Aşılama Aşılama süreci İstanbul önerebileceğiniz doktor?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ladypati

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
91
44
Merhabalar ben 1 tane düşük geçirdim 8 hastalıkken kalbi durdu sağlıksızdı, bekliyorduk. Daha sonra hiç olmadı doktora gittiğimde pcos olduğumu öğrendim zayıfım ve adetlerim düzenli olmasına rağmen:KK43: 1 ay klomen kullandım doktor çatlatma iğnesine gerek duymadı. O ay gebelik olmadı ertesi ay tekrar gittim kist oluşmuş dedi ilaç vermedi bekleyelim dedi bu ay tekrar gittim bu sefer de diğer tarafta kist oluşmuş dedi yine vermedi sende yumurtlama bozukluğu var dedi klomen versem kistlerin iyice büyür dedi. Artık aşılama veya tüp bebek düşünebilirsin dedi. Aşılama için süreç nasıl oluyor? Maddi olarak devlette ve özelde nasıldır ? İstanbul için önerebileceğiniz bir yer var mı 14 aylık bi süreç bizi çok yıprattı iyi sonuç alan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .

Merhabalar ben 1 tane düşük geçirdim 8 hastalıkken kalbi durdu sağlıksızdı, bekliyorduk. Daha sonra hiç olmadı doktora gittiğimde pcos olduğumu öğrendim zayıfım ve adetlerim düzenli olmasına rağmen:KK43: 1 ay klomen kullandım doktor çatlatma iğnesine gerek duymadı. O ay gebelik olmadı ertesi ay tekrar gittim kist oluşmuş dedi ilaç vermedi bekleyelim dedi bu ay tekrar gittim bu sefer de diğer tarafta kist oluşmuş dedi yine vermedi sende yumurtlama bozukluğu var dedi klomen versem kistlerin iyice büyür dedi. Artık aşılama veya tüp bebek düşünebilirsin dedi. Aşılama için süreç nasıl oluyor? Maddi olarak devlette ve özelde nasıldır ? İstanbul için önerebileceğiniz bir yer var mı 14 aylık bi süreç bizi çok yıprattı iyi sonuç alan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .
Canim benim bildigim kist icin ilac verip onlari dusuruyorlar sonra onlar gectiginde tekrar ilac veriyorlar sen dontorunu degistir m

Ama istanbulda oturmadigim icin bilemiyorum hangi dintor iyidir allah yardim etsin bitkisel olarak ta kistlere sogan suyu iyi geliyor cogu kisinin kistini dusurmus onlara yonel istersen bi kac ay ara ver

Ama istanbulda oturmadigim icin bilemiyorum hangi dintor iyidir allah yardim etsin bitkisel olarak ta kistlere sogan suyu iyi geliyor cogu kisinin kistini dusurmus onlara yonel istersen bi kac ay ara ver
Soğan suyunu duymuştum artık öyle yapacağım 😣😔

Merhabalar, bende aşılama surecindeyim. Istanbulda yaptırıyorum. Daha öncesinde bende klomen ve catlatma iğnesi denedim ama hic bir sekilde olmadı. Devlet hastanesinde ücretsiz bir şekilde yaptirabiliyorsunuz sadece ilaç parası veriyorsunuz ve kalabalık olduğu için aşılama sırası hemen gelmiyor. Ama sonra 3 kez aşılama yaptirirsaniz devlet size rapor veriyor ve özelde yaptırmanın fiyatının bir miktarını kendisi karşılıyor tüp bebek misal. Ben ozeldeyim şuan 2 bin tl aşılama,muayene ücreti 280 tl kan testi 230 tl ,rahim filmi 800 tl ilaçlar kişiye gore değişiyor onu yazmıyorum testleri devlette yaptirirsaniz tekrar istemiyor özel sadece 2 bin tl ile aşılama yaptırabilirsiniz heryer aynı değildir tabi bu benim hastane için geçerli. Ancak istanbulda ki en iyi doktorlardan da birisidir. Devlet hastanesi olarak zeynep kamil benim gittiğimde maltepe üniversitesi tüp bebek merkezi ümit bey ve kendisi profesördür internetten bakabilirsiniz. Öneririm ikisinide. Çok zorlu süreçler inşallah isteyen herkes kucagin alır yavrusunu.

X