezmiş

Nişan bozmak artık o kadar sık ki.
Kimse sasırmaz.
Ben nişan bozulduğunu duyunca seviniyorum inanın. Bastan görmüşler bitmiş diye. Bu üzülecek değil sevinilecek birsey. Çevrenizdeki mutlu evliliklerin cogınun da emin olun önceden Baskaları vardı hayatında onunla olmadı sonra evlendi ve mutlu. Böyle bakın olaya. Nişan bozmak ortalama 70 yıllık insan ömründe cok ufak bir mevzu. Ohooo daha neler yaslayıp göreceksiniz.
Ben de öyle düşünüyorum ama malesef çevrem öyle değil. Çok şükür ailem arkamda ama onlar da benim yüzümden bu tarz şeylerle muhatap olmak zorunda kalacaklar. En kısa zamanda biter gider inşallah

Sakin kendini birakma dagitma ve dahittirma birak o insani sana ve ailene deger vermeycek birine kul olma sen sevgiye yanstikc asagilar gibi bakan biriyle nasil yuva kurulur hata yapma 10 kere dusun tasin 1 kerede karar ver ailene durumu anlat seni pisman olacagina bir evlilige etmesinler zaten ortamda namuşlu insan yomus gibi sariliyorsunuz bazi ssrefsiz insanlara sonu hüsran.yapma hatanin buyugunu
Ailemin hiçbir şeyden haberi olmadı en büyük yanlışı da orda yaptım sanırım, belki nişan bile olmadan hayatımdan çıkarırdım. Basiret bağlanması nasıl oluyormuş ilk defa böyle yaşayıp anladım. Hayatımda yaptığım en büyük hataydı ki başkası böyle bir ilişki yaşasa en büyük tepkiyi ben verirdim. Yaşanacağı varmış, silinir gider inşallah tez zamanda

Ben yine olur gözüyle bakmaya başladığım anda bak ben arada çekiliyorum kiminle istersen bakışır kendini tatmin edersin
Onca şeye rağmen olur gözüyle bakmanıza mı kızayım, sürekli başkalarıyla bakıştığınızı ima eden adama mı kızayım bilemedim, neyse sonunda kurtulmuş olduğunuza sevineyim en iyisi.
Bir Sezen şarkısı gelsin benden size:
Geçer geçer
Daha öncekiler gibi
Bu da geçer
Neler neler geçmedi ki
Yine düşer
Deli divane gönlüm aşka
Aşka vurgunum ben

X