Aşılama AŞILAMA FİYATLARI

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
L Limonlu Su oldu mu tuttu mu peki ne zaman yaptırdın
Mart ayında yaptırdım tutmadı malesef benim özel klinikti tek yer olunca mecburi orda yaptırdım yoksa başka yerlerde daha uyguna yaptırabilirdim erkekte sıkıntı varsa eğer tutma ihtimali daha yüksek oluyormuş

MERHABA KIZLAR AŞILAMA FİYATLARI NE KADAR TAHMİNİ. TÜP BEBEK DEĞİL SADECE AŞILAMA SORUYORUM
Dr aşılama mı önerdi sizin kendi fikriniz mi eğer dr gidip netleştirmediyseniz araştırmaya yapmayın erkek faktörlü olunca aşılama önerilmiyor hatta yapılmıyor bile ancak 2 tarafta bir sorun yok ise spontan gebelik nasıl oluşuyorsa aşılama da aynı işler spermi gönderiyor iyice araştırın isterseniz ..
Ama aşılama 2,5-3 bin tl arasında diye biliyorum özel hastanelerde + ilaçlar
tüp bebek için soruyorsan da hastane olarak değişik rapor çıkar çıkmaz oda değişiyor ama tüp bebek için ortalama ila.lar dahil 15.000 tl gibi düşünebilirsin.

Dr aşılama mı önerdi sizin kendi fikriniz mi eğer dr gidip netleştirmediyseniz araştırmaya yapmayın erkek faktörlü olunca aşılama önerilmiyor hatta yapılmıyor bile ancak 2 tarafta bir sorun yok ise spontan gebelik nasıl oluşuyorsa aşılama da aynı işler spermi gönderiyor iyice araştırın isterseniz ..
tüp bebek için soruyorsan da hastane olarak değişik rapor çıkar çıkmaz oda değişiyor ama tüp bebek için ortalama ila.lar dahil 15.000 tl gibi düşünebilirsin.
efsunn210102 efsunn210102 210102 ben kendim dusunuyorum canım fikir almak istedim sizlerden

efsunn210102 efsunn210102 210102 ben kendim dusunuyorum canım fikir almak istedim sizlerden
Yani aşılama zaman kaybı diyorlar canım bilmiyorum ben tüp bebek yaptırıyorum bizim erkek faktörlü sorun zaten aşılamayı rüyanızda bile görmeyin dedi dr yani detaylı muayene ol istersen ortaya çıkacak zaten.

Sadece ilaç 1500 liraydı gonalf le yaptırmıştık biz eğer sperm düşüklüğü varsa doktor aşılama öneriyor ama hiç sperm yoksa tabi ki tüp bebek daha iyi olur bizim sperm ileri hiz 18 22 arasında Total sayı 180 civarıydı doktor aşılama önermişti

Sadece ilaç 1500 liraydı gonalf le yaptırmıştık biz eğer sperm düşüklüğü varsa doktor aşılama öneriyor ama hiç sperm yoksa tabi ki tüp bebek daha iyi olur bizim sperm ileri hiz 18 22 arasında Total sayı 180 civarıydı doktor aşılama önermişti
180 bin mi milyon mu toplam sayı ?

Muayene oldunuz mu rahim filmi hormonlar klomen+ çatlatma iğnesi kullandınız mı ? Eşiniz sperm testi verdi mi?
Muayane oldum hatta görmeye dr kalmadı her yeri gezdim ben başka şans varmı diye maalesef tüp bebek denildi
rahim filmi allahın emri bu işlerde
hormon testi direk istenen bir şey
klomen kullanmadım benim tüp bebek olduğu için yumurta büyütme ile ilgili çatlatma için iğneler kullandım klomen kullananlar çatlama sorunu veya sorunsuz olup da kullanp doğal yoldan gebe kalmak için benim erkek faktörlü zaten çatlama yada yumurtlama sorunum yok.

Muayane oldum hatta görmeye dr kalmadı her yeri gezdim ben başka şans varmı diye maalesef tüp bebek denildi
rahim filmi allahın emri bu işlerde
hormon testi direk istenen bir şey
klomen kullanmadım benim tüp bebek olduğu için yumurta büyütme ile ilgili çatlatma için iğneler kullandım klomen kullananlar çatlama sorunu veya sorunsuz olup da kullanp doğal yoldan gebe kalmak için benim erkek faktörlü zaten çatlama yada yumurtlama sorunum yok.
Anladım erkekte sıkıntı olunca direk tüp bebek daha iyi oluyor ne zaman yaptıracaksiniz ?

Anladım erkekte sıkıntı olunca direk tüp bebek daha iyi oluyor ne zaman yaptıracaksiniz ?
ben başladım tedaviye 18 ekimde yumurta toplama (opu )işlemim yapıldı.
donduruldu rahim dinlendirmedeyim 2.adetimde gidip muayene olucam inşallah transfer yapılıp yapılmayacağına bakılacak.

değerin yüksek zaten o değere doğal yoldan da oalbilir morfolojisi kaçtı benim bahsettiğim ileri hareketli 5 milyon altı tüp bebek direk.
Aynen doktor da doğal yolla olur diyor o yüzden eşim bir kaç sene bekleme taraftarı morfoloji onu hatirlamiyorum şuan bakilmismiydi

X