Artık sabrım kalmadı

purrfect

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
153
88
Gerçekten çok sıkıldım. Grafik tasarımcıyım 4 senelik okudum, 2019 da mezun olmuştum. Sadece 7 ay çalıştım ondan sonra bugüne kadar iş bulamadım.

Bıktım artık insanların kendini geliştir diyip durmalarından artık heves kalmadı ki kendimi geliştirmeye çalışayım. Rekabet çok, alaylı olarak çok yapan kişi var.
Bakın yaşım 26 ya geldi hala işim yok aileme muhtacım. İş garantili bölüm mü okusam bundan sonra demeye başladım. Gerçi tıp dışında öyle bir meslek yoktur bence.

Bu saatten sonra da sınava hazırlanmayı beceremem sanırım.
Sizce zaman kaybı mı olur sınava çalışmak?

grafik tasarım konusunda çok iş var lindekin de kariyerim.com da ve ınstagram sayfalarında bakın bence

Gerçekten çok sıkıldım. Grafik tasarımcıyım 4 senelik okudum, 2019 da mezun olmuştum. Sadece 7 ay çalıştım ondan sonra bugüne kadar iş bulamadım.

Bıktım artık insanların kendini geliştir diyip durmalarından artık heves kalmadı ki kendimi geliştirmeye çalışayım. Rekabet çok, alaylı olarak çok yapan kişi var.
Bakın yaşım 26 ya geldi hala işim yok aileme muhtacım. İş garantili bölüm mü okusam bundan sonra demeye başladım. Gerçi tıp dışında öyle bir meslek yoktur bence.

Bu saatten sonra da sınava hazırlanmayı beceremem sanırım.
Sizce zaman kaybı mı olur sınava çalışmak?
Şu dönemde çok zorlaştı artık iş bulmak gerçekten bende 3 yıldır iş bulamıyorum. Bir yere girdim deneme süreci vs. gibi bahanelerle çıkarttılar. İnsanda şevk bırakmadı gerçekten özel sektör. Bende düşündüm ikinci üniversite okumayı ama onu da kaldıracak durumum yok. Allah'ım bütün iş arayanlara sabır ve gönlüne göre hayırlı bir iş versin.

X