Asik oldum. Ama sizce karsiliklimi?

genckiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2010
1.255
201
Selam arkadaslar,

ben biriyle tanistim uni de. Kendisi yakisikli ve cok iyi niyetli bir cocuk. Unide cok kisa görüstük okul hakkinda sohbet ettik. Sonra ben bu cocugu nette gördüm fb de ekledim. Konusmaya basladik sürekli yazistik. Benim boyum kisa bu konu acilinca cok sekersin falan dedi. Sonra bulusma teklifinde bulundu bende gittim görüstüm cocuga asik oldm, cok kibar cok nazik cok Efendi bir cocuk. Kendiside acaba bednen hoslandi biseyler hissettimi bana karsi diye düsünmeye basladim hayal kirkligina ugramaktan korktugum icin sürekli mesgul ediyor bu sorular beynimi. Cocugun arabasinda oturuyodum yagmu yaguyodu benim arabama bir kac metre uzakliktaydi islanmayim diye arabasini benim arabamin hemen yanina Aldi okadar yakinina aldiki arabadan direk kendi arabamam gececegim sekilde. Yemek yedik biseyler ictik hep kendisi karsiladi gizlice gitmis hesabi ödemis. Evlere dagildik bana gitmeden önce demisti dikkatli sür bana haber et eve varinca diye. Bende yazdim normal seklde yazmaya devam etti. ama ben cok sabirsizim sanirim. Cocuga belli etmek istemedim istemiyorumda. Ama onunda bana karsi birseyler hissettigini nereden anlayabilirim? Ben misal ona seninle tanistigima cok memnun oldm dedm. oda bende dedi. Babam sordu nereledeydin bunca Saat diye bende arkadasdaydm dedm dedi bende yalan söyledigimi söyledm kendi aileme. Onunla oldugumu söylemedim. Bunlar masum yalanciklar dedi misal. Dersim var benim anlamadigim cok zorlandigim ona yardimci olmak icin bir arkadasina sormus bilgisi olan bana dedi ödevin resmini cek yolla yapacagiz insallah falan diye. Ugrasti sagolsun. Ama Ne biliyim korkuyorum rüyama girdi cocugk beni istemicek diye :KK43: sizce nereden anlayabilrim ilgisinin olup olmadigini? Lütfen akil verin bana lütfen

Konudan önce sormadan edemeyeceğim bir soru var. İkiniz de üni öğrencisiziniz ve arabanız var ikinizin de. Hangi okul bu Allah aşkına?

Konudan önce sormadan edemeyeceğim bir soru var. İkiniz de üni öğrencisiziniz ve arabanız var ikinizin de. Hangi okul bu Allah aşkına?

ben bitirdim. o yeni basladi. Onunki ailesinin arabasi benimki kenidminki. Ben calisiyorum. Unide bir grup var onlarin düzenledigi eglencede tanistik kisa süreligine.

Başlardaki beyfend i hallerine pek aldırış etme artık herkes yeni tanıştığına hanım hanımcık -beyfendi davranıyor.
Sen en iyisi biraz daha gözlemle :KK34:
Hakkına bilgi edinmeye çalış

Başlardaki beyfend i hallerine pek aldırış etme artık herkes yeni tanıştığına hanım hanımcık -beyfendi davranıyor.
Sen en iyisi biraz daha gözlemle :KK34:
Hakkına bilgi edinmeye çalış

Bilgi edinmeye calisiyorum zaten. Hergün yazisiyoruz. Ama korku var icimde acaba tek taraflimi benim hisslerim diye.

ben bitirdim. o yeni basladi. Onunki ailesinin arabasi benimki kenidminki. Ben calisiyorum. Unide bir grup var onlarin düzenledigi eglencede tanistik kisa süreligine.

ha o zaman sen bitirdiysen bence bu ilişkiye başlama. yani kendini zorla ileri seviye aşık etme. sonuçta öğrenci. ilişki bir yerde tıkanacak emin ol.

bu şekilde gitsin ne güzel gezip tozuyorsunuz sizinle ilgileniyor falan
bekleyin sevgili olmak isterse zaten söyler...

kişiliğini zamanla anlarsınız

ikimizde 26 :)
okumanin yasi yoktur dyienlerden :)

Korkunun ecele faydası olmadıgını biliyosun dimi...
ilgisi olmasa senle görüşmez senle ilgilenmez. burda anlaşalım bi.
ama zaman ne göstericek bunu siz kendiniz ikiniz belirliceksiniz.
tanımaya calışın birbirinizi.zaman tanıyın. zaman gecirin bol bol:KK14:

ha o zaman sen bitirdiysen bence bu ilişkiye başlama. yani kendini zorla ileri seviye aşık etme. sonuçta öğrenci. ilişki bir yerde tıkanacak emin ol.

ben öyle düsünmüyorum. Bende isimin yani sira yüksek lisansimi yapiyorum. Okumanin yasi yok bir ikincisi ben calisiyorum gelirim yüksek acelemde yok evlenemye zaten.

Korkunun ecele faydası olmadıgını biliyosun dimi...
ilgisi olmasa senle görüşmez senle ilgilenmez. burda anlaşalım bi.
ama zaman ne göstericek bunu siz kendiniz ikiniz belirliceksiniz.
tanımaya calışın birbirinizi.zaman tanıyın. zaman gecirin bol bol:KK14:

Haklisin bol bol vakit gecirmek gerekir. Fakat bakalim tekrar bulusma teklifi edecekmi, ederse bilirmki ilgisi var. Ama etmezse de yok ilgisi diye düsünürüm. Benim bulusma teklifi etmem Dogru olmaz degilmi? Ilkindede o etmisti gerci ama ben bayanim olmaz sanki gibi düsünüyorum. Mantikli degilmi?

Haklisin bol bol vakit gecirmek gerekir. Fakat bakalim tekrar bulusma teklifi edecekmi, ederse bilirmki ilgisi var. Ama etmezse de yok ilgisi diye düsünürüm. Benim bulusma teklifi etmem Dogru olmaz degilmi? Ilkindede o etmisti gerci ama ben bayanim olmaz sanki gibi düsünüyorum. Mantikli degilmi?

eder eder. etmezsede keyfi bilir...
bi zararınız olmaz :KK24:

Ha birde genel Bilgi vereyim üzerimede düsüyor aslinda. Dikkatli sür arabayi. Sürerken sakin cep telefonunla yazma. Haber ver eve varinca vs.vs.

Birde ikinci bulusmayi sizce kim teklif etmeli yine omu yada benmi?

senin daha önce yavuklun olmadımı şekerim:KK37:
cok heyecanlısın:KK14:

oldu daha önce nisanliydim. Ayrildim evliligin esiginden döndüm.
Hatta kendisi bilmiyor bile bunu. Daha böyle konular hakkinda hic konusmadik.
Simdi havadan Sudan ailelerden okuldan vs. konusuyoruz

Son düzenleme:
X