Aşılama yaptıranlar

Yusra30

ÇĄÝ ♥️KØKUŁU ♥️HÄYÄŁŁĘR 🍵
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
5.243
5.560
Amin amin İnşAllah 🙏 Ben bu ay tedaviye ara verdim
Daha iyi olmuş zaten o ilaçları alıp üstte üste kaldırmak kolay değil. İnşallah ara vermişken kendiliğinden olur tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız 🙏🏻

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :74 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

seloshhh22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
7
1
26
Canım bende seninle aynı durumdayım 2 yillik evliyim çocuk istiyoruz ama olmadı hiç benim herşeyim normal esimde varikosel başlangıcı varmış derece 1 bu yüzden olmuyo olabilir mi
Evet canım aynı sekilde ama canını sıkma bu nedenden olunca asılama hemen tutuyor git yaptır ilkinde tuttu benim şükür hamileyim suan normal olmuyor malesef

seloshhh22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
7
1
26
Hayırlı olsun çok sevindim ,benim ilki tutmadı sizde neler yaptılar
Gonal f iğne yaptım daha sonra otriville catlatma iğnesi verdi 36 saat sonra hastanede işlem yapıldı yarım saat yattım . Eşimin toplam spermi 200 milyon aşılama esnasında ki spermi 15 milyon kalmıstı yıkandıktan sonra . Hareketlilik de Yuzde yuz olmustu tuttu. Aşılamadan sonra yatim tutsun deme normal hayatına devam et ve hiç dusunme ben oyle yapmaya calıstım allah nasip etti şükürler olsun. Darısı basına olsun yavrunu saglıkla kucagına alırsın insallah

Bird123

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
103
113
28
Gonal f iğne yaptım daha sonra otriville catlatma iğnesi verdi 36 saat sonra hastanede işlem yapıldı yarım saat yattım . Eşimin toplam spermi 200 milyon aşılama esnasında ki spermi 15 milyon kalmıstı yıkandıktan sonra . Hareketlilik de Yuzde yuz olmustu tuttu. Aşılamadan sonra yatim tutsun deme normal hayatına devam et ve hiç dusunme ben oyle yapmaya calıstım allah nasip etti şükürler olsun. Darısı basına olsun yavrunu saglıkla kucagına alırsın insallah
Aminnn Allah razı olsun inşallah ,sizde sağlıkla kucağınıza alın bebeginizi ,insan kendisi için çok istesede kendi ile aynı şeyleri yaşayan insanlarin mutluluğu cidden kendi mutluluğu oluyor çok sevindim😍🤗💕

Mavissss1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
774
375
Ben baya okudum tek yumurtası olan yaptıran. Ama önemli olan kaliteli olması. Doktorun kalitesiz olsaydı yapmazdı bence. Benım 6 yumurta oldu bende kist olur diye korkuyorum
Merhaba bende bu ay femara kullandım 5 yumurtam oluştu bende sizin gibi kist olacak diye korkuyorum çatlatma iğneside vermedi kendileri çatlar diye siz ne durumdasınız ?

I LoVe You

Rabbime şükürler olsun🥰🥰
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
2.123
1.789
20
Aminn çok amin 3.asilamamizdi rabbim isteyen herkese nasip etsin
Gözünüz aydın bende ilk aşılamamı 3 Nisan'da yaptım herhangi bir belirtiniz varmiydı acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 231 gün kaldı.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

slncan55

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
115
63
33
Çok teşekkür ederim 3.asilamamdi fakat busefer özel hastanede değil tüp bebek merkezinde yaptırdım herşey çok fark ediyor özel hastanelere benim gibi boşuna para kaptirmayin
Hangi şehirde yaptırdınız merak ettim allahım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inş özelle tüp bebek arasında ne gibi fark gördünüz bende tüp bebek merkezinde başladım geçen ay hgs çekildi bugün adet oldum ptesi dr gideceğim aşıma için allahım isteyen herkese nasip etsin inş