Aşılama Aşılama oldum ve hamileyim korona aşısı olan var mı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Tubamerwe

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
311
126
32
Merhaba arkadaşlar Eylül ayında aşılama oldum ve şuan 2,5 aylık hamileyim ilk aşımı olmuştum biontek ikinci asiyi hemen olmadım olmalı mıyım bilmiyorum korkuyorum da. Hamile olup ta korona aşısı olan var mı arkadaşlar lütfen yardım

Merhaba arkadaşlar Eylül ayında aşılama oldum ve şuan 2,5 aylık hamileyim ilk aşımı olmuştum biontek ikinci asiyi hemen olmadım olmalı mıyım bilmiyorum korkuyorum da. Hamile olup ta korona aşısı olan var mı arkadaşlar lütfen yardım
Ben doktoruma sordum 12. haftadan sonra olabilirsin dedi. Sizde doktorunuza danışın derim mutlaka.

Ben asi olacağım Zaman hamile olduğumu öğrendim. Doktorum 20.haftaya kadar bekleyelim dedi. Sonra başka doktora başladık. 12. Haftadan sonra mutlaka ol dedi. 18. Haftada ilk dozumu, 22.haftada da 2.dozumu oldum. Doktorlar mutlaka yaptırın diyor. Hele de yeni varyant gelmişken. Ama doktorunuzla da konuşun bu durumu.

Biontek mı oldunuz ben ilk aşımı önceden old da ikinciyi olmadım daha şuan 2.5 aylık hamileyim olsam mi olmasam mi bilemedim yaa

Doktor sadece sağlık bakanlığı öneriyor önemli dedi ama korkuyorum ben birşey felan olur mu sonuçta biontek yaa

Ben 30. Haftaya yakın 2 doz sinovac oldum
İyi ki olmuşum
36. Haftamda korona oldum
Aşısız olsam nasıl geçerdi tahmin edemiyorum
Aşı sayesinde resmen anlamadan geçti

Evet ilk asilamam tuttu benim zaten bir kızım var 3 yaşında. Yumurta tembelliği vardı bende normalde olmadı klomen kullandım olmadı vakit kaybetmemek için aşılama yaptım ve çok şükür ki tuttu. İğneler vuruldum sonrada aşılama. Ve aşılama olunca çok dinlendim ve geceleri süt içtim gündüzleri kabak çekirdeği çiğ badem ceviz felan yedim

X