Aşılama Aşılama Öncesi İç Dökme Seansı (:

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
eşinizin sperm sayısı nasıl peki sizin yumurtatalıklarda mesela ilişkide girimsi sıvı geliyor dimi
Yok kuzum eşimde bi sorun yok 160 milyondan aşşa çıkmadı hiç testleri
o tarz bi akıntı yok bende
Pcosdan dolayı çok fazla yumurta oluyo ama büyüklüğü yapısı uygun değil sanırım şuan bile aşılama için yumurta geliştirici iğne kullanırken 50 Yumurta oluştu ama sadece 3 tanesi istenen büyüklükte

Yok kuzum eşimde bi sorun yok 160 milyondan aşşa çıkmadı hiç testleri
o tarz bi akıntı yok bende
Pcosdan dolayı çok fazla yumurta oluyo ama büyüklüğü yapısı uygun değil sanırım şuan bile aşılama için yumurta geliştirici iğne kullanırken 50 Yumurta oluştu ama sadece 3 tanesi istenen büyüklükte
sende hiç ilişkide bosalma olmuyor muyani

Yok ben daha hiç baslamadım bişeye nisanda regl olunca gideceğim .. su an benim için köprüden önce son cıkıs :KK43: insallah bu asılaamaya gerek kalmadan olur 😭😭
İnşallah olur canım 🙏🏼 Bende bugün Aşılamamı oldum. Çok kısa bi işlem korkulacak bişey yok. Beni tek sıkıntıya sokan idrara sıkışık olduğunda yapıolar ben baya sıkışıktım kendimide kastıgım için hafif baskı hissettim o an, spekulumla açıp enjektörle spermleri yumurtalara yakın yere bırakıyorlar. ama 2 3 dakika bile sürmedi, 10 dakika falan da yatırıyolar sonra kalkıyorsun zaten.

İnşallah olur canım 🙏🏼 Bende bugün Aşılamamı oldum. Çok kısa bi işlem korkulacak bişey yok. Beni tek sıkıntıya sokan idrara sıkışık olduğunda yapıolar ben baya sıkışıktım kendimide kastıgım için hafif baskı hissettim o an, spekulumla açıp enjektörle spermleri yumurtalara yakın yere bırakıyorlar. ama 2 3 dakika bile sürmedi, 10 dakika falan da yatırıyolar sonra kalkıyorsun zaten.
O spekulum acıtan bişey mi :KK43: hayırlı haberlerini bekliyorum sağlıklı minnoş b evlat sahibiolursın insallah cokamin

O spekulum acıtan bişey mi :KK43: hayırlı haberlerini bekliyorum sağlıklı minnoş b evlat sahibiolursın insallah cokamin
Amin canım sağol. hepimiz oluruz inşallah 🙏🏼 Aslında acıtan bişey değil de girerken ben zorlandım ama benden kaynaklı çok kastım kendimi idrara da sıkışık olunca öyle oldu. :) girdikten sonrasında sıkıntı olmuyor zaten

Amin canım sağol. hepimiz oluruz inşallah 🙏🏼 Aslında acıtan bişey değil de girerken ben zorlandım ama benden kaynaklı çok kastım kendimi idrara da sıkışık olunca öyle oldu. :) girdikten sonrasında sıkıntı olmuyor zaten
Anladımmm tesekkür ederim 🌸

Merhabalar ben nisanda aşılamaya baslayacağım insallah ancak biraz korkularım var nolur bana süreci tek tek anlatır mısınız ? Ben alttan muayene bile olmaya korkan bir insanım vajinal ultrasona bile yeni alıştım :KK43: hsg çekilirkende anestezi ile çekildim cok zorlar mı beni?
Aynı durumdayız 😐

X