Aşılama da tecrübeliler

mihrimah13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2017
121
58
27
Canim merhaba bende 3 yıllık evliyim hic Hamile kalamadim sorun olmadigi halde bu ay dun 2.asilamami yaptırdım sadece ev supurmuyorum mutfak isi bitmiyor gecen ay daha dikkat etmiştim bu ay çok önemsemiyorum acikcasi asilamadan sonra kasikta agri baskı var hala devam ediyor sende de böyle bisey oldu mu çok ayakta kalınca bile baskı yapıyor
Baskı gibi değilde daha çok kasık ağrısı oldu bende şişkinlik oldu daha sonra geçti aradan bir hafta geçince kasık batmalarım başladı ayağa kalkınca aniden bıçak saplanır gibi ağrı bi taraftan bi tarafa dönerken de öyle oluyodu ve ben hamile olduğumu bu kasık batmasından anladım adetim bi iki gün geçincede göğüs hassasiyetim ve mide bulantım başladı canım ve regl sancısına benzer bi ağrı

I LoVe You

Rabbime şükürler olsun🥰🥰
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
2.123
1.789
20
BEnce yaptır canım hiç zaman kaybetme bende pko hastasıyım 2 tane yumurtam gelişti ve şimdi hamileyim
Merhaba bende bu ay aşılama olacağım nelere dikkat ettiniz aşılamadan sonra

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 231 gün kaldı.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Duaam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
28
1
35
Kızlar bende asilama yaptım dün 13 gunumdu çubuk testi yaptım dün negatif çıktı normalde bugün adet günüm çok şükür adet kanı leke olmadım ama dün yaptığım testten korktum sizce negatif olma olasılığı varmı cevap yazarsanız sevinirim