Gebeliğe Hazırlık Aşılama sonrası progesteron kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

boniiboncuk

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
977
346
Kızlar merhaba bugun aşılamam oldu klomen kullandım ovıtrelle çatlatma iğnesi oldum
Ama doktor progesteron vermedi aşılama yapan kişiye sordum o da klomen kullanmışsın o yüzdendir iğne kullananlara verılıyor gibi birşey söyledi
Halbukı çevremde klomen tedavısı sonucundq progesteron kullanan çok kişi var sizce kendim alıp kullanmalı mıyım
Birde ne zaman kullanmaya başlamalıyım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun 🥰

Kızlar merhaba bugun aşılamam oldu klomen kullandım ovıtrelle çatlatma iğnesi oldum
Ama doktor progesteron vermedi aşılama yapan kişiye sordum o da klomen kullanmışsın o yüzdendir iğne kullananlara verılıyor gibi birşey söyledi
Halbukı çevremde klomen tedavısı sonucundq progesteron kullanan çok kişi var sizce kendim alıp kullanmalı mıyım
Birde ne zaman kullanmaya başlamalıyım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun 🥰
Ben aşılama oldum iğneyle doktora sorunca progesteron yazacakmisiniz dedim gerek yok istersen kullanabilirsin zararı yok dedi bende başladım kullanmaya fitil şeklinde kullanıyorum ben sabah aksam

Canım durum ne aşılama tuttu mu

Yok kuzum tutmadı
Bi de erken adet oldum 5 günüm vardı
Tutmayacagı belliydi zaten progesteron değerine göre bence yumurtam çatlamamıştı aşılama günü
Ama doktor görmedimi ultrasonda catlamadigini neden yaptı o zaman aşılamayı o gün üzülme canım tekrar denersin Allah büyüktür

Ama doktor görmedimi ultrasonda catlamadigini neden yaptı o zaman aşılamayı o gün üzülme canım tekrar denersin Allah büyüktür
Sbaah kan aldılar canım
Sonra aşılama saati gekdi aşılamayı yaptılar
Ertesi gun gordum ben sonucu
Bugun gittim sordum siz ona bakmayın çatlamıştır o diyolr
Saçmalık ya başka bişey değil
Yok kuzum üzülmedim umudum yoktu zaten

Sbaah kan aldılar canım
Sonra aşılama saati gekdi aşılamayı yaptılar
Ertesi gun gordum ben sonucu
Bugun gittim sordum siz ona bakmayın çatlamıştır o diyolr
Saçmalık ya başka bişey değil
Yok kuzum üzülmedim umudum yoktu zaten
Sanki biraz hafife almışlar gibime geldi canım yine denersin Allahtan umut kesilmez hepimiz dört gözle meleklerimizi bekliyoruz gelecek onlar mutlaka gelecekler Allah hepimizin yardımcısı olsun

Sanki biraz hafife almışlar gibime geldi canım yine denersin Allahtan umut kesilmez hepimiz dört gözle meleklerimizi bekliyoruz gelecek onlar mutlaka gelecekler Allah hepimizin yardımcısı olsun
Kuzum çok ilgi yok ya bi ton ınsan gelıyor gun için de o yüzden böyle bence
Özele gidicem artık
İki aşılamam var devlette denenmiş
Hep bişeyler eksik ilerledi
Bu kez duzgun bi yer arıyorum bu ay dınlenıp sonrakı ay buldugum yere gidecegım
Sen ne durumdasın kuzum

Ben dün doktordaydım adetin 3.günü gidicem tedaviye başlıycaz canım aşılama yaptıracam olmazsa eğer tüp bebeğe yonelicem hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Yaradan en kısa zamanda şu kollarımıza evlat nasip eder zor bir yol çileli ağlamaklı inşallah sonu güzel olur hepimiz için.

X