Aşılama Aşılama tecrübelerinize ihtiyacım var

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

mrsbride

👶🏻❤️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2019
820
558
Kızlar merhaba ben devlet hastanesi infertilite bölümünde tedaviye başladım geçen hafta klomen kullandım birde glucopage diye bir ilaç kullanıyorum bugün kontrole gittim yumurtalarım sağ sol 6 mm,16,18 mm olumuşlar climara diye bi bant aldım dr yazdı onu yapıştırdım o ne işe yarıyor anlamadım cuma günü covid testi yapcaklar eşimle bana p tsi aşılama olcak nasıl bir süreç olacak devlet hastanesi aşılama da ücret alıyormu? Nasıl ağrısız bir işlemmi sonra ne yapmam lazım aşılamadan önce ve sonra bilgilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim 🌺

Devlet hastanesinde işlemi yapan hoca ise bi ücreti var diye biliyorum. Aşılama günü eşinden sperm alınacak labaratuvarda isleme hazir hale getirilecek. Sonra seni alacaklar vajinal muayene pozisyonunda bi katater yardimi ile spermler enjekte edilecek. Snra en az 20 dakika yatmani isteyecekler orada devamında evine gidebilirsin. O gunu dinlenerek gecir sonrasinda gunluk yasamina dönersin.

Devlet hastanesinde işlemi yapan hoca ise bi ücreti var diye biliyorum. Aşılama günü eşinden sperm alınacak labaratuvarda isleme hazir hale getirilecek. Sonra seni alacaklar vajinal muayene pozisyonunda bi katater yardimi ile spermler enjekte edilecek. Snra en az 20 dakika yatmani isteyecekler orada devamında evine gidebilirsin. O gunu dinlenerek gecir sonrasinda gunluk yasamina dönersin.
Ağrı falan oluyormu kuzum sen oldunmu aşılama hiç umutlanmalımıyım kaç gün sonra belli olur gebelik oluşursa aşılamadan itibaren çok tedirgin ama mutluyum ya 🌺

Ağrı falan oluyormu kuzum sen oldunmu aşılama hiç umutlanmalımıyım kaç gün sonra belli olur gebelik oluşursa aşılamadan itibaren çok tedirgin ama mutluyum ya 🌺
Evet yaptırdım negatif oldu. Ağrı vs olmadi. 2 haftaya belli olur zaten adet zamanına denk gelir belli olacagi zaman. Umut hep olmalı nasiptir bu işler canim

Evet yaptırdım negatif oldu. Ağrı vs olmadi. 2 haftaya belli olur zaten adet zamanına denk gelir belli olacagi zaman. Umut hep olmalı nasiptir bu işler canim
Çok sağol canım Rabbim tez zamanda nasip etsin hepimize inşallah sağlıcakla nasip dediğin gibi kuzum sen ikinci kez denemedinmi dene kuzum 🙏🌺❤️

Devlet hastanesinde aşılama ücreti ne kadar

X