Aşılama yapanlar tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız

Ceviz hanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2021
794
740
Kızlar aşılamaya başlayacağız bu ay 5 gün iğne ile beraber bu ilacı da verdi bu ilac balgam söktürücü diye biliyordum 😂😂

Eklentiler

• 20211026_194154.jpg
    20211026_194154.jpg
    177,5 KB · Görüntüleme: 23

Keciburcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2021
71
24
28
Kızlar aşılamaya başlayacağız bu ay 5 gün iğne ile beraber bu ilacı da verdi bu ilac balgam söktürücü diye biliyordum 😂😂
Bunu verdiklerini ilk defa görüyorum, belki içinde folik asit, vitamin şeklinde takviye edici şeyler vardır da ondan vermiştir. Neyse şifa olsun, ne diyelim. 😀

Ceviz hanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2021
794
740
Bunu verdiklerini ilk defa görüyorum, belki içinde folik asit, vitamin şeklinde takviye edici şeyler vardır da ondan vermiştir. Neyse şifa olsun, ne diyelim. 😀
Buldum tüp bebek tedavisi olan kisilerede veriyormuş icinde rahme yardimci vitaminler minarellerde varmış vay bee ben bunu gripken falan kullaniyordum 😂

Tubamerwe

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
295
119
30
Valla sertlik değilde kasık ağrılarım çok fazlaydı bıçak saplar gibiydi

Aysnrxe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2018
21
9
24
Evet oldu ama maalesef kimyasal gebelik denildi 12. Günü test yaptım pozitif 2 gün sonra tekrar test yaptım beta düşmüştü doktorum da kimyasal dedi
Yaa çok geçmiş olsun burdaki mesajları okurken senin sonucu çok merak ettim kimyasal oldu yazınca inan çok üzüldüm.. İnşallah en yakın zamanda sende o duyguyu yaşarsın canım. Bende bu ay klomen kullandım eğer olmazsa 3 ay femara kullanıcam yoksa direk tüp bebeğe geçilcek. İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan ilaç ve iğnelerle hamile kalırımm

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.701
811
30
Yaa çok geçmiş olsun burdaki mesajları okurken senin sonucu çok merak ettim kimyasal oldu yazınca inan çok üzüldüm.. İnşallah en yakın zamanda sende o duyguyu yaşarsın canım. Bende bu ay klomen kullandım eğer olmazsa 3 ay femara kullanıcam yoksa direk tüp bebeğe geçilcek. İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan ilaç ve iğnelerle hamile kalırımm
Sağol canım Allah razı olsun napalim nasip değilmiş demekki inşallah senin istediğin gibi sonuçlanir Rabbim hayırlısıni nasip etsin isteyen dileyen emek harcayan herkese hayırlısıyla hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah canım 🤲🥰😍😘

Aysnrxe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2018
21
9
24
Tabi herşey nasip biz elimizden gelen emeği çabayı gösterelim takdir Allahın ☺️ İnşallah seninde herşey gönlünce olur 💋❤️

Aysnrxe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2018
21
9
24
Sağol canım Allah razı olsun napalim nasip değilmiş demekki inşallah senin istediğin gibi sonuçlanir Rabbim hayırlısıni nasip etsin isteyen dileyen emek harcayan herkese hayırlısıyla hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah canım 🤲🥰😍😘
Tabi herşey nasip biz elimizden gelen emeği çabayı gösterelim takdir Allahın ☺️ İnşallah seninde herşey gönlünce olur 💋❤️

aslick

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2021
1
0
38
Merhaba kızlar ben dün ikinci aşılamamı yaptırdım. İlkini 9 eylülde yapmıştık tutmadı dün ikinciyi yaptırdık. Bana adet döneminde 5 gün kullanacağım letu vermişti. Adetim 30 Kasım’da bitti. Sonra yumurta takibi yaptı 21 cm olmuş dedi cumartesi akşamı çatlatma iğnesini oldum pazartesi de aşılamayı yaptı. Benim ilk aşılamamda da bunda da canım çok acıdı. Rahmim tersmiş o yüzden oluyormuş böyle. Dünden beri de gaz sancısı gibi bir ağrı var karnımın alt kısmında. Bakalım Rabbim bütün isteyen kim varsa nasip etsin inşallah.