Aşılama Asilama yaptırıp hamile.kalan arkadaşlar bizimle belirtilerinizi paylasmak ister misiiniz? ☺️

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Tabiki bütün ilaçlar gebeliği desteklemesi için kullanılıyor ama herkesin tedavisi aynı olmaz, progesteron hormonuda tabiiki gebeliği desteklemesi için; ama gerek duyulan kişilere verilir.
Belki gonalf kullananlara mecbur progeston veriliyordur bilmiyorum ama ben femara kullandım hatta 3 günlük femara kullandım toplam 6 hap.
Benim son geçmiş 2 aylık progesteron değeri ölçümlerime baktı, önceki ayda hiç bir ilaç tedavi görmeden 21. günü değerim 19 çıkmıştı, doktor bunu çok iyi buldu.artı çatlama iğnesi yapmadan 1 gün önce e2 ve progesteron kan testi yaptılar, tabii bunun yanında rahim kalınlığınada bakıldı, eğer bir sperm ve yumurta birleşebilirse yerleşmesi tutunması çok rahat olacaktır ve vücudunuza daha fazla progestan almanızı istemeyiz, nasıl herşeyin fazlası zarar bununda fazlası zarar dedi ve progesteron yazmadı.
Eğer 14 gün sonra kan testiniz pozitif olursa 4. Hafta progesteron testinize yine bakarız, değerlere göre yolumuzu izleriz dedi.
Bana da rahmin cok saglikli gorunuyor demisti kontrolde belki o yuzden gerek gormemistir .

Bana da rahmin cok saglikli gorunuyor demisti kontrolde belki o yuzden gerek gormemistir .
Kesinlikle değerlerine bakıp, rahmine bakıp bu kararı vermiştir, için rahat olsun doktorun Gerek görmediyse sakın gidip kafana göre kullanma😍 inşallah sağlıcakla hamile kalırsın🙏🧿

Merhaba canım günlük takiplerimde testler negatif e dondu bu akşam gidip kan vereceğim daha erken ama ne cikacak çok istiyorum ama umarım hayırlı haberleri yazarım buradan belirti var gibi ama vücudumuzu çok dinliyoruz ister istemez 🙄
Vallahi silik çizgi bile mutluluk veriyormuş meğersem sabah hiç çıkmayınca üzüldüm 🥺🥺

Merhaba canım günlük takiplerimde testler negatif e dondu bu akşam gidip kan vereceğim daha erken ama ne cikacak çok istiyorum ama umarım hayırlı haberleri yazarım buradan belirti var gibi ama vücudumuzu çok dinliyoruz ister istemez 🙄
13 nde mi aşılamanızı oldunuz ben de 12 de bugüne kadar hep pozitif miydi testler kan sonucunuz mutlaka yazar mısınız ilk aşılama mıydı

Ben de bu ay adet olursam önümüzdeki ay aşışama denemeyi düşünüyorum.

Acaba aşılama öncesi bir ilaçla büyüttrüp çatlatmayı mı denesem yumurtlama takibi mi yapsam diyprum. Yoksa direk aşılama mı yaptırsam kararsızım

Burdan okuduğum kadarıyla zaten yumurtanın döllenip rahme yerleşmesi 5-6 günü alıyormuş ben de çok meraklıyım ama en azından evde test yapmak İçin Pazartesi bekleyeceğim bence artış olabilir yine gün gün takip edecek misiniz
Vallahi yikildim daha 7. Gun ama artık kırmızıları bekleyeceğim olunca veya olmayınca hastaneye gidecegim

Ama
Burdan okuduğum kadarıyla zaten yumurtanın döllenip rahme yerleşmesi 5-6 günü alıyormuş ben de çok meraklıyım ama en azından evde test yapmak İçin Pazartesi bekleyeceğim bence artış olabilir yine gün gün takip edecek misiniz
Ama sayfada bazı topikleri okudum 6. Gun 1.67 olup artanlar olmuş yine de umut yitrmek yok ama artık 27 kasımı bekleyeceğim adet olmazsam dr a gideceğim arkadaşlar bekleyin çok büyük umut kırıklığı o dosyayı eline alıp çıkan rakamları gormek

Ama

Ama sayfada bazı topikleri okudum 6. Gun 1.67 olup artanlar olmuş yine de umut yitrmek yok ama artık 27 kasımı bekleyeceğim adet olmazsam dr a gideceğim arkadaşlar bekleyin çok büyük umut kırıklığı o dosyayı eline alıp çıkan rakamları gormek
Elbette ben de onu söylüyorum varsa bile daha yeni yerleşiyordur benim de 8 gün oldu beklemedeyim inşaallah güzel sonuçlar alırız

X