Aşılama Aşılama sonrası 11. Günde idrar testi negatif

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Madam77

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
37
6
37
Arkadaşlar umarım bana cevap verirsiniz uzunca başımdan geçenleri anlatıcam evleneli üç sene oldu hiç çocuğumuz olmadı ne düşük ne başka bişey de olmadı üç ay önce aşılama tedavisine başlamıştım ama dört yumurtam birden gelişince iptal edildi yaşım 37 olacak eşimde sperm azlığı ve ileri hareket sorunu var bende bir sorun yok amh değerim iyi adet düzenim 16 gün temiz kalıp 17. Gün adet oluyorum doktor normal dedi neyse tiroid var az çalışan ama ilaç kullanıyorum hamileliğe engel değil sadece hamile kalırsam bebek sağlıklı olsun diye kullan dedi doktor neyse bu ay 21 martta çatlatma iğnesini yaptım 23 martta da aşılama oldum çatlatma iğnesinin 6. Gününde test yaptım pozitifti iğne etkisi vardı bilerek çift çizgiyi görmek nasıl duygu diye öylesine yaptım sora 7. Gün yine yaptım silik çizgi çıktı ve 8. Gün ve sonrası hep tek çizgi çıktı bu arada adet günümü 2 gün geçtim aşılama gününü de sayarsak 11. Günümdeyim ve idrar testim negatif çıktı öyle hiçbir belirti yok zaten sadece minik bir göğüs sızısı vardı oda geçti gitti ilk günler gaz olmuştu bide kabızlık artık onlarda yok hafif batmalar vardı bide sağ yumurtamda ağrı vardı oda kalmadı öyle bel ağrısı filanda yok normalde adet öncesi bende baş ağrısı burun kanaması filan olur onlar oldu ama adet henüz olmadım doktor 6 nisanda adet olmazsan gel dedi adet olmam gereken günü 2 gün geçtim ama idrar testlerim hep negatif moralim öyle bozuk eşim şuan işte deli gibi ağlayasım var kendimi yapayalnız hissediyorum içimden dua etmek bile gelmiyor hiçbişey gelmiyor yaşımda geçti gitti herkes neden çocuk yapmıyorsun diyor onlara istemediğimi söylüyorum üstüme gelmesinler diye ama yinede sürekli sorup duruyorlar hatta bazıları istemediğime inanmayıp yinede sormaya devam ediyor madem anladın çocuk istediğim halde olmadığını o zaman neden konuyu açıp içimi kanatıyosun öyle bıktım ki neyse sormak istediğim şu idrarda negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen varmı aşılama sonrası

Canım sakin ol çok erken henüz 15. Güne kadar beklemede fayda var bebeğin rahme yerleşmesi ve hcgnin idrara geçmesi zaman alıyor

Canım sakin ol çok erken henüz 15. Güne kadar beklemede fayda var bebeğin rahme yerleşmesi ve hcgnin idrara geçmesi zaman alıyor
Saol misako istediğim herşeye sahip oldum bebek dışında belki tüp bebeğe yönelsem olur ama hiç öyle bir enerjim kalmadı umut etmekte yordu beni. aşılama ile hamile kalanların belirtilerini forumda okudukça umudumda tükendi çünkü bende hiç belirti olmadı bakalım nasip diyip bunada razı gelicem artık

Saol misako istediğim herşeye sahip oldum bebek dışında belki tüp bebeğe yönelsem olur ama hiç öyle bir enerjim kalmadı umut etmekte yordu beni. aşılama ile hamile kalanların belirtilerini forumda okudukça umudumda tükendi çünkü bende hiç belirti olmadı bakalım nasip diyip bunada razı gelicem artık
Kuzum hiç sıkma canısı bazısıda hiç belirti yaşamıyor belli olmaz
Rabbimin bi bildiği vardır vakti gelmemiştir hayırlısı diyip yolumuza bakıcaz
Elimizden ne gelir başka anlıyorum seni etrafında herkesin bebeği oluyo dönüp sana soruyolar aldırış etme hiç bende 6 senelik evliyim nasip kısmet olacağı varsa olur çabamızı gösteriyoruz sonuçta
İçini ferah tut

Kuzum hiç sıkma canısı bazısıda hiç belirti yaşamıyor belli olmaz
Rabbimin bi bildiği vardır vakti gelmemiştir hayırlısı diyip yolumuza bakıcaz
Elimizden ne gelir başka anlıyorum seni etrafında herkesin bebeği oluyo dönüp sana soruyolar aldırış etme hiç bende 6 senelik evliyim nasip kısmet olacağı varsa olur çabamızı gösteriyoruz sonuçta
İçini ferah tut
İnşallah Rabbim kucağımıza boş bırakmasın tesellin için çok teşekkür ederim

Bugün hızlı test yaptım onda da bişey çıkmadı zaten belliydi bişey çıkmıycağı herkes şöyle ağrım oldu böyle ağrım oldu yazıyordu forumlarda bende de tık yoktu anlamıştım olmadığını neyse nasip değilmiş

Ağrıyla tutup tutmadığının bir alakası olduğunu düşünmüyorum . Allah tez vakitte anne olmayı nasiptesin hepimize. Yaş kaç olursa olsun toplum böyle boş konuşmaları seviyor. İlk evlendiğim günden beri çocuk yok mu daha ? şu doktora gidin .. eee hani daha ne bekliyorsunuz… bir çok şeye maruz kalıyoruz maalesef. Zaten derdimiz bize yeterken üstüne toplum baskısı… Sizi çok iyi anlıyorum.. Sabredelim bakalım Allahtan istemeye devam edelim … Pes etmek yok umut etmek var ☺️

Ağrıyla tutup tutmadığının bir alakası olduğunu düşünmüyorum . Allah tez vakitte anne olmayı nasiptesin hepimize. Yaş kaç olursa olsun toplum böyle boş konuşmaları seviyor. İlk evlendiğim günden beri çocuk yok mu daha ? şu doktora gidin .. eee hani daha ne bekliyorsunuz… bir çok şeye maruz kalıyoruz maalesef. Zaten derdimiz bize yeterken üstüne toplum baskısı… Sizi çok iyi anlıyorum.. Sabredelim bakalım Allahtan istemeye devam edelim … Pes etmek yok umut etmek var ☺️
Tesellin için teşekkür ederim nurbanu adet oldum maalesef aşılamadan sonraki 15. Günde çok üzüldüm ağladım ama toparlandım çok şükür inşallah hepimizin kucağı dolsun

Canim benim normal yoldan oldu cocugum ama acayip bel ağrısı oldu bende hatta doktora randevu aldim esim musait deil diye gidemedim o derece yani, tabi bünye meselesi oda, allah insallah seninde konu sahibi arkadaşında gonlune gore verir, ben cocuk istemezken soranlara sinir oluyordum sizi anlıyorum bide isterken ağır gelir insana,insallah sıkıntılı günleriniz geride kalır, saglicakla

X