Asik oldum. Ama sizce karsiliklimi?

onlarıda konuşursunuz zamanla :KK14:

insallah :)
birde bakalim nisanlimdan ayrildigimi duyunca ne diyecek. Gerimi cekilecek yoksa ilgilendirmez benimi diyecek. Birde o dert var.
ben cok sabirsizim onun icin böyle heyecanli ve merakla bekliyorum ne olacagini

Selam arkadaslar,

ben biriyle tanistim uni de. Kendisi yakisikli ve cok iyi niyetli bir cocuk. Unide cok kisa görüstük okul hakkinda sohbet ettik. Sonra ben bu cocugu nette gördüm fb de ekledim. Konusmaya basladik sürekli yazistik. Benim boyum kisa bu konu acilinca cok sekersin falan dedi. Sonra bulusma teklifinde bulundu bende gittim görüstüm cocuga asik oldm, cok kibar cok nazik cok Efendi bir cocuk. Kendiside acaba bednen hoslandi biseyler hissettimi bana karsi diye düsünmeye basladim hayal kirkligina ugramaktan korktugum icin sürekli mesgul ediyor bu sorular beynimi. Cocugun arabasinda oturuyodum yagmu yaguyodu benim arabama bir kac metre uzakliktaydi islanmayim diye arabasini benim arabamin hemen yanina Aldi okadar yakinina aldiki arabadan direk kendi arabamam gececegim sekilde. Yemek yedik biseyler ictik hep kendisi karsiladi gizlice gitmis hesabi ödemis. Evlere dagildik bana gitmeden önce demisti dikkatli sür bana haber et eve varinca diye. Bende yazdim normal seklde yazmaya devam etti. ama ben cok sabirsizim sanirim. Cocuga belli etmek istemedim istemiyorumda. Ama onunda bana karsi birseyler hissettigini nereden anlayabilirim? Ben misal ona seninle tanistigima cok memnun oldm dedm. oda bende dedi. Babam sordu nereledeydin bunca Saat diye bende arkadasdaydm dedm dedi bende yalan söyledigimi söyledm kendi aileme. Onunla oldugumu söylemedim. Bunlar masum yalanciklar dedi misal. Dersim var benim anlamadigim cok zorlandigim ona yardimci olmak icin bir arkadasina sormus bilgisi olan bana dedi ödevin resmini cek yolla yapacagiz insallah falan diye. Ugrasti sagolsun. Ama Ne biliyim korkuyorum rüyama girdi cocugk beni istemicek diye :KK43: sizce nereden anlayabilrim ilgisinin olup olmadigini? Lütfen akil verin bana lütfen

sana karşı ilgili davranıyormuş hoşlanıyor olabilir de herkes biriyle tanışınca tanıştığıma memnun oldum der bu kadar her ayrıntıya takılma bence.

bir de bu kişi çalışmıyor mu?

bence onun adım atmasını beklemen daha doğru olur.

ben olsam bu kadar takmam gezip tozuyorsanız efendi efendi devam ettirin üstünede düşmeyin zaten akacak kan damarda durmaz her sey belli olur yani hemde bencede durum biraz sıkıntılı üniv ortamı cok renklidir ilişkiniz olsada biraz ben sıkıntılı olur diye düşünüyorum şekerim ama genede hayat senin hayatın :KK14:

X