Aşılama yapanlar buraya

• Konu Sahibi malatya__44
ay kızlar kimse aşılama yaptırmadımı ya neden yazmıyorsunuz

canım slm bende bu ay yaptırıyorum aşılama bakalım yarın olacagım iğne yaptırdım bugun
senınkı tutumu aşılaman streslı ve zor işler. malatyadamı oturuyosun bende malatyalıyım sevgiler...

canım benim diğer ay olacak bilgi edinmek istiyorum malatyanın neresinden sin

yaptırdık ama geçen ay kalamadım bu ay da beklemedeyim ??????????????

ben yarın yaptıracagım canım malatyanın arapkirliyim ama kocaelinde yasıyorum yıllardır siz

Canim 2 hap 4 igneyle asilama yaptirdim, yasin kac bilmiyorum ama ben 29 yasindaydim basladigimda ve 1 yilim bosa gitti.asilamada sans cok yuksek olmuyor ama ilk asilamasinda hamile kalan arkadaslar da var, insallah sen de onlardan olursun..soyle kisaca anlatayim once hapli olanla basliyorsun klomifen, adetin 5.gunu bana yarim tablet vermisti doktorum sonra gun asiri sabahlari ultrason kontrollerine gidiyorsun yumuta 18-20mm olunca pregnyl diye bir igne gece yaptiriyorsun, ve 1 gun sonrasinda asilama yapiliyor.bu arada asilama gunu icin de esin cinsel perhiz yapiyor, 3gunden az 5gun uzun olmayacak en son iliskiniz.asilama gunu esin sabahtan sperm veriyor ve yikanmis kaliteli spermler bir kataterle (pipetten birazcik kalin bir plastik cubuk) rahme aktariliyor, sen bu arada idrara sikisik olmalisinki ultrasonda katater rahime girdimi diye doktor bakiyor.sonra 15-20 dakika dinlenip eve geliyorsun ve 1 hafta gunasiri iliski de bulunuyorsunuz.amma da uzun oldu yaa, sormak istedigin bir sey varsa cevaplarim, olumsuz olursa da kendini uzme, dedigim gibi basari orani normal gebe kalanlarla hemen hemen ayni %20 en fazla...

canım çok teşekkür ederim daha deteylı sonra yani yarın chat te konuşsak olurmu?????????????????????

bendede eşimdede hiç bir problem yok ama olmadı artık dayanamıyorum ve çok istiyorum))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((

bizde deyok 1 kere yaptırdım olmadı rabbim zamanımı var ben ne zaman anne olacağım

kızlar günaydın hadi geli eylülde aşılama yapacaklar gelsin

X