Aşılama Aşılama ne zaman iptal olur?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Gamoca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
160
254
33
Herkese merhaba arkadaşlar
Ben zeynep kamilde ikinci aşılamamı yaptırıyorum şuan tedavideyim ama bir sıkıntım var 18. Günüm ve daha yeni 13 mm oldu yumurta cuma tekrar gidicem ama aşılama iptal olur mu kaç günde iptal oluyor bi türlü büyümedi bu sefer nedenini anlamadım da ekstra iğne almak zorunda kaldım normalde klomenle hemen büyürdü ilk aşılamamda da 14. Günde aşılamam olmuştu ama bu sefer çok geç oldu sizce iptal olur mu

Herkese merhaba arkadaşlar
Ben zeynep kamilde ikinci aşılamamı yaptırıyorum şuan tedavideyim ama bir sıkıntım var 18. Günüm ve daha yeni 13 mm oldu yumurta cuma tekrar gidicem ama aşılama iptal olur mu kaç günde iptal oluyor bi türlü büyümedi bu sefer nedenini anlamadım da ekstra iğne almak zorunda kaldım normalde klomenle hemen büyürdü ilk aşılamamda da 14. Günde aşılamam olmuştu ama bu sefer çok geç oldu sizce iptal olur mu
Merhaba, ben de 01.06.2021 de 2. Aşılamamı oldum ve en son bakıldığında 18 di. İğne ile büyütme 12 gün sürdü.
Dr sorduğumda bi sorun yok bu güzel bi büyüme ama 1. Aşılamada 8. Günde büyümüştü. Benim de 2. Tedavimde geç büyüdü. Umarım bi sorun olmaz bu sefer hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin Allahım bize ve tüm isteyenlere. Bir de bu sefer hiç kasık ağrım fln yok ilkinde wc giderken oluyodu. Rabbim yardım etsin.

X