Aşılama Asilama yaptırıp hamile.kalan arkadaşlar bizimle belirtilerinizi paylasmak ister misiiniz? ☺️

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Üzülme sakın demekki zamanı değilmiş. Her ay bende ağluyordum neden olmadı diye ki bir çocuğum olduğu halde. Şimdi bakıyorum da demek ki zamanı değilmiş. Allah biliyor en doğru zamanını
Sağ ol😊 öyle, önce bi çöktüm insan umutlanıyor ve hayal kırıklığı oluyor. Ama dediğin gibi Allah biliyor doğru zamanı, hele ki bu konuda Rabbim herkese her isteyene hayırlısını, sağlıkla versin insallah🤲 bakalım yine gonal f başlandı, ne olacak hayırlısı 🤷‍♀️🤲🌸

Sağ ol😊 öyle, önce bi çöktüm insan umutlanıyor ve hayal kırıklığı oluyor. Ama dediğin gibi Allah biliyor doğru zamanı, hele ki bu konuda Rabbim herkese her isteyene hayırlısını, sağlıkla versin insallah🤲 bakalım yine gonal f başlandı, ne olacak hayırlısı 🤷‍♀️🤲🌸
Tedavin hayırlı olsun canım inşallah. Hiç stres yapma kendine olursa olur olmazsa olmaz de inanki stres çok etkiliyor.

Tedavin hayırlı olsun canım inşallah. Hiç stres yapma kendine olursa olur olmazsa olmaz de inanki stres çok etkiledik

Tedavin hayırlı olsun canım inşallah. Hiç stres yapma kendine olursa olur olmazsa olmaz de inanki stres çok etkiliyor.
Çok teşekkürler, inşallah bakalım, stresi çocuk için yapamayacak kadar stresleyim, hayat başlı başına bir stres, hayırlısı nasipten öte köy yok 🤷‍♀️🤲

X