Aşılama Aşılama yaptıranlara umut olsun diye🌺

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende ilk aşılama ysptim 23 Kasım da test yapılacak ınsallh rabbim hepimizi nasip eder bende sana umut olurum ama sana tavsiyem çok yatma doktorum özelikle normal hayatınıza devam edin dedin sende
Aynı gün öğrenecegiz demekki 🤗 bende 9 kasımda ilk aşılamamı yaptırdım Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah

Rabbım bu seferde nasip etmedi hakkımızda hayırlısı olsun bugün erken adet oldum 23 Kasım i beklemem e gerek kalmadı 😔

Hemşireyim ben nöbetten çıkarken dayanamadım yaptırdım hem bisey olsaydı 12. Günde çok düsük de olsa çıkardı hayırlısı artık bu ay yapacak bisey yok :KK43:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum bende 17.11.20 de aşılama yaptırdım benim 5 tane yumoşlarım oluştu rezervem zaten iyi eşimin sperm analiz sonucu normal çıkmıtı yanlız aşılama sabahı doktorum düşük oldugunu dedi tutma olasılıgı nedir biraz canım sıkkın.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum bende 17.11.20 de aşılama yaptırdım benim 5 tane yumoşlarım oluştu rezervem zaten iyi eşimin sperm analiz sonucu normal çıkmıtı yanlız aşılama sabahı doktorum düşük oldugunu dedi tutma olasılıgı nedir biraz canım sıkkın.
Ya em fazla benim bildiğim yüzde 20

Merhaba 5 tane yumurtalarin varmis cok iyi bence tutar. Bende 3 taneydi insallah cuma gunu kan testine gideceyim bakalim tutmusmu

Merhaba 5 tane yumurtalarin varmis cok iyi bence tutar. Bende 3 taneydi insallah cuma gunu kan testine gideceyim bakalim tui

Merhaba 5 tane yumurtalarin varmis cok iyi bence tutar. Bende 3 taneydi insallah cuma gunu kan testine gideceyim bakalim tutmusmu
ay inşallah tutar hamiş haberleri alır bizede umut olur :) eşinde bir sıkıntı yok ama dimi

X